ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Library

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

173فروش
129.000تومان

امتیاز خریداران:0.00از0رای

افزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Library

بروزرسانی

خودکار

افزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Libraryافزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Library
افزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Libraryافزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Library

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه مدیریت کتابخانه و دسته بندی حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس | Real Media Library

 

WordPress Real Media Library

معرفی افزونه مدیریت و دسته بندی رسانه ها

به راحتی کتابخانه رسانه وردپرس خود را با پوشه و مدیریت فایل سازماندهی کنید.

افزونه مدیریت و دسته بندی رسانه ها برای مدیریت پیشرفته و بهتر تصاویر و فیلم های سایت شما می باشد. با استفاده از این افزونه می توانید هزاران تصویر ، فایل صوتی ، تصویری و PDF را در رسانه > کتابخانه سایت در پوشه ها به صورت مجازی سازماندهی کنید. در واقع این یک مدیر فایل مانند Windows Explorer یا Mac Finder است ، اما برای وردپرس.

یک محصول فوق العاده برای تمامی سایت های وردپرسی بلاگی ، فروشگاهی ، خبری است . با این محصول می توانید به صورت حرفه ای تصاویر و فایل های وردپرس خود را پوشه بندی کنید . این پوشه بندی مجازی هست و به سئو سایت شما به هیچ وجه ضربه نمی زند و آدرس تصاویر یا فایل ها را تغییر نمی دهد .

 

امکانات افزونه WordPress Real Media Library

افزونه مدیریت رسانه ها دارای ویژگی های زیادی برای کتابخانه رسانه وردپرس است

مدیریت فایل و پوشه بندی کامل

 

وقتی یه فروشگاه اینترنتی دارید و تعداد کالاها زیاد باشه قطعا تصاویر گالری محصولات سایت شما هم زیاد هست و به صورت انباشه آپلود کردن تصاویر در مدیریت رسانه > کتابخانه ودرپرس نمیتونه به تنهایی به تصاویر شما نظم بده چون بعدا به راحتی نمی توانید در کمترین زمان به فایلهای مورد نظر برسید و بر روی آنها فعالیت انجام دهید . اگر افزونه مدیریت و دسته بندی رسانه رو داشته باشید میتونید پوشه بندی هایی مجازی درست کنید و بدون تغییر در آدرس تصاویر محصولات می توانید آنها را دسته بندی و در پوشه های خود قرار دهید .

فایل های خود را در پوشه ها بکشید و رها کنید

 

زمانی که شما از قبل تعداد زیادی رسانه دارید بعد از نصب افزونه می توانید با ساختن پوشه بندی های لازم، تنها با کشیدن و رها کردن رسانه ها در پوشه های مورد نظر به آنها نظم بدهید . دقت کنید که به هیچ وجه آدرس تصاویر و فایل های شما تغییر نمی کند و این افزونه به صورت مجازی دسته بندی می کند و به سئو و لینک های شما آسیب نمی زند .

به راحتی برای فایل های خود میانبر ایجاد کنید

 

این قابلیت به شما کمک می کنه در موارد مورد نیاز به فایل ها مهم یک میانبر  shortcut  ایجاد کنید . دقیقا مثل سیستم عامل ویندوز  که یک میانبر به فایل یا نرم افزارهای مورد نیازتون رو در دکستاب ایجاد می کنید تا در سریعترین زمان به اون برنامه یا فایل دسترسی داشته باشید . در زمانی که سایت شما محتوای رسانه ای زیادی داشته باشد این مورد شدیدا مورد توجه و نیاز شما قرار خواهد گرفت.

در زمان ثبت رسانه در محصول یا مقاله فیلتر کنید

 

تصور کنید که میخواهید تصاویری را برای مقاله یا گالری محصولات خود پیدا کنید . در حالت دیفالت وردپرس شما فقط یک ابزار جستجو دارید اما با افزونه مدیریت دسته بندی رسانه ها می توانید بر اساس نیاز های از پیش تعیین شده بین تصاویر خود جستجوی حرفه ای و فیلتر شده داشته باشید و با شاخه بندی های درست در کمترین زمان به هدف خود برسید .

مرتب سازی سفارشی تصاویر

 

در زمانی که تعداد زیادی تصاویر دارید و اونها رو به صورت نامرتب در پوشه جای داده اید این قابلیت به شما کمک می‌کند که بر اساس الگوی مورد نظر خود آنها را در پوشه مورد نظر مرتب کنید . این مورد در زمانی بسیار مهم جلوه می‌کند که شما در سایت خود انواع گالری ایجاد می‌کنید و نیاز دارید تصاویر بر اساس ترتیبی که مورد نظر شماست پشت سر هم نمایش داده شود نه بر اساس زمان آپلود یا نام رسانه . 

در حالت لیست نیز عالی کار می کند

 

تمام قابلیت های این افزونه چه در حالت لیست چه در حالت گالری در کتابخانه رسانه های وردپرس به درستی کار می کند و شما میتوانید بر اساس نیاز خود انتخاب کنید که در چه حالتی قرار بگیرد و به راحتی از آن استفاده کنید .

مدیریت بارگذاری پیشرفته

 

وقتی با کمک این افزونه میتوانید به راحتی کشیدن و رها کردن فایل ها رو جا به جا کنید قطعا آپلود تصاویر با کشیدن و رها کردن یک مزیت فوق الاده برای کتابخانه وردپرس است و این مورد به رضایت بعد از خرید شما هم اضافه می‌کند

بارگذاری مستقیم فایل ها در پوشه ها

 

با این قابلیت می توانید دقیقا در پوشه ای که از قبل ساخته اید و مد نظرتون هست تصاویر را به صورت مستقیم آپلود کنید . فرض کنیم شما فروشگاه اینترنتی دارید و برای هر محصول هم یه پوشه درست کردید می توانید تمام تصاویر مربوطه به این محصول رو به مستقیم در پوشه مشخص شده آپلود کنید

ایجاد گالری از پوشه

 

با قابلیت ایجاد گالری این افزونه و با کمک ویرایشگر حرفه ای کوتنبرگ وردپرس می توانید به صورت حرفه ای و بدون نیاز به هیچ برنامه ای به صورت حرفه ای انواع پالری تولید کنید و اونها رو به نمایش بگذارید . 

چرا به افزونه مدیریت قدرتمند کتابخانه وردپرس نیاز دارید؟ 

فروشگاه اینترنتی یا وب سایت خبری در حال رشد وردپرس به این معنی است که شما هر روز تعداد زیادی پرونده رسانه جدید به پایگاه داده خود اضافه می کنید. در عرض چند هفته وب سایت شما با هزاران پرونده رسانه پر خواهد شد. چگونه می توانید یکی از این پرونده ها را در یک لیست مسطح پیدا کنید ؟ البته ، شما می توانید از عملکرد جستجوی وردپرس استفاده کنید و چند ساعت را برای یافتن پرونده صرف کنید ، اما چه کسی می تواند نام هزاران پرونده را به خاطر بسپارد؟

رسانه خود را با سهولت تنظیم کنید

اینجاست که پلاگین مدیریت دسته بندی رسانه ها برای این کار بهترین گزینه هست . با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی پوشه ها ، مجموعه ها و گالری های تصاویر خود را ایجاد کنید تا کتابخانه رسانه خود را به درستی سازماندهی کنید. دفعه دیگر که به دنبال یک فایل هستید ، کافیه به پوشه بندی درستی که ایجاد کردید برید و از سرعت و نظم خاص آن لذت ببرید 

سازماندهی فایل های که قبلا در قسمت رسانه سایت بارگزاری کرده اید با کشیدن و انداختن آنها در پوشه ها هدفمند به راحتی انجام می شود . با کشیدن آنها می توانید ترتیب فایل ها را مرتب کنید تا پرونده های مهم را برای دسترسی سریعتر به بالای لیست منتقل کنید 

علاوه بر این ، می توانید از پلاگین مدیریت دسته بندی رسانه ها برای اضافه کردن گالری رسانه به پست های خود از ویرایشگر "New Post" وردپرس استفاده کنید. با این کار می توانید یک پوشه رسانه کامل به عنوان گالری قابل تنظیم به پست های وردپرس خود اضافه کنید.

