ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzales

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

100فروش
59هزار تومان
افزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzalesافزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzales
افزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzalesافزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzales

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس | Gonzales Wordpress Plugin | افزونه حرفه ای افزایش اصولی سرعت وردپرس

 + همراه با ویدیو های آموزشی به زبان فارسی

  


 

 

5e73246ba9f78a00f218ff66.jpg

 

معرفی افزونه گونزالس - افزایش سرعت وردپرس :

افزونه گونزالس ابزاری ست که یکی از نقاط ضعف بزرگ وردپرس را پوشش داده است . با این افزونه وردپرس می توانید فایل های اضافی و بلااستفاده CSS-JS را در صفحات مشخصی در وب سایت خود غیر فعال نموده تا سرعت بارگذاری وب سایت شما ارتقاء یابد .  

چگونه سرعت یک سایت وردپرسی را افزایش دهیم؟


آیا میدانید افزونه هایی مانند اسلایدر , نقشه گوگل , فرم تماس با ما و ... در هر صفحه از سایت شما فایل های CSS و JS لود میکنند؟ آیا میدانید که این بارگذاری چه قدر میتواند سرعت سایت شما را کاهش دهد و کارایی سایت شما را پایین بیاورد؟

 

 از افزونه وردپرس گونزالس استفاده کنید تا تنها بسته به صفحه ای که باز میکنید فایل های مربوط به آن بارگذاری شوند. این افزونه ساده به شما اجازه میدهد تا از شر فایل های سی‌اس‌اس و جاوا اسکریپتی که بی فایده هستند خلاص شوید.

 

 این افزونه به شما اجازه میدهد تا کنترل فایل های سی اس اس و جاوااسکریپتی که توسط پوسته ها و افزونه ها اجرا میشوند را به دست بگیرید و مانع از بارگذاری آن ها در تمام صفحات سایت شوید.

 

 یکی از بزرگترین مشکلات وب سایت های مدرن کنترل حجم صفحات است این موضوع تنها راجب محتوای صفحه شامل تصاویر و مطالب نیست بلکه مشکل بر سر فایل ها و اسکریپت هایی است که در پشت سایت بارگذاری میشوند.

 

5f717cbe09198e07347f5b06.png

 

اما راه حل چیست؟


برای مثال افزونه فرم تماس 7 فایل ها و اسکریپت های زیادی را در صفحات سایت لود میکند با استفاده از این افزونه شما فایل ها و اسکریپت های فرم تماس 7 را در صفحاتی که از آن استفاده نمی کنید بلاک می کنید و مانع از بارگذاری مجدد آن ها میشوید. توجه داشته باشید که گونزالس هیچ فایلی را از سرور پاک نمی کند و فقط با قلاب ها در وردپرس سروکار دارد و کاملا امن است.  

بیایید تا در عمل به شما نشان دهیم


همانطور که مشاهده میکنید ما یک سایت ساده وردپرسی را در اینجا داریم. 

 

5e732480fccc9400ce1a91db.png

 

5e7324876bc5b200dd262d2a.png
5e73248e2fc41300f03e6622.png

 

در سمت چپ ما سایت را با استفاده از افزونه گونزالس بهینه کرده ایم و مانع از بارگذاری فایل ها و اسکریپت های اضافی شده ایم اما در سمت راست هیچ تغییری ایجاد نکرده ایم و تمامی فایل ها و اسکریپت ها بارگذاری میشوند. فیلم را پخش کنید تا خود شاهد این تغییر و افزایش چشم گیر سرعت بارگذاری سایت باشید.   در اینجا با مثال هایی روند کار را دقیق تر به شما نشان می دهیم

اما واقعا چگونه ممکن است؟


گونزالس مانند سایر افزونه های افزایش سرعت سایت نیست و عملکرد و کارایی اش کاملا با چنین افزونه هایی متفاوت است. تفاوت گونزالس با سایر افزونه های مشابه در این است که سایر افزونه ها تنها با فشرده سازی و ادغام سازی , حجم صفحات سایت را کاهش میدهند در حالی که هنوز دارند فایل های بی فایده را که بر عملکرد و سرعت سایت تاثیر منفی میگذارند لود می کنند. گونزالس از روش جدیدی برای بهینه سازی وردپرس استفاده می کند و کاملا با سایر افزونه های در این زمنیه متفاوت است اما ما هرگز نمی گوییم از افزونه هایی مانند: Cache Enabler, W3 ,Total Cache, WP Super Cache WP Rocket استفاده نکنید بلکه گونزالس با آنها به خوبی همکاری میکند و نیازی به پیکربندی مجدد نیست! 

 

خب حالا چگونه با استفاده از گونزالس سرعت سایتم را افزایش دهم؟ فقط کافیست بر سر جای خود محکم بنشینید و ویدیو های آموزشی را پخش کنید تا به صورت کامل کار با افزونه را یاد بگیرید :)