ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

قالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecare

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

69فروش
219.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

قالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecare

بروزرسانی

خودکار

قالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecareقالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecare
قالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecareقالب وردپرس پزشکی مدیکر | mecare
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

قالب پزشکی mecare | قالب مدیکر  | قالب پزشکی وردپرس mecare 

Mecare – Hospital and Health WordPress Theme

معرفی قالب پزشکی mecare

قالب وردپرس پزشکی mecare یک قالب حرفه ای مناسب برای بیمارستان ، کلینیک ، دندانپزشک ، پزشکی ، بهداشت و غیره است قالب وردپرس پزشکی Mecare ، قالبی با طراحی چند منظوره است که مناسب کسب و کارهای مربوط به پزشکی و سلامت یا هر وب سایت بزرگ دیگر که در این زمینه کار می کند میباشد. این قالب همچنین برای مراکز پزشکی، دندانپزشکان، پزشکان، پزشک عمومی، مراقبت های بهداشتی و یا یک بیمارستان مناسب است. قالب وردپرس Mecare یک قالب چندمنظوره وردپرس است که از گرافیک بسیار عالی و امکانات خیره کننده ای برخوردار میباشد. با استفاده از قالب وردپرس Mecare میتوانید سایت هایی خلاقانه و حرفه ای را بدون دانش برنامه نویسی طراحی نمایید. سایت هایی به ارزش چند میلیون تومان ولی با پرداخت ناچیز! امکانات موجود در قالب وردپرس Mecare باعث میشود تا هیچ محدودیتی در طراحی سایت نداشته باشید و هرگونه سایتی را بتوانید با استفاده از آن طراحی نمایید. طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت پزشکی و انواع دیگر سایت ها را میتوانید با قالب وردپرس Mecare طراحی نمایید. قالب Mecare دارای دموی آماده است که می توانید با یک کلیک دمو را نصب کنید و فقط محتوای خود را جایگزین کنید. پنل تنظیمات قالب Mecare دارای امکانات بسیار زیادی برای شخصی سازی قالب میباشد که با استفاده از آن به راحتی میتوانید ظاهر سایت از جمله طراحی هدر سایت و رنگ بندی و … را تغییر دهید. 

قالب پزشکی mecare

ویژگی های قالب پزشکی وردپرس mecare

ایمپورت دمو با یک کلیک

با ایمپورت دمو در عرض چند دقیقه سایت خود را سفارشی کنید.

المنتور

قالب وردپرس پزشکی Mecare با صفحه ساز محبوب المنتور کاملا سازگار است که براحتی می توانید با کشیدن و رها کردن عناصر خود را سایت خود را طراحی کنید.

کاملاً ریسپانسیو

قالب وردپرس Mecare کاملاً ریسپانسیو است ، به این معنی که هر عنصر صفحه 100٪ پاسخگو است و در هر دستگاهی کاملاً ریسپانسیو و سازگار است. حالت ریسپانسیو را می توان در تنظیمات قالب غیرفعال کرد.

Redux Theme Option

قالب وردپرس Mecare با سفارشی سازی آسان به شما کمک می کند تا موارد موجود در وب سایت خود را با سهولت بیشتری پیکربندی و اصلاح کنید.

۱۲۰ فونت فارسی شامل لایسنس فونت ایران سنس

قالب وردپرس Mecare همراه با ۱۲۰ فونت زیبا از جمله فونت ایران سنس ارائه شده است که میتوانید هر بخش از صفحه را با فونت مورد نظر خود طراحی کنید.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط