ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه نظرسنجی ah survey

امتیاز خریداران:از0رای

12فروش
119.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه نظرسنجی ah survey

  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه نظرسنجی ah survey | افزونه نظرسنجی ah

AH Survey - Survey Builder With Multiple Questions Types

معرفی افزونه نظرسنجی ah survey

به نام خدا

افزونه ah survey یک افزونه نظر سنجی بسیار کاربر پسند، با رابط گرافیکی جذاب می باشد که با ویرایشگر های گوتنبرگ و ویژوال کامپوزر به خوبی سازگار می باشد. این افزونه دارای امکانات زیادی بوده و مطمئنا استفاده از آن باعث جذب هرچه بیشتر کاربر خواهد شد. با استفاده از این افزونه قادر خواهیم بود تا انواع نظر سنجی ها را با سوالات گوناگون و با محیطی کاربر پسند طراحی کنیم. افزونه نظر سنجی از گزینه های بسیار زیادی برخوردار است که به وبمستر این امکان را می دهد تا بتواند فرم های نظر سنجی قابل قبول را طراحی کرده و با تنوع سوالات، در وبسایت خود قرار دهد. انواع سوالات موجود در افزونه نظرسنجی ah شامل موارد زیر می باشد:

  • سوالات کوتاه
  • اعداد
  • تاریخ
  • زمان

این افزونه از چهار قسمت شامل لیست نظرسنجی ها، ایجاد نظرسنجی، پاسخ ها و تنظیمات ایمیل تشکیل شده است که هرکدام تنظیمات قدرتمندی دارند.

در قسمت لیست نظرسنجی ها می توان نظرسنجی های ایجاد شده به همراه شورت کد و وضعیت کامل آن ها را مشاهده نمود:

افزونه نظرسنجی ah survey

قسمت دیگر و اصلی آن که شامل ایجاد نظرسنجی می باشد دارای امکانات متعدد و پیشرفته ای است که از میان آن ها می توان به طرح سوالات مختلف، تغییر فونت آن ها، تعیین متن و پیام شروع و پایان نظرسنجی اشاره نماییم:

60c464e8d88d6f6dfb18b4bb.jpg

قسمت بعد، لیست پاسخ ها را شامل می شود که از گزینه های بسیار پیشرفته ای برخوردار است که از میان آن ها می توان به مشاهده شناسه، نام کاربری و اسامی شرکت کنندگان و همچنین خروجی گرفتن از نظرسنجی های ایجاد شده اشاره نماییم:

افزونه نظرسنجی ah survey | افزونه نظر سنجی ah survey
60c465b9d88d6f6e0b2fd4b8.jpg

قسمت آخر این افزونه نیز دارای امکاناتی پیشرفته از قبیل تنظیمات ایمیل، ویجت و ظاهر آن اشاره نماییم، همچنین در این قسمت می توانیم تنظیم نماییم که نظرسنجی و پاسخ آن ها به ایمیل کاربران ارسال کردد:

60c46646ea9c953d5172d383.jpg
60c46653435a565193080959.jpg
60c4665f5df1456def406856.jpg

مقاله مرتبط:

چگونه از فرم نظرسنجی از مشتریان برای رشد تجارت خود استفاده کنیم؟

این افزونه نظرسنجی پیشرفته، دارای حالت اسلایدر خاصی است که برای به نمایش گذاشتن سوالات به کار می رود، همچنین انتخاب منوی کشویی، انتخاب دکمه ها، دادن امتیاز ستاره دار، دکمه های تصاویر ایموجی، دکمه های لایک و دیس لایک، سیستم امتیاز دهی، از امکانات دیگر این افزونه می باشد.

این افزونه بعد از ثبت نظر به کاربر اجازه می دهد تا جواب نظرات کاربران دیگر را هم مشاهده کرده و این یکی از ویژگی های مهم هر افزونه نظر سنجی به حساب می آید.

امکان ارسال پاسخ ها به وسیله چندین ایمیل مختلف مربوط به یک کاربر از دیگر مزیت های بسیار پیشرفته این افزونه جامع به شمار می آید.

کاربری بسیار راحت و ایجاد شرایط آسان برای استفاده از این افزونه نظر سنجی، از مهم ترین ویژگی های اساسی افزونه نظر سنجی ah-survey می باشد.

پاسخ های نظر سنجی در انواع مختلف اکسل، html و csv به راحتی قابل خروجی گرفتن می باشند که باعث راحتی مدیران سایت ها برای مشاهده آمار دقیق نظر ها می شود.

تمپلیت های مختلف ایمیل برای به نمایش گذاشتن جواب ها به همراه عکس از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این افزونه می باشد که باعث محبوبیت آن شده است، همچنین امکان ارسال نظر ها با ایمیل های تست برای نشان دادن و رفع خطاهای ایمیل و ارسال فرم ها از دیگر ویژگی های این افزونه است.

صفحه تنظیمات این افزونه نظرسنجی، بسیار زیبا، ساده و با فونت های جذابی طراحی شده که دست مدیران سایت را برای تنظیم انواع نظر سنجی باز می گذارد و به آن ها امکان می دهد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به ایجاد انواع متنوع فرم نظر سنجی به بهترین شکل ممکن بپردازند.

با بکارگیری انواع شکلک ها در لیست عکس ها می توان فرم های جذاب تر و متنوع تری را تنظیم و ایجاد نمود که افزونه ah survey این قابلیت را به خوبی دارا می باشد.

در این افزونه می توان بعد از ثبت نظر با کلیک بر روی پاسخ، به قسمت بعدی رفت، همچنین این افزونه از مدل های متفاوت سوال برخودار است که از جمله آن ها می توانیم به سوال های کشویی اشاره کنیم.

تنوع نوع نمایش فرم نظر سنجی و قابلیت انتخاب سایز عکس از دیگر ویژگی های اساسی و بسیار پیشرفته این افزونه به حساب می آید که باعث ایجاد ظاهری متفاوت تر در فرم ها شده است.

انواع شکلک ها را می توان متناسب با انواع پاسخ ها برای انتخاب کاربران در نظر گرفت تا آنان بتوانند به بهترین نحو، به پرکردن و ارسال نظر سنجی اقدام نمایند.

از ویژگی های اساسی دیگر این افزونه می توان به انتخاب مدت زمان شروع و پایان انجام نظر سنجی اشاره نمود که یکی از گزینه های برتر در این افزونه می باشد.

این افزونه نظر سنجی از ویرایش گر های ویژوال کامپوزر و گوتنبرگ به خوبی پشتیبانی می نماید و بدین وسیله انواع مختلف فرم را به بهترین شکل ممکن ایجاد می کند.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط