ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه کسب درامد و همکاری در فروش دیجی استایل | کالاساز

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

13فروش
99هزار تومان
افزونه کسب درامد و همکاری در فروش دیجی استایل | کالاسازافزونه کسب درامد و همکاری در فروش دیجی استایل | کالاساز
افزونه کسب درامد و همکاری در فروش دیجی استایل | کالاسازافزونه کسب درامد و همکاری در فروش دیجی استایل | کالاساز

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه همکاری در فروش دیجی استایل | افزونه کسب درامد و همکاری در فروش digistyle | افزونه کالاساز | پلاگین همکاری در فروش دیجی استایل | افزونه همکاری در فروش کالاساز

  • تغییرت نسخه ۱.۳: امکان گذاشتن چندین شورتکد در یک صفحه

معرفی افزونه همکاری در فروش دیجی استایل 

افزونه کالاساز با دسترسی ای که به سایت دیجی استایل دارد، شما را از استخدام یک نیرو جهت انتقال محصولات دیجی استایل به سایت خود، بی نیاز می کند. این افزونه لیست دسته بندی و محصولات را به شما ارائه میکند و هوشمندی آن باعث شده است بتوانید با چند کلیک ساده محصولات مورد نظر را انتخاب و در سایت خود منتشر کنید.
افزونه همکاری در فروش دیجی استایل
دلیل انتشار افزونه کالاساز درخواست بالای کاربران پس از انتشار افزونه همکاری در فروش دیجیکالا (همکالا) می باشد. امیدواریم که توانسته باشیم در زمینه افیلیت مارکتینگ محصولات جامع و کاملی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

خصوصیات افزونه کالاساز در نسخه 1:

با تغییر در هریک از آیتم های (قیمت، عنوان، تصویر) افزونه کالا ساز در لحظه، مورد را بروزرسانی می کند و شما دغدغه موجود بودن یا تغییر قیمت محصول را ندارید. ضرورت استفاده از این افزونه زمانی مشخص میشود که قیمت، عنوان یا تصویر محصولات تغییر کنند و دیجی استایل (دیجیکالا) شمارا موظف میداند که این موارد را بروزرسانی کنید. بروزرسانی صد ها یا هزاران محصولی که در سایت قرار داده اید، توسط افزونه در لحظه و به صورت کاملا خودکار انجام می شود. 

این 2 دقیقه رو از دست نده

ویدیوی انتشار محصولات دیجی استایل در کمتر از 2 دقیقه...

دیجی استایل زیر مجموعه دیجیکالا می باشد و مراحل ثبتنام از طریق بخش افیلیت دیجیکالا انجام می شود.

از شما بابت اینکه وقت تان را در اختیار ما گذاشته اید بسیار متشکریم. توجه داشته باشید بصورت مفصل با جمعی از افیلیت کاران صحبت دوستانه ای داشته ایم که در توضیحات و نظرات افزونه همکالا میتوانید به اطلاعات این گفت و گو دسترسی داشته باشید. همچنین اگر می خواهید بدانید چگونه از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کسب درامد کنید می توانید مقاله ما در این زمینه را مطالعه کنید.

سوالات پر تکرار درباره افزونه همکاری در فروش کالاساز

نحوه ایجاد حساب کاربری چگونه است؟

با مراجعه به افیلیت مارکتینگ دیجیکالا (دیجی استایل) با مشخصات فردی خود (نام کاربری و کد ملی) میتواند یک حساب شخصی در سیستم افیلیت مارکتینگ دیجیکالا داشته باشید و کسب درامد خود را با لینکی که دیجیکالا برای سایت دیجی استایل به شما ارایه میکند، شروع کنید.

از درصد کمیسیون ها چطور اطلاع پیدا کنم؟

شما میتوانید بعد از ثبت نام وارد حساب کاربریتان شده و از قسمت کمیسیون ها ،درصد پورسانت مربوط به هر دسته بندی کالا را بر اساس سطحتون (برنزی، نقره ای ، طلایی) مشاهده نمایید.