کتابخانه Real Media یک افزونه وردپرس ضروری برای مدیریت رسانه است که می تواند باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود که باید برای مدیریت پرونده های رسانه ای خود صرف کنید.

پوشه ها ، مجموعه ها و گالری ها

همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید پلاگین Real Media Library از سه روش برای سفارش پرونده های شما پشتیبانی می کند:

پوشه : یک پوشه می تواند شامل هر نوع پرونده و مجموعه باشد ، اما نه گالری. برای ایجاد یک زیر پوشه ، کافیست یک پوشه را از لیست انتخاب کرده و روی دکمه ایجاد پوشه کلیک کنید.

مجموعه : مجموعه نمی تواند حاوی پرونده باشد. اما می توانید مجموعه ها و گالری های مورد نظر خودتان را ایجاد کنید. گالری فوق الذکر فقط یک پوشه داده گالری است ، به این معنی که گالری های ایجاد شده به طور خودکار در پیشخوان شما (وب سایت شما) قرار نمی گیرند. می توانید با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ در صفحه / پست خود ، از این پوشه داده گالری یک گالری تصویری ایجاد کنید.

گالری : یک پوشه داده گالری فقط می تواند شامل تصاویر باشد. برای شما راحت تر تشخیص می دهد که گالری های بصری شما در کجا قرار دارند. همچنین می توانید تصاویر را به ترتیب تصویر خود بکشید و رها کنید.

 

 محصول نیاز به لایسنس ندارد و در صورت مشاهده چنین پیامی ، این پیام رو نادیده بگیرید 
real-media-library

All notable changes to this project will be documented in this file. See Conventional Commits for commit guidelines.

4.18.28 (2023-01-10)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.27 (2023-01-03)

fix
show error message when folder with same name already exists (CU-861m5be0x)


4.18.26 (2022-12-22)

chore
link to kb article for development license warnings / red warnings (CU-388ch1x)
update all package.json to resolve release conflicts (CU-382p4kb)
perf
remove path_join calls and use trailingslashit instead (CU-861m3qqb7)


4.18.25 (2022-12-12)

docs
update README contributors
fix
gallery not rendered in columns in WP 6.1 (CU-37q3cuq)


4.18.24 (2022-12-02)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.23 (2022-12-01)

fix
import from FileBird was not shown in Import tab (CU-34gack1)


4.18.22 (2022-11-18)

refactor
rename handleCorruptRestApi function (CU-33tce0y)


4.18.21 (2022-11-15)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.20 (2022-11-09)

refactor
improved compatibility with PHP 8.1 (CU-1y7vqm6)
static trait access (Assets handles, CU-1y7vqm6)
static trait access (Assets types, CU-1y7vqm6)
static trait access (Localization i18n public folder, CU-1y7vqm6)
static trait access (Localization, CU-1y7vqm6)


4.18.19 (2022-10-31)

chore
compatibility with WordPress 6.1 (CU-32bjn2k)

4.18.18 (2022-10-25)

chore
migrate to self hosted Gitlab instance (CU-2yt2948)
remove es6 and es7 shims as they are no longer needed (CU-31zz91r)


4.18.17 (2022-10-11)

build
add webpack as dependency to make it compatible with PNPM (CU-3rmk7b)
chore
add new team member to wordpress.org plugin description (CU-2znqfnu)
introduce consistent type checking for all TypeScript files (CU-2eap113)
prepare script management for self-hosted Gitlab migrations (CU-2yt2948)
put gitlab.com URL into environment variables to prepare for self hosted instance (CU-2yt2948)
start introducing common webpack config for frontends (CU-2eap113)
switch from yarn to pnpm (CU-3rmk7b)
test
setup VNC with noVNC to easily create Cypress tests (CU-306z401)


