ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

شبکه CDN با گوگل درایو

امتیاز خریداران:5.00از1رای

23فروش
39.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

شبکه CDN با گوگل درایو

شبکه CDN با گوگل درایوشبکه CDN با گوگل درایو
شبکه CDN با گوگل درایوشبکه CDN با گوگل درایو

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

با عرض پوزش از دوستان بدلیل خدمت سربازی قادر به بروزرسانی و پشتیبانی از افزونه نبودم که از امروز نسخه های جدید و پشتیبانی کامل از افزونه انجام خواهد شد.

نسخه جدید افزونه جایگزین شد ورژن 1.8.1

شبکه توزیع محتوا یا CDN چیست ؟

به صورت خلاصه شبکه تحویل محتوا  که به اختصار CDN نیز گفته می‌شود یک شبکه بزرگ از سرورهایی است که در چندین نقطه دنیا مستقر هستند و به صورت جغرافیایی توزیع شده‌اند. با استفاده از CDN محتوا با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر از طریق نزدیک‌ترین سرور به کاربر ارائه داده می شود.

شبکه گوگل درایو بعنوان شبکه CDN

بدون شک گوگل یکی از بزرگترین شرکت ها در حوژه فناوری اطلاعات و اینترنت می باشد. شکی نیست که بخشی از قوی ترین سرورهای دنیا در اختیار گوگل قرار دارد. همچنین بواسطه سرویس های مختلف این شرکت نیاز به سرورهای متعدد در مناطق مختلف جغرافیایی لازمه حیات مداوم این شرکت است.

سرویس گوگل درایو یک سرویس ابری از شرکت گوگل برای ذخیره داده ها در ابر سروررهای این شرکت است . پس بدون شک یافتن راهی برای استفاده از این ابرسرورها به عنوان شبکه توزیع محتوا یک ایده وسوسه انگیز و بسیار کارامد است. رویایی که با این افزونه به ان رنگ حقیقت پاشیده ایم.

چرا بایستی از CDN استفاده نماییم؟

چند سالی است که گوگل نسبت به سرعت سایت ها واکنش نشان داده است و یکی از مهمترین اصول سئو بر روی سرعت سایت ها تکیه زده است.

از سوی دیگر مرورگرهای مختلف حداکثر توانایی 2 تا 8 خط ارتباطی با یک دامین را دارند و این بدان معناست که اگر شما دارای تصاویر و فایل های زیادی برای بارگذاری صفحه باشید هر بار تنها 8 خط ارتباطی مسئول دانلود ان ها است و این یعنی اتلاف زمان. اما با استفاده از cdn شما می توانید این تعداد کانکشن را افزایش دهید چرا که دیگر بارگذاری از یک سرور به تنهایی صورت نمی گیرد و بارگذاری همزمان باعث افزایش سرعت می شود.

ویژگی های افزونه:

  • ترجمه کامل و صریح به زبان فارسی
  • دارای راهنمای داخلی در افزونه که قدم به قدم به شما در تنظیم افزونه کمک خواهد کرد
  • استفاده راحت از افزونه
  • هماهنگی با با وردپرس 4.0
2  
  1
  4  

_____________________________

بروزرسانی به نسخه 1.8.1

منتظر نسخه 2 این افزونه با قابلیت های متفاوت باشید!

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط