ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه ورود و خروج سفارشی وردپرس

امتیاز خریداران:4.00از4رای

81فروش
199.000تومان

امتیاز خریداران:4.00از4رای

افزونه ورود و خروج سفارشی وردپرس

افزونه ورود و خروج سفارشی وردپرسافزونه ورود و خروج سفارشی وردپرس
افزونه ورود و خروج سفارشی وردپرسافزونه ورود و خروج سفارشی وردپرس
  • محصول ویژه است
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

ورود و خروج سفارشی وردپرس | پیام سفارشی در فرم ورود به وردپرس WPMUDEV Login Redirect | WPMUDEV Logout Redirect | WPMUDEV Login Message

  اگر یک سایت وردپرسی را مدیریت میکنید مطمئنا به مجموعه پلاگین های معرفی شده در این محصول نیاز خواهید داشت. سه افزونه بسیار ساده و در عین حال فوق العاده کاربری در این مجموعه به شما این امکان را می دهند تا به راحتی عملیات ورود و خروج کاربران در سایت خود را مدیریت کنید. 

 

5f54dcc4d9614b136c15bf7b.png

 

افزونه Login Message

به کمک این افزونه ها می توانید پیام های دلخواهتان را در بالا و پایین فرم ورود به وردپرس به کاربر نمایش دهید (این بخش از کدهای HTML نیز پشتیبانی می‌کند و می توانید متون دلخواهتان را به هر شکلی فرمت دهی کنید)

افزونه Login Redirect

همچنین اگر می خواهید کاربران پس از ورود به سایت شما، به جای پیشخوان وردپرس به یک صفحه سفارشی، پست و یا نشانی اینترنی هدایت شوند کافیست لینک مربوطه را در کادری که افزونه هدایت به صفحه دلخواه پس از ورود "Login Redirect" در اختیار قرار می‌دهد وارد کنید. (به عنوان مثال می توانید کاربران را پس از تکمیل فرم ورود به سایت، به صفحه فروشگاه، پیشنهادات ویژه یا پشتیبانی سایت هدایت کنید)

افزونه Logout Redirect

در ادامه چنانچه می خواهید پس از خروج کاربران از سایت نیز به جای هدایت به صفحه اصلی، آنها را به صفحه دیگری هدایت کنید کافیست از افزونه Logout Redirect کمک بگیرید. این افزونه نیز کادری را در اختیارتان قرار می دهد که به راحتی می توانید لینک دلخواهتان را در آن وارد کنید تا کاربران پس از کلیک روی لینک خروج از سایت، به آن صفحه سفارشی، پست و یا نشانی اینترنی هدایت شوند (لینک دلخواه شما می تواند از سایت خودتان یا سایت دوستانتان باشد)

از آخرین لحظه هایی که کاربران در سایت شما صرف می کنند، استفاده کنید آنها را پس از خروج به صفحه دلخواه خود هدایت نمایید

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط