ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از5رای

173فروش
825.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از5رای

افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold

بروزرسانی

خودکار

افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Goldافزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold
افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Goldافزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه پریونت دایرکت اکسس گولد | افزونه وردپرس برای قفل و محافظت از فایل‌ها

 Prevent Direct Access (PDA) Gold

رتبه 1 بهترین افزونه وردپرسی برای محافظت از فایل‌ها
در برابر دانلود، کپی و دزدیده شدن

معرفی افزونه پریونت دایرکت اکسس گولد

دوران کپی‌کارها تمام شده است! دوران تمام دزدان دیجیتال به پایان رسیده است! کافی است یکی از محصولات دیجیتال مهم شما به سرقت برود و کپی شده و دست به دست بین کل مردم پخش شود، تا میلیون‌ها تومان ضرر به زندگی و کسب و کار شما وارد شود! همین امروز از تمام فایل‌های دیجیتال خود با تمام قدرت محافظت کنید. بر روی فایل‌ها قفل و رمز بگذارید. دسترسی به فایل‌هایتان را برای گوگل و افراد غیرمجاز مسدود و محدود کنید. نگذارید که افرادی که پول نداده‌اند و هزینه نکرده‌اند فایل‌های دیجیتال شما را ببینند، یا دانلود کنند! فیلم‌ها، تصاویر، صوت‌ها و محتواهای متنی خود را محافظت کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.
افزونه پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی) رتبه 1 بهترین و محبوب‌ترین افزونه محافظت از فایل‌های دیجیتال است. این افزونه امنیتی توسط یک شرکت سنگاپوری کدنویسی شده است و در سایت preventdirectaccess.com به فروش می‌رسد. برای تهیه افزونه PDA Gold نیاز است که مبلغ سالانه 5,500,000 تومان یا برای پلن مادام‌العمر 18,000,000 تومان پرداخت کنید. این در حالی است که می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه، نسخه اورجینال لایسنس شده، فارسی شده و راستچین شده این محصول را از سایت ژاکت خریداری کرده و به صورت مادام‌العمر در پروفایل کاربری خود داشته باشید.

61ac76d6a710e848987bcc09.jpg
61b121295fc2d9617b29ffe5.png

ویژگی‌های افزونه وردپرس برای قفل محافظت از فایل‌ها

ما فایل‌ها مهم و خصوصی شما را با قدرت و به سادگی محافظت و ایمن می‌کنیم. اصلاً نگران کپی شدن یا دزدیده شدن محتواهای خود نباشید. همه چیز محافظت خواهد شد!

افزونه Prevent Direct Access

بینهایت فایل با هر پسوندی را قفل و محافظت کنید

پریونت دایرکت اکسس گولد فایل‌های شما را به تعداد نامحدود محافظت و ایمن می‌کند. هر فایلی که در رسانه وردپرس آپلود شده است، شامل هر نوع پسوندی نظیر PNG، JPG، JPEG، ZIP، DOCX، PDF، MP3، MP4 و... را به‌سادگی محافظت کنید. هر صفحه یا هر پست دلخواهی را به‌راحتی محافظت کنید. وقتی محتواها را محافظت می‌کنید، دیگر هیچ کسی (حتی با داشتن لینک و آدرس فایل‌ها) نمی‌تواند به آن‌ها دسترسی مستقیم داشته باشد. وقتی کاربران غیرمجاز تلاش به دانلود محتواهای محافظت شده می‌کنند، به صفحه خطای 404  برخورد می‌کنند!
 

افزونه محافظت از هر نوع فایل وردپرس

گوگل را از ایندکس فایل‌های محافظت شده محروم کنید!

پریونت دایرکت اکسس صراحتاً به گوگل و موتورهای جستجو می‌گوید که محتواهای محافظت شده را ایندکس نکنند! در نتیجه فایل‌های محافظت شده شما، نه تنها در نتایج جستجو دیده نخواهند شد، بلکه حتی لینک و آدرس واقعی آن‌ها هرگز در گوگل و موتورهای جستجو ایندکس نخواهد شد. این کار اساساً باعث می‌شود که افراد حتی شانس دسترسی به محتواهای محافظت شده شما را از طریق نتایج جستجو هم نداشته باشند.
 

61a743d2b9f0d324405df364.jpg

کاربرانی که لاگین نکرده یا پول نداده‌اند را مسدود کنید!

پریونت دایرکت اکسس دسترسی به فایل‌ها را برای افراد خاص محدود می‌کند. تنظیم کنید که فقط افرادی که لاگین کرده‌اند یا افرادی که هزینه اشتراک داده‌اند و پول پرداخته‌اند یا کاربرانی که نقش کاربری خاصی دارند، محتواهای خاص را ببینند.
به سادگی به کاربران مختلف، دسترسی‌های متفاوتی برای مشاهده فایل‌های خاص بدهید. این قابلیت همچنین برای زمانی که شما یک سایت ممبرشیپ یا عضویت اشتراکی دارید، کاربرد دارد، تا افرادی که هزینه اشتراک را پرداخت نکرده‌اند، به محتواهای خاص دسترسی نداشته باشند. 
 

61a743eaea10a4706173bebc.jpg

بینهایت لینک دانلود خصوصی و تصادفی بسازید.

پریونت دایرکت اکسس به شما این امکان را می‌دهد که برای فایل‌های خاص به تعداد نامحدود، لینک‌های دانلود منحصر به فرد، یکتا و خصوصی بسازید. این کار به شما اجازه می‌دهد که لینک محافظت شده از یک فایل خاص را در یک زمان خاص به گروه خاصی از کاربران بدهید. علاوه بر این می‌توانید تک تک دانلودهایی که از یک لینک خصوصی انجام می‌شود را ردیابی و پیگیری کنید. همچنین می‌توانید لینک‌های دانلود خود را سفارشی‌سازی کنید تا قانونی و معنادار باشند.
لینک دانلود تصادفی: nagatheme.com/private/58575f26ae274
لینک دانلود سفارشی: nagatheme.com/private/this-is-my-new-ebook
 

61a743f51ce9320a7c2974f7.jpg

لینک‌های دانلود خصوصی را محافظت و منقضی کنید

شما نه تنهای می‌توانید فایل‌های رسانه‌های وردپرسی خود را محافظت کنید، بلکه می‌توانید لینک‌های خصوصی آن‌ها را که ساخته‌اید نیز محافظت کنید. چندین روش برای اینکار وجود دارد:
1. لینک‌های دانلود خصوصی را حذف یا غیرفعال کنید
2. لینک‌های دانلود خصوصی پس از چند روز یا چندبار کلیک بطور خودکار غیرفعال شوند.
3. دسترسی به لینک‌های خصوصی را با آدرس IP مسدود کنید.
اکنون شما کنترل کاملی بر هر کسی و هر روشی که می‌توانند به فایل‌ها دسترسی داشته باشند، دارید. 
 

ویژگی‌های جادویی دیگری پریونت دایرکت اکسس

محافظت از چندین فایل بطور همزمان
فیلتر فایل‌های محافظت‌شده و فایل‌های محافظت‌نشده
محافظت از فایل‌ها بدون کوچکترین اختلال
جایگزینی اتوماتیک آدرس‌های محافظت‌شده در محتواها

 

 

اسکرین‌شات از محیط پریونت دایرکت اکسس گولد

قفل‌گذاری و محافظت از فایل‌های رسانه‌های وردپرس

در بخش رسانه‌های وردپرس برای تمامی فایل‌هایی که آپلود شده‌اند، یک گزینه “محافظت” و یک گزینه “پیکربندی محافظت از فایل” اضافه می‌شود. که شما می‌توانید با کلیک بر روی آن فایل‌ها را قفل و محافظت کنید. فایل‌هایی که محافظت می‌شوند سبز رنگ شده و کاملاً مشخص هستند. بنابراین می‌توانید به سادگی آن‌ها را از فایل‌هایی که محافظت نشده‌اند را تفکیک کنید.

قفل کردن و محافظت از فایل‌های وردپرسی و جلوگیری از کپی شدن و دانلود شدن فایل‌ها | Prevent Direct Access

نمایش لیستی یا شبکه‌ای رسانه‌ها و تنظیمات قفل‌گذاری

می‌توانید در بخش رسانه‌ها تنظیم کنید که فایل‌های رسانه‌ها به صورت شبکه‌ای نمایش داده شود یا اینکه به صورت لیستی همراه با تنظیمات و گزینه‌های محافظت از فایل‌ها نمایش داده شوند. در حالتی که رسانه‌ها به صورت لیستی نمایش داده می‌شوند، امکان کنترل رسانه‌ها بر اساس اینکه محافظت شده‌اند یا نه، بسیار ساده‌تر است.

61a76cf5827e924525079776.png

 

تنظیمات مجوز دسترسی با فایل‌ها بر اساس نقش کاربری

وقتی که یک فایل را در وردپرس آپلود می‌کنید، صفحه جزئیات پیوست نمایش داده خواهد شد. در این صفحه می‌توانید عنوان، متن جایگزین، توضیحات مختصر و توضیحات را تنظیم و پیکربندی کنید. وقتی که از افزونه Prevent Direct Access Gold استفاده می‌کنید، یک گزینه به تنظیمات این بخش اضافه می‌شود که می‌توانید در همان لحظه فایل را محافظت کنید. این محافظت می‌تواند بر اساس نقش‌های کاربری خاص باشد. به عبارت دیگر می‌توانید تنظیم کنید که دقیقاً چه نقش‌های کاربری بتوانند به این فایل دسترسی داشته باشند.

قفل‌گذاری و محافظت از فایل‌های وردپرس بر اساس نقش کاربری | Prevent Direct Access

 

محافظت خودکار از فایل‌هایی که در آینده آپلود می‌شوند

زمانی که افزونه پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی) بر روی سایت شما نصب باشد، به بخش بارگذاری فایل‌ها یک گزینه اضافه می‌شود که می‌توانید آن را فعال کنید تا تمامی فایل‌هایی که از این به بعد آپلود می‌شوند بطور کاملاً اتوماتیک، قفل گذاری و محافظت شوند. با اینکار نیازی نیست که هر فایل را بطور مجزا محافظت کنید و همه فایل‌ها به طور اتوماتیک محافظت می‌شوند.

قفل گذاری و محافظت اتوماتیک فایل‌های وردپرسی | Prevent Direct Access Gold

 

فیلتر فایل‌های محافظت شده و محافظت نشده

ممکن است بعضی از فایل‌های شما محافظت شده باشند و بعضی از آن‌ها هنوز محافظت نشده باشند. پیدا کردن تعدادی فایل خاص در بین انبوهی از فایل‌ها، کاری بسیار طاقت فرسا است. ولی در افزونه پریونت دایرکت اکسس، میتوانید فایل‌ها را بر اساس اینکه محافظت شده‌اند یا نه، فیلتر کنید. اینکار کمک می‌کند که بتوانید فایل‌ها را بهتر و سریع‌تر مدیریت کنید.

فیلتر و صافی فایل‌های محافظت شده و قفل گذاری شده وردپرسی | Prevent Direct Access

 

کنترل کامل بر تنظیمات لینک‌های خصوصی

زمانی که بر روی گزینه “پیکربندی محافظت از فایل” کلیک می‌کنید، صفحه تنظیمات کاملی رو به روی شما ظاهر می‌شود. می‌توانید لینک‌های خصوصی مختلفی برای دانلود آن فایل بسازید. تنظیمات شگفت‌انگیزی که در اختیار شما قرار می‌گیرند شامل موارد زیر می‌باشند.

 • می‌توانید لینک‌های دانلود خصوصی برای فایل‌های محافظت شده بسازید
 • فقط افرادی که مجاز هستند ولینک خصوصی را دارند به آن فایل دسترسی خواهند داشت
 • می‌توانید لینک‌های دانلود خصوصی را فعال یا غیرفعال کنید
 • می‌توانید مجموع کلیک بر روی لینک‌های دانلود خصوصی را رصد کنید
 • می‌توانید برای لینک‌های دانلود خصوصی محدودیت تعداد دانلود تنظیم کنید
 • می‌توانید برای لینک‌های دانلود خصوصی تاریخ انقضاء تعیین کنید
 • در صورتی که محافظت (Protect) فایل‌ها کافی نباشد، میتوانید آن‌ها را رمزنگاری (Encrypt) کنید
 • می‌توانید برای دسترسی به فایل‌ها نقش کاربری خاص تعیین کنید
افزونه محافظت و قفل گذاری بر روی فایل‌های وردپرسی | پریونت دایرکت اکسس | Prevent Direct Access

 

ایجاد لینک دانلود خصوصی برای فایل‌های محافظت شده

زمانی که می‌خواهید فایل‌ها را محافظت و قفل‌گذاری کنید، میتوانید برای آن‌ها لینک دانلود خصوصی بسازید. تا فقط افراد مجازی که آن لینک خصوصی را دارند بتوانند به آن فایل دسترسی داشته باشند. می‌توانید نامک (slug) آن لینک را به صورت سفارشی خودتان تنظیم کنید. یا اینکه بگذارید به صورت تصادفی ایجاد شود. می‌توانید برای آن محدودیت تعداد دانلود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید برای لینک‌های دانلود خصوصی تاریخ انقضاء تنظیم کنید.

61a76d1a84ce3f4b2d5030ee.png

 

تنظیمات عمومی قفل‌گذاری در افزونه Prevent Direct Access

در بخش پیشخوان وردپرس می‌توانید بر روی تنظیات افزونه پیکربندی عمومی داشته باشید. یعنی گزینه‌هایی را فعال یا غیرفعال یا تنظیم کنید که برای تمامی فایل‌ها صادق باشد و اعمال شود. می‌توانید نقش کاربری خاصی که می‌تواند به فایل‌های محافظت شده دسترسی داشته باشد را تنظیم کنید. تنظیمات این بخش سراسری و همگانی هستند. بر روی همه فایل‌هایی که محافظت می‌شوند اعمال می‌شوند.

اما اگر فایل خاصی را بخواهید به صورت خاصی قفل گذاری کنید، میتوانید آن را از بخش رسانه‌ها با شرایط خاص محافظت کنید. نکته قابل توجه این است که تنظیماتی که بر روی یک فایل خاص به صورت جداگانه اعمال می‌شوند، اولویت بیشتری نسبت به تنظیمات عمومی دارند.

تنظیمات افزونه پریونت دایرکت اکسس طلایی | Prevent Direct Access Gold

 

 

تنظیمات عمومی لینک‌های دانلود خصوصی

برای لینک‌های خصوصی هم تنظیمات عمومی وجود دارد. تنظیماتی که بر روی تمامی لینک‌های دانلود خصوصی اعمال می‌شوند. می‌توانید یک دایرکتوری و مسیر خاصی را برای لینک‌های خصوصی تعیین کنید. می‌توانید تنظیم کنید که پس از محافظت یک فایل، بطور اتوماتیک یک لینک دانلود خصوصی هم ایجاد شود تا فقط افرادی که مجاز هستند و آن لینک را دارند، بتوانند به آن فایل دسترسی داشته باشند. همچنین می‌توانید لینک‌های دانلود خصوصی را “اجبار به دانلود” کنید. تا بجای اینکه نمایش داده شود، مستقیماً دانلود شود.

61a76d268b4205594a423e34.png

 

تنظیمات عمومی امنیتی افزونه پریونت دایرکت اکسس

امنیت سایت وردپرسی خود را با کنترل و مخفی‌سازی اطلاعات حساس بالا ببرید. دسترسی به فایل‌های امنیتی مانند readme.html و license.txt و wp-config.php و… را مسدود کنید. دسترسی خزنده‌ها را به فیلا‌های قفل‌گذاری شده و محافظت شده مسدود و محدود کنید. از هات لینکینگ تصاویر خود جلوگیری کنید تا از سرقت پهنای باند شما جلوگیری شود. نسخه وردپرس و اطلاعاتی را که مشخص می‌کنند سایت شما وردپرسی است را مخفی کنید تا امنیت سایت شما بیشتر شود. همچنین می‌توانید حرکت و خزش در دایرکتوری‌های وردپرس خود را غیرفعال کنید.

61a76d2cd560fb50f2542aae.png

 

تنظیمات عمومی پیشرفته مجوزهای دسترسی به فایل‌ها

تنظیم کنید که چه افرادی می‌توانند به تنظیمات محافظت و قفل‌گذاری فایل‌ها دسترسی داشته باشند. این افراد قادر خواهند بود فایل‌های رسانه‌ها را محافظت یا لغومحافظت کنند. می‌توانید بخش گزارش خطاها را فعال کنید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی در مورد خطاها گزارش کامل داشته باشید. می‌توانید قوانین بازنویسی (rewrite rules) را از داخل پیشخوان وردپرس بررسی کرده و آن‌ها را تغییر دهید. این تنظیمات پیشرفته همواره در حال افزایش هستند. پس منتظر آپدیت‌های بعدی ما باشید.

61a76d318b4205594a423e35.png

 

تنظیمات محدودسازی IPهای خاص

آی‌پی‌های غیرمجاز و مشکوک را مسدود کنید تا به سایت شما و فایل‌های شما دسترسی نداشته باشند. در این بخش می‌توانید مجموعه‌ای از تمام IP هایی را که قصد دارید به فایل‌های شما دسترسی نداشته باشند را مسدود کنید. زمانی که IP یک کاربر یا یک سرویس خاص مسدود شده باشد، حتی نمی‌تواند به فایل‌هایی که لینک دانلود خصوصی دارند دسترسی داشته باشد. به عبارت دیگر این IP ها حتی اگر به لینک‌های  خصوصی هم دسترسی پیدا کنند، هرگز نمی‌توانند آن فایل‌ها را دانلود کنند.

61a76d37d560fb50f2542aaf.png

 

لایسنس اورجینال مادام‌العمر افزونه Prevent Direct Access Gold

ما نسخه طلایی این افزونه را خریداری کرده‌ایم. جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بجای اینکه 18 میلیون تومان هزینه کنید، فقط کافی است آن را با کمترین هزینه از ژاکت تهیه کنید. تمامی امکانات و قابلیت‌های شرکت اصلی علاوه بر زبان فارسی و کدهای راستچین را در اختیار دارید. پس همین امروز افزونه را خریداری کنید و فایل‌های خود را قفل گذاری کنید تا هرگز توسط افراد غیرمجاز دانلود و بازپخش و دزدیده نشوند.