4.18.16 (2022-09-21)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.15 (2022-09-21)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.14 (2022-09-20)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.13 (2022-09-16)

fix
compatibility with Zion page builder (CU-2yywcqt)


4.18.12 (2022-09-06)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.11 (2022-08-29)

chore
introduce devowl-scripts binary (CU-2n41u7h)
introduce for non-flat node_modules development experience (CU-2n41u7h)
prepare packages for PNPM isolated module mode (CU-2n41u7h)
rebase conflicts (CU-2n41u7h)
fix
compatibility with latest WPML version and count cache (CU-2tdfh6u)
compatibility with latest WPML version and count cache (CU-2tdfh6u)
compatibility with latest WPML version and count cache (CU-2tdfh6u)
tinyMCE red error message in media library
perf
drop IE support completely (CU-f72yna)
refactor
use browsers URL implementation instead of url-parse (CU-f72yna)


4.18.10 (2022-08-09)

fix
compatibility with hidden languages in WPML (CU-2tdfh6u)
support WPML iso country codes with dashes (CU-2tdfh6u)


4.18.9 (2022-07-06)

fix
compatibility with ACF field plugin (CU-2p6bv85)


4.18.8 (2022-06-13)

chore
remove unnecessery update client third-party scripts in free version (CU-2kat97y)
update README.txt title and remove WordPress wording (CU-2kat97y)
fix
sanitize input fields where needed (CU-2kat97y)


4.18.7 (2022-06-08)

chore
minimum required PHP version is now PHP 7.2 (CU-2eanvmc)
update changelog URL (CU-2adgjqp)
docs
compatibility with WordPress 6.0 (CU-2e4yvvt)
style
form checkboxes were overriden by global style (CU-2jm244h)


4.18.6 (2022-05-13)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.5 (2022-05-09)

fix
compatibility with Themify page builder (CU-2eanwwp)


4.18.4 (2022-04-29)

chore
update changelog URL (CU-2chdb51)
docs
new contributors for WordPress plugins


4.18.3 (2022-04-20)

chore
directly link to affiliate instead of affiliate overview to avoid long searches (CU-23854nv)
remove React and React DOM local copies and rely on WordPress version (CU-awv3bv)
upgrade required WordPress version to 5.2 (CU-awv3bv)
fix
compatibility with Rank Math SEO Pro and bulk editing (CU-23z1qkq)
shortcut is not correctly classified for copied WPML/PolyLang media translation (CU-2388nd4)
refactor
extract composer dev dependencies to their corresponding dev package (CU-22h231w)
name traefik environment to staging (CU-22h231w)
put composer license packages to @devowl-wp/composer-licenses (CU-22h231w)
rename wordpress-packages and wordpress-plugins folder (CU-22h231w)
revert empty commits for package folder rename (CU-22h231w)
use phpunit-config and phpcs-config in all PHP packages (CU-22h231w)


4.18.2 (2022-04-12)

fix
compatibility with latest Divi version by relying on their React version (CU-244xezv)


4.18.1 (2022-04-04)

Note: This package (@devowl-wp/real-media-library) has been updated because a dependency, which is also shipped with this package, has changed.


4.18.0 (2022-03-15)

chore
do not fire hook RML/Folder/Rename for newly created folders (CU-1znmrf2)
review 1 (CU-1jkmq84)
review 2 (CU-1jkmq84)
use wildcarded composer repository path (CU-1zvg32c)
feat
introduce new automatic plugin updater (CU-1jkmq84)
fix
translate PRO version links (CU-20r2c4q)
use correct link for Learn more in license dialog for CodeCanyon products (CU-1jkmq84)
refactor
make plugin updates independent of single store (CU-1jkmq84)
test
smoke tests
smoke tests

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط