ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه صفحه بندی فلت سام | Flatome Pagination

امتیاز خریداران:از0رای

15فروش
99هزار تومان
افزونه صفحه بندی فلت سام | Flatome Paginationافزونه صفحه بندی فلت سام | Flatome Pagination
افزونه صفحه بندی فلت سام | Flatome Paginationافزونه صفحه بندی فلت سام | Flatome Pagination
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت

افزودنی صفحه بندی برای قالب فلت سام | افزونه Pagination Flatsome

معرفی افزودنی صفحه بندی برای قالب فلت سام

اگر شما هم از قالب فلت‌سام استفاده می‌کنید، متوجه شده‌اید که مقالات و محصولات را نمی‌توان طوری قرار داد که اگر مثلا 30 محصول یا مقاله داریم، 9 تا را نمایش دهد؛ سپس انتهای برگه، صفحه بندی ایجاد کند و باقی موارد را در صفحه‌های بعدی نمایش دهد.

این حالت را فقط در بخش بلاگ و فروشگاه می‌توانید ببینید. اگر بخواهید در یک برگه دلخواه مثلا جدیدترین مقالات را به‌صورت صفحه‌بندی شده قرار دهید این امکان فراهم نیست. همین حالت برای محصولات هم صدق می‌کند. تصویر زیر را مشاهده کنید. دقیقا متوجه می‌شوید که عملکرد این افزونه چطور است.

افزودنی صفحه بندی برای قالب فلت سام

 

در تصویر بالا همانطور که مشاهده می‌کنید، 4 مقاله نمایش داده شده و باقی موارد در صفحه‌های بعدی هستند که شماره صفحه‌ها زیرش قرار داده شده است. قابلیت بسیار جالب افزونه صفحه بندی فلت‌ سام،نمایش به‌صورت Ajax است؛ یعنی زمانی که روی شماره صفحه‌ها کلیک می‌شود، مرورگر شما ریفرش و دوباره لود نمی‌شود و همان‌جا صفحه بعدی و مقالات بعدی را نمایش می‌دهد.

افزونه Pagination Flatsome چطور کار می‌کند؟

بعد از نصب افزونه صفحه بندی فلت سام هیچ تنظیم یا گزینه‌ای به قالب، وردپرس و المان‌های UX Builder اضافه نمی‌شود. کار بسیار ساده‌تر است. این افزونه یک Class می‌دهد که با قرار دادن آن کلاس در المان‌های بلاگ و محصولات، قابلیت صفحه‌بندی را اضافه می‌کند.

مثلا، در صفحه اصلی یا هر برگه دلخواهی، المان بلاگ را قرار می‌دهیم و تعریف می‌کنیم 8 مقاله آخر را در 4 ستون نمایش دهد؛ سپس Class مورد نظر که در فایل راهنمای این افزونه وجود دارد را در بخش Calss المان بلاگ قرار می‌دهیم. کار تمام است، افزونه عملکردش را شروع می‌کند، 8 مقاله را نمایش می‌دهد و اگر تعداد مقالات بیشتر از 8 باشد می‌بینید که شماره صفحه‌ها را در پایین 8 مقاله اضافه می‌کند.