61a76d3c8b4205594a423e36.png

اگر از دارایی‌های دیجیتال خود محافظت نکنید، چه می‌شود؟

این یک ضرورت است! اگر از دارایی‌های دیجیتال خود محافظت نکنید، چه می‌شود؟ اگر زمان لود شدن یک سایت بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد، 40% از افراد آن را ترک می‌کنند!

درآمد زیادی را از دست می‌دهید!

دزدی دیجیتال هر ساله باعث یک خسارت 300 میلیون دلاری به ناشران دیجیتال در آمریکا می‌شود. هرگز اجازه ندهید که مجموعه‌ای از تمام درآمدهای کوچکی که می‌توانستند برای شما باشند (ولی بخاطر سهل‌انگاری در محافظت از دارایی‌های دیجیتال از بین رفته‌اند)، تبدیل به یک خسارت جبران‌ناپذیر در کسب و کار شما شود.

مشتریان واقعی خود را از دست می‌دهید!

هر فایلی که محافظت نشود، بی‌ارزش تلقی می‌شود. فایل‌های محافظت نشده، کپی می‌شوند، به اشتراک گذاشته می‌شوند، دست به دست می‌شوند و به دست افراد مختلفی می‌رسند. آنگاه از خود می‌پرسند: "چرا با وجود اینکه تمام این فایل‌ها را به رایگان دارم، باید برایشان پول بپردازم؟". این نقطه‌ی مرگ کسب و کار شماست!

تمام زمان و تلاشتان نابود می‌شود!

شما زمان و انرژی بسیار زیادی صرف می‌کنید تا بتوانید بهترین و باکیفیت ترین محتواهای آموزشی، ویدئویی، پی‌دی‌افی، تصویری و صوتی را آماده کنید. اما چه فایده وقتی با 1 کلیک دانلود شده و بین مردم کپی شود؟ تمام زحمت‌های شما نابود می‌شوند. در نهایت فروشتان به شدت کاهش میابد و چیزی جز ناامیدی برایتان نمی‌ماند.

نشت داده‌های خصوصی و محرمانه

محصولات و فایل‌های خصوصی و محرمانه که فقط باید داخل سایت شما استفاده شوند، به تاراج برده می‌شوند! تمام ارزش‌هایی که آفریده‌اید و برنامه داشتید که مردم در سایت شما به آن‌ها دسترسی داشته باشند، در کسری از زمان بین مردم پخش می‌شود. چه زخمی زهرآلودتر از این شما، اعتبار، شهرت و درآمدتان را تهدید می‌کند؟

 

61a93727626a4e4ce438cb94.jpg

همه ما نیاز داریم تا از محتواهای دیجیتال خود محافظت کنیم

از یک وبلاگ ساده تا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی نیاز به حفظ و نگهداری محتواهای دیجیتال خود در برابر دانلود و بازنشر دارند. پریونت دایرکت اکسس در قلب بسیاری از وبسایت‌ها امنیت و آرامش را فراهم کرده است.

61af8f313b594f56366d27d5.png

 

افزونه‌های جانبی پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی)

افزونه PDA Gold شامل افزونه‌های جانبی و اکستنشن‌هایی است که فانکشنالیتی و قدرت عملکردش را به شدت افزایش می‌دهد. بعضی از این افزونه‌های جانبی، افزونه پریونت دایرکت اکسس را با پلاگین‌های محبوب دنیا سازگار و هماهنگ می‌کند و بعضی از آن‌ها قابلیت‌های جذاب دیگری به افزونه اضافه می‌کند.

(نکته قابل توجه اینکه، تک تک این افزونه‌های جانبی بصورت مجزا در سایت اصلی به فروش می‌رسند و هزینه دلاری مجزایی دارند. بنابراین برای انتشار در ژاکت نیاز است که به صورت مجزا خریداری شده و در ژاکت منتشر شوند)

61acd1dc111f975a401b6b72.png

این افزونه جانبی (Protect WordPress Videos) به شما کمک می‌کند که فایل‌های صوتی و ویدئویی را بطور کامل قفل‌گذاری و رمزنگاری کنید. در نتیجه (حتی کاربرانی که می‌توانند ویدئوها و صوت‌ها را مشاهده کنند) هرگز نمی‌توانند آن‌ها را دانلود کنند!!

مشاهده این افزونه در ژاکت

 

61acd1e5a74a86120a739806.png

این افزونه جانبی (Watermark WordPress Files) به شما کمک می‌کند که بر روی فایل‌های تصویری و پی‌دی‌افی، واترمارک بگذارید. این واترمارک در لحظه لود شدن سایت اعمال می‌شود. نه تنها فایل‌های شما دانلود نمی‌شوند، بلکه واترمارک هم خواهند داشت.

 

61acd1ec7671fb62cb534e86.png

این افزونه جانبی (Protect WordPress Posts, Pages, Custom Post Types) به شما کمک می‌کند که پست تایپ‌های سفارشی وردپرس (نظیر صفحه‌ها، نوشته‌ها، محصولات، نمونه‌کارها، خبرها و..) را محافظت و قفل‌گذاری کنید. تا فقط افراد مجاز به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 

61acd1f2e32ed4356d43b9b8.png


این افزونه جانبی (File Access Restriction) به شما کمک می‌کند که دسترسی به فایل‌های خاص را برای نقش‌های کاربری سفارشی و یا افراد خاص محدود کنید. همچنین می‌توانید دسترسی به کل یک فولدر یا آی‌پی‌های خاص را مسدود کنید.

 

61acd1fb3cb474522c445237.png

این افزونه جانبی (Private Magic Links) به شما کمک می‌کند تا فایل‌های محافظت شده خود را به گونه‌ای در سایت منتشر کنید، که بطور داینامیک و اتوماتیک لینک آن فایل پس از چند ثانیه تغییر کند! تا هیچ‌کسی به لینک مستقیم آن دسترسی نداشته باشد.

 

61acd201e773f777d2203ce6.png

این افزونه جانبی (PDA Gold Woocommerce Integration) می‌تواند لینک‌های جادویی را در تمپلیت‌های ایمیل ووکامرس بطور اتوماتیک ارسال کند. همچنین با محدود‌سازی آی‌پی کاربران از کپی و انتشار و اشتراک‌گذاری  سفارشات و فایل‌های دانلودی ووکامرس، جلوگیری می‌کند.

 

61acd2067671fb62cb534e87.png

افزونه‌های ممبرشیپ، دسترسی کاربران به {محتواهای مختلف} را محدود می‌کنند. زمانی که با این افزونه جانبی با PDA Gold ادغام می‌شوند، دسترسی به {فایل‌های کتابخانه وردپس} هم محدود به پلن اشتراکی کاربران خواهد شد.

 

61acd62f154451360e20cb96.png

به کمک این افزونه جانبی (DropBox Integration) می‌توانید فایل‌ها و محصولات دیجیتالی خود را (که در دراپ باکس ذخیره شده‌اند) با کمک ووکامرس به فروش برسانید. افزونه PDA Gold بطور اتوماتیک لینک‌های دانلود اختصاصی منقضی شونده ایجاد می‌کند.

 

61acd6387ab0e75a226e9015.png
61acd63f4a894c74ce478422.png
61acd6451f01e865cd12fde7.png

دیدگاه کاربران حرفه‌ای ما

61b3d82df60cb973160b2145.png

 

توجه : برخی از فایل های این افزونه با SourceGuardian کدگذاری شده اند که لازمه آن فعال بودن SourceGuardian Loader در هاست میباشد. این ماژول روی اکثر هاست‌های مطرح فعال است. اگر روی هاست شما فعال نبود می‌توانید از بخش Select PHP Version تیک گزینه sourceguardian را بزنید و فعال‌سازی را انجام دهید. اگر نتوانستید کافی است به هاستینگ خود تیکت بزنید و بخواهید که این ماژول را فعال کنند.

 

سوالات متداول Prevent Direct Access:

 1  چرا باید از پریونت دایرکت اکسس استفاده کنیم؟ این افزونه چه فایده‌ای داره؟

تمام افرادی که تولیدکننده یا صاحب محصولات دیجیتال و دانلودی هستند، نیاز دارند که فایل‌هایشان دانلود نشود، کپی نشود، دزدیده و بازنشر نشود و بین مردم پخش نشود. ما نیاز داریم که افراد به صورت مستقیم به فایل‌هایمان دسترسی نداشته باشند. این افزونه از انواع فرمت‌های فایل مانند ویدئو، عکس، تصویر، صوت، موسیقی، داکیومنت، پی‌دی‌اف و… محافظت می‌کند. از یک وبلاگ ساده تا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی نیاز به حفظ و نگهداری محتواهای دیجیتال خود در برابر دانلود و کپی و بازنشر دارند.

 

 2  دقیقاً از چه فرمت‌هایی از فایل‌ها محافظت می‌کند؟

پریونت دایرکت اکسس (نسخه طلایی) از تمامی انواع فرمت‌ها و پسوندهای فایل‌ها نظیر PDF و MP4 و MP3 و DOCX و ZIP و JPEG و JPG و GIF و PNG  وZIP و RAR و FLV و… را ساپورت می‌کند.

 

 3  پیش‌نیازهای استفاده از افزونه پریونت دایرکت اکسس چیست؟

افزونه PDA Gold حداقل نیاز دارد که PHP هاست شما 5.6 یا بالاتر باشد. این افزونه بر روی تمامی سرورهای IIS  و Apache و NGINX (NGINX با قابلیت کانفیگ دستی) قابل استفاده است. (نکته: بطور پیشفرض هاستینگ‌های وردپرسی و اشتراکی تمام شرکت‌های هاستینگ، این پیش‌فرض‌ها را دارند و هیچ مشکلی در استفاده از این افزونه وجود ندارد)

 

 4  آیا برای استفاده از این افزونه به دانش کدنویسی نیاز است؟

خیر…! به هیچ دانش تخصصی و کدنویسی نیاز ندارید! تمامی تنظیمات این افزونه بسیار ساده و کاربرپسند هستند. با چند کلیک ساده می‌توانید فایل‌های رسانه‌های وردپرس خود را محافظت و رمزنگاری کنید.

 

 5  آیا افزونه PDA Gold با افزونه WP Media Folder سازگاری دارد؟

بله. افزونه پریونت دایرکت اکسس با تمامی افزونه‌های مدیریت مدیا و رسانه وردپرس سازگاری کامل دارد.

 

 6  چه افزونه‌هایی با پریونت دایرکت اکسس سازگاری دارند؟

لیست تمامی افزونه‌هایی که Prevent Direct Access Gold با آن‌ها سازگاری دارد:

https://preventdirectaccess.com/docs/compatible-wordpress-plugins

 

 7  آیا افزونه پریونت دایرکت اکسس با وردپرس شبکه سازگاری دارد؟

بله. افزونه PDA Gold با وردپرس شبکه (مولتی سایت) سازگاری کامل دارد و به خوبی کار میکند. هم بر روی وردپرس شبکه و هم بر روی وردپرس معمولی به‌روزرسانی خودکار هوشمند موجود می‌باشد.

 

 8  آیا امکان محافظت و قفل‌گذاری بر روی تعداد زیادی فایل به صورت همزمان وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید از بخش رسانه وردپرس تعداد زیادی از فایل‌های رسانه را تیک بزنید و همه را با هم بطور همزمان قفل‌گذاری و محافظت کنید.

 

 10  آیا امکان تنظیم قفل و محافظت فایل‌ها بر اساس نقش کاربری افراد وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید بطور دقیق تنظیم کنید که چه افرادی با چه نقش‌های کاربری اجازه دسترسی به فایل‌های محافظت شده را دارند. از طریق تنظیمات عمومی می‌توانید یک نقش کاربری پیش‌فرض تنظیم کنید تا تمامی فایل‌های محافظت شده، فقط برای همان نقش‌کاربری در دسترس باشند. از طرفی می‌توانید تنظیم کنید که یک فایل خاص برای نقش کاربری خاصی در دسترس باشد.

 

 11  آیا می‌توانم فایل‌ها را از طریق FTP هم آپلود کنم؟ یا مجبورم فقط از بخش رسانه آپلود کنم؟

بله. شما می‌توانید فایل‌ها را با FTP از طریق نرم‌افزارهایی مانند FileZila یا حتی از طریق هاست آپلود کنید. پس از آن میتوانید از طریق افزونه Add From Server (https://wordpress.org/plugins/add-from-server) آن فایل را به رسانه وردپرس اضافه کنید. پس از اضافه  شدن به رسانه وردپرس، میتوانید از طریق افزونه prevent direct access آن‌ها را محافظت کنید.

افزونه PDA Gold و همچنین قابلیت auto-protect (محافظت خودکار آن) بطور کامل با افزونه Add From Server سازگاری دارد.

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که هرگز نباید به طور دستی فایل‌ها را به پوشه _pda افزونه در هاست آپلود کنید.

 

 12  آیا این امکان وجود دارد که ویدئوهای آموزشی من غیرقابل دانلود باشند؟

بله. می‌توانید ویدئوهای آموزشی خود را محافظت و قفل‌گذاری کنید تا به هیچ وجه قابل دانلود نباشند. در مورد فایل‌های ویدئویی برای محافظت از آن‌ها لازم است که افزونه جانبی Protect WordPress Videos (https://www.zhaket.com/web/protect-wordpress-videos-and-audios-plugin) هم بر روی سایتتان نصب باشد. 

 

 13  افزونه {پریونت دایرکت اکسس} چه فرقی با افزونه‌های {ممبرشیپ و اشتراک ویژه} دارد؟ 

کاربرد افزونه‌های {ممبرشیپ و اشتراک ویژه} با افزونه {پریونت دایرکت اکسس} کاملاً متفاوت است. در واقع این دو نوع افزونه کاربرد مکمل دارند. منظورمان از افزونه‌های ممبرشیپ و اشتراک ویژه افزونه‌هایی مانند (Restrict Content Pro و Woocommerce Subscription و Woocommerce Membership و Paid Membership Pro و…) می‌باشد.
افزونه‌های ممبرشیپ مانند رستریکت کانتنت پرو ، دسترسی به {کانتنت و محتوا} رو مسدود یا محدود می‌کنند. در حالی که PDA Gold دسترسی به {فایل‌های کتابخانه وردپرس} رو محدود و مسدود و قفل‌گذاری و رمزنگاری میکنه. 
در واقع در افزونه‌های ممبرشیپ و اشتراک ویژه محتوای شما محافظت میشه، ولی فایل‌های داخل محتوا (تصاویر، صوت‌ها، فیلم‌ها) محافظت نمی‌شوند.
ممکنه شما قصد داشته باشید حتی افرادی که اشتراک شما را خریده‌اند، باز هم نتوانند فیلم‌ها را دانلود کنند. یا نتوانند به فایل‌های تصویری و صوتی و پی‌دی‌افی دسترسی مستقیم داشته باشند و نتوانند آن‌ها را کپی یا دانلود کنند. (چرا باید کاربری که در سایت شما یکبار اشتراک کوتاه مدت با قیمت ارازن خریده است، بتواند کل فایل‌ها را ببیند یا دانلود کند، و دیگر تا ابد برنگردد تا اشتراکش را تمدید کند!) اینجاست که PDA Gold قدرت بیشتری به افزونه‌های ممبرشیپ و اشتراک ویژه می‌دهد.

 

 

 

 14  آیا امکان محافظت و غیرقابل دانلود کردن از فایل‌هایی که در هاست دانلود هستند وجود دارد؟

در مورد محافظت از فایل‌های ویدئویی و صوتی که در هاست دانلود وجود دارند، چند نکته مهم وجود داره که بطور مختصر خدمتتون عرض میکنم:

ساز کار افزونه به این صورت است که: هر فایلی که غیرقابل دانلود می‌شود، به یک فایل با لینک غیرمستقیم تبدیل می‌شود، که در هر لحظه بطور اتوماتیک صدها بار آن لینک تغییر می‌کند. بطوری که هیچ نرم‌افزار مدیریت دانلودی نمی‌تواند به لینک دانلود واقعی دسترسی پیدا کند که بخواهد آن فایل را دانلود کند!!!

 

حالا این افزونه برای اینکه بتواند اینکار را انجام دهد اسکریپت‌هایی را در داخل هاست اجرا می‌کند. که در حال حاضر فقط از فایل‌های ویدئویی و صوتی که در بخش رسانه وردپرس آپلود میشوند (self-hosted) پشتیبانی میکنه. علتش اینه که تمامی اسکریپت‌هایی که ویدئوها و صوت‌ها رو غیرقابل دانلود می‌کنند، داخل همان هاست اجرا می‌شوند و اگر با ftp به هاست دیگری متصل شود، در برقراری امنیت برای محافظت از فایل‌های دانلودی در آن هاست حفره امنیتی ایجاد میشه. به عبارتی، در اون حالت (در هاست دانلود)، امکان ایجاد فایل غیرمستقیم غیرقابل دانلود (که لینک آن بطور ثانیه‌ای و اتوماتیک تغییر کنه) برای ویدئوها و صوت‌ها وجود نخواهد داشت.

 

علت اینکه عرض کردم «در حال حاضر» بخاطر این هست که به شرکت سازنده suggest دادیم که در صورت امکان این قابلیت رو اضافه کنند و از این پیشنهاد استقبال شد و احتمال اضافه کردن این قابلیت (محافظت از فایل‌های ویدئویی و صوتی هاست دانلود) در آینده وجود داره. 

 

نکته قابل توجه اینکه تمامی سایت‌های مرجع و مطرح و مهم دنیا که در زمینه سرویس‌دهی ویدئویی و آموزش آنلاین فعالیت می‌کنند و ویدئوهاشون غیرقابل دانلود است، ویدئوهاشون رو با اسکریپت‌هایی از داخل همان سرور(هاست) غیرقابل دانلود می‌کنند. در واقع از هاست‌های اختصاصی استفاده می‌کنند.

مثال بارز و خفن ایرانی آن سایت alirezamehrabi.com که سرور اختصاصی دارند می‌باشد.

 

روش استفاده از هاست دانلود فقط در بین ایرانی‌ها باب شده است. که برای فرار از هزینه‌ها به سمت هاست دانلود می‌روند. وگرنه در کشورهای خارجی، اولویت در استفاده از هاست و سرور اختصاصی قدرتمند و پس از آن با سرویس‌های ویدئویی مانند s3 و ویمئو پرو و…  می‌باشد.

 

در حال حاضر تنها و بهترین ایده برای استفاده از هاست دانلود با PDA Gold این است که:
از شرکت هاستینگتون درخواست کنید هاست دانلودی رو در اختیارتون بذاره که قابلیت نصب وردپرس بر روی آن باشد. اینطوری میتونید این افزونه رو بر روی هاست دانلود نصب کنید و با خیال راحت فایل‌هاتون رو محافظت کنید. یا از یک هاست اشتراکی با حجم بالا و قیمت مناسب (در مقایسه با هاست دانلود) استفاده کنید.

 

 

 15  آیا امکان جلوگیری از ضبط(رکورد) ویدئوها توسط دوربین فیلم‌برداری یا نرم‌افزارهای کپچر وجود دارد؟

از دانلود بطور 100 درصد جلوگیری میشه. ولی از رکورد نه! هیچ اسکریپتی در سطح وب توانایی جلوگیری از رکورد کردن با نرم‌افزارهای ویندوزی رو نداره. چون اسکریپت‌های وب کنترلی بر روی نرم‌افزارهای ویندوز (یا مک) یا دوربین فیلم‌برداری که در جلوی مانیتور قرار می‌گیرد ندارند!
بهترین گزینه برای جلوگیری از رکورد کردن ویدئوها، اینه که واترمارک متحرک روی ویدئوها اضافه بشه. بطوری که در حین پخش شدن فیلم، شماره موبایل یا یوزرنیم کاربر روی ویدئو نمایش داده بشه و حرکت کنه. این قابلیت در دست توسعه است و شرکت اصلی اعلام کرده است که در آپدیت‌های آینده بطور قطع اضافه خواهد شد. (قابلیت واترمارک داینامیک و متحرک بر روی ویدئوها به زودی اضافه خواهد شد)

 


 

ناگاتم

با افتخار تقدیم می‌کند

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • احسان
  احسانمشتری
  سلام وقت بخیر
  در مورد هاست دانلود ک توضیح دادید روش وردپرس نصب بشه
  هیچ هاست دانلود وجود نداره که روش دیتابیس نصب بشه من خیلی جاها پرسیدم میگم نمیشه نصب کنند

  و اینکه میگید روی هاست اشتراکی نصب کنیم و بذاریم اینم میشه مثل همون هاست سایتمون دیگه هزینه های اضافه و زیاد داره
  راه دیگه ای وجود نداره ؟
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   شرکت‌های هاستینگ خارجی اغلب فضای میزبانی خیلی زیاد با هزینه مناسب ارائه می‌دهند که قابلیت ایجاد دیتابیس رو هم دارند. در واقع هاست‌های اشتراکی و معمولی حجم با قیمت مناسب ارائه می‌دهند. می‌تونید از این شرکت‌ها به واسطه تهران‌پی‌منت یا ایرانی‌کارت یا... خرید نمائید.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام با این افزونه میشه از دانلود فایل حتی از adm جلوگیری کرد ؟؟ و اینکه کلا هیچ افزونه ای نیست که بتونه قابلیت اسکرین رکورد در صفحه سایت غیر فعال کنه ؟ و اینکه شما میگید این افزونه از هاست دانلود پشتیبانی نمیکنه خب سایتی که میخواد حجم خیلی زیادی (حدود 20 تا 50 گیگ) ویدیو اپلود کنه شایدم بیشتر برای محافظت ازشون باید چیکار کنه وقتی توی هاست اصلی سایت هم نمیتونه اپلود کنه ؟
  باتشکر.
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   در دنیای دیجیتال هیچ تضمین 100 درصدی برای یک اتفاق وجود ندارد و ما هم چنین تضمینی نمی‌دهیم. شاید فردا یک روش جدید ابداع بشه که دانلود بشه.
   تا این لحظه هیچ ابزاری امکان دانلود ویدئوهای Protect WP Videos رو نداشته است. می‌تونید خودتون در پیش نمایش تلاش کنید و دانلود کنید.
   سایت‌هایی که چنین برنامه‌هایی دارند و ویدئوهاشون براشون در این حد مهم هستند همشون سرورهای اختصاصی و نیمه اختصاصی دارند. یا هاست‌های وردپرس با حجم بالا
   و معمولاً اساتیدی که این ویدئوهاشون براشون مهمه که دانلود نشه، از هاست دانلود استفاده نمی‌کنند و برای سایتشون از هاستینگ با کیفیت و حجم و پهنای باند مناسب استفاده می‌کنند.
   هاست دانلود هیچ جایی در در جهان معنی نداره. فقط توی ایران باب شده. روش صحیح و امنی نیست.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام. این افرونه برای لینک های خارجی سایت هم کاربرد دارد؟ برای فروشگاه هایی که از هاست دانلود استفاده می کنند عملکرد این افزونه را توضیح بفرمایید.
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   فقط و فقط برای لینک‌هایی که در همین سایت وردپرسی خودتان که افزونه PDA Gold بر روی آن نصب است قابل استفاده است. چرا که یکسری ماژول‌های و کدهای امنیتی بر روی فایل‌ها اعمال می‌کند که لازم است فایل‌ها حتماً در همان هاستی باشند که وردپرس بر روی آن نصب شده است. وقتی بحث هاست دانلود در میان باشد امنیت فایل‌ها به شدت کاهش پیدا می‌کند و امکان اجرای این امنیت بر روی آن‌ها نخواهد بود.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  درود
  وقت بخیر
  افزونه های جانبی PDA Gold رو کی توسعه میدید؟
  برنامه ای دارید براشون؟
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   مهمترینشون افزونه Protect WP Videos بوده که در حال حاضر در ژاکت منتشر شده است. افزونه بعدی که قصد داریم منتشر کنیم افزونه Watermark WordPress Files است ولی زمان دقیق براش در حال حاضر نمی‌تونم بهتون قول بدم.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  ویژگی واترمارک متحرک روی ویدئوها تا چه زمانی اضافه میشه؟
  خیلی به این ویژگی نیاز داریم
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   در همین سال اضافه میشه. ممکنه در چند هفته آینده اضافه بشه. زمان دقیقی نمیتونم براش اعلام کنم چون چند پروژه با اولویت بیشتر داریم که پس از تمام شدنش این پروژه استارت می‌خوره.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • سید بهزاد موسوی
  سید بهزاد موسوی
  سلام وقتتون بخیر
  پیشنهادتون برای محافظت از ویدئو چیه؟ برای اینکه دانلود نکنن و اسکرین رکورد هم نگیرن توی گوشی و کامپیوتر
  و آیا این افزونه pda gold میتونه جلوی اسکرین رکورد رو بگیره
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   جناب موسوی گل، برای اینکه دانلود نکنند افزونه PDA Gold و افزونه جانبی آن Protect WP Videos کافیه و تحت هیچ شرایطی نمی‌تونند دانلود کنند. ولی متأسفانه در مورد اسکرین رکورد یا ضبط کردن با دوربین فیلمبرداری هیچ راهکاری جز واترمارک متحرک وجود نداره. که این رو قصد داریم در آپدیت‌های آینده به افزونه اضافه کنیم.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارزشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم ناگاتم
 • مهدی مقیمی
  مهدی مقیمی
  سلام وقتتون بخیر
  بنده یک سایت فروش فایل دارم که با edd کار میکنه.
  برای افزونه edd، باید لینک مستقیم تعریف کرد.
  آیا این امکان داره که من لینک مستقیم رو در edd تعریف کنم و وقتی کاربر روی دانلود کلیک کرد، یک فایل هش شده بهش داده بشه؟ (هم اسم فایل و هم اینکه لینک یکبار مصرف بده.)
  سپاس از شما
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   لفزونه EDD خودش این قابریت رو داره که از لینک‌های دانلود محافظت میکنه تا برای افراد دیگر قابل دانلود نباشد. در واقع یک لینک دانلود یکتا برای همان پروفال کابری که محصول را خریده است ایجاد می‌کند تا آن فرد بتواند دانلود کند. و هیچ کسی دیگر دسترسی به آن لینک نخواهد داشت.
   افزونه PDA Gold لینک غیر مستقیم برای فایل‌های دانلودی اجاد میکنه. ولی لازمش این هست که دستی انجام بشه. اتوماتیک برای EDD اینتگریشن نداره.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم نـاگـاتـم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام دوست عزیز.
  بنده هم سایت فروش کتاب به صورت pdf دارم. طبق جوابی که به دوست قبلی دادید، من کمی گیج شدم.

  میشه محبت کنید و توضیح بدید که افزونه شما دقیق چه کمکی میتوند به کسب و کار بنده بکند.
  چون طبق راهنمایی های قبلی ظاهراً فرمودید فایل هم قابل دانلود می باشد و هم اسکرین شات (که نیاز به خرید نسخه اصلی پرمیوم است).

  اسکرین شات که کاملا امری غیرقابل پیشگیری می باشد و انتظار نمیرود افزونه ای این کار رو انجام دهد. ولی اگر فرد بتواند فایل خریداری شده را دانلود کند که میتواند به راحتی همه جا پخش کند.

  فکر میکنم من اشتباه متوجه شدم و افزونه شما می تواند مفید واقع شود، منتظر راهنمایی جنابعالی می باشم

  با تشکر
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   در واقع زمانی که از افزونه PDA Gold و افزونه جانبی آن یعنی Protect PDF & Image استفاده می‌کنید، می‌توانید فایل‌های PDF خودتون رو طوری تنظیم کنید، که کاملاً غیرقابل دانلود باشند، و واترمارک داشته باشند که حتی اگر کسی خواست اسکرین شات بگیره، نام سایت شما در اسکرین شات آن‌ها ثبت شود. با این کار حتی اگر اسکرین‌شات‌ها پخش شوند، باز هم شما معروف‌تر خواهید شد.
   ولی همانطور که عرض کردم، این افزونه (Protect PDF & Image) رو لازمه خرید دلاری کنیم و بطور مجزا منتشر کنیم. یکم محصول گران قیمتی است.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم نـاگـاتـم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام وقت بخیر ، بنده یک سایت فروش pdf دارم و نمیخواهم فایل دانلودی pdf را به کسی دهم و قرار است تحت وب pdf را به خریدار نمایش دهیم.

  قطعا با مشکلاتی همچون :

  1- پخش شدن لینک هر کتاب توسط خریدار
  2- دانلود فایل pdf
  3- اسکرین شات از فایل pdf

  میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که با ترکیب چه افزونه هایی تا حد امکان میتوانیم فایل ها را امن کنیم ؟
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   اگر فایل‌ها قابل خرید باشند و با افزونه‌هایی مانند ووکامرس یا edd یا wp file download یا... به فروش برسند، لینک دانلود فقط برای خریداران قابل باز شدن است. این از مورد اول!
   برای جلوگیری از دانلود و اسکرین شات تنها راهش استفاده از همین افزونه PDA Gold و افزونه جانبی آن یعنی protect pdf & image است.
   https://preventdirectaccess.com/extensions/watermark-wordpress-files
   این افزونه جانبی رو لازمه که خریداری کنیم و فارسی سازی کنیم و در ژاکت منتشر کنیم. در برنامه‌های آینده داریم ولی اولویتی روی انتشارش نداریم. لطفاً در صورتی که این افزونه براتون خیلی حیاتی هست، فرم درخواست محصول ناگاتم رو تکمیل بفرمایید.
   https://form.nagatheme.com/#product-suggestion
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم نـاگـاتـم
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام و خداقوت
  1. میشه در کنار این افزونه از افزونه های مکمل برای نمایش واتر مارک استفاده کرد؟
  2. با پرستو پلیر سازگار هست؟
  • ناگاتم
   ناگاتمفروشنده
   درود بیکران و عرض ادب و احترام دوست عزیزم..
   امیدوارم حالتون عالی باشه..
   1. در صورتی که با این افزونه ادغام شوند، می‌تونید استفاده کنید. مثلاً FVPlayer باهاش ادغام میشه.
   2. پرستو پلیر هنوز نه. در برنامه آپدیت‌های آینده این افزونه و پرستو پلیر قصد داریم این ادغام رو کدنویسی کنیم.
   خوشحال میشم بتونم پاسخگوی سوالات ارشمند بعدی شما باشم
   با نهایت ادب و احترام
   پشتیبان همیشگی شما: تیم نـاگـاتـم
 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه محافظت از دسترسی مستقیم به فایل‌ها (PDA Gold) | Prevent Direct Access Gold را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط