ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه ارسال پست توسط کاربران | TM User Blog

بروزرسانی

خودکار

70٪

امتیاز خریداران:4.50از2رای

10فروش
89
26.7هزار تومان
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • آموزش رایگان ویدئویی

افزونه ارسال پست توسط کاربران | افزونه Plugin TM User Blog 

معرفی افزونه Plugin TM User Blog 

افزونه Plugin TM User Blog ابزاری حرفه ای و کامل برای افزودن امکاناتی خاص به سایت های وردپرسی میباشد که شما به وسیله آن قادر هستید امکان ارسال مطلب توسط مهمان ها و کاربران وب سایت بدون اینکه کاربر وارد پنل وردپرس شود خود را فراهم نمایید.

با استفاده از این افزونه می توانید صفحاتی جهت ویرایش و انتشار پست توسط کاربران وردپرس فراهم کنید. ایجاد یک وب‌سایت شبکه اجتماعی یا وبلاگ نویسی و مدیریت آن توسط افزونهPlugin TM User Blog به آسانی قابل انجام است. برخی وبسایت‌ها برای اینکه ارتباط بهتری را با کاربران خود رقم بزنند و آن‌ها را هم در فعالیت‌های وبسایت مشارکت دهند فرمی را برای ارسال مطلب توسط کاربران در وردپرس تعبیه می‌کنند تا کاربران نیز مطالب خود را برای وبسایت ارسال کنند.

 افزونه Plugin TM User Blog

افزونه ارسال پست توسط کاربر در وردپرس چه کاری انجام می دهد؟ به عنوان مثال می توان برای ایجاد وبسایت هایی با قابلیت ثبت آگهی توسط مشتریان از افزونه ارسال پست توسط کاربراستفاده کرد.

ویژگی های افزونه Plugin TM User Blog 

سازنده فرم: با فرم ساز پیشرفته هر تعداد فرم پست که می خواهید ایجاد کنید. بدون محدویت پست های استادارد وردپرس. شما می توانید هر نوع پست سفارشی را انتخاب کنید فرم ساز از فیلدهای متای پست سفارشی و دسته بندی های سفارشی پشتیبانی می کند. می‌توانید از میان مجموعه‌ای کامل از گزینه‌های نوع فیلد مانند کادر متن، ویرایشگر متن بزرگ، دکمه‌های رادیویی و غیره انتخاب کنید. می‌توانید هر فیلدی را مورد نیاز یا اختیاری قرار دهید.

ویجت های المنتور: با استفاده از شرت کدها در هر صفحه ای فرم ایجاد کنید، برای این کار نیازی به استفاده از صفحه ساز نیست. اما اگر ترجیح می دهید از المنتور استفاده کنید، می توانید با استفاده از ابزارک های المنتور سفارشی افزونه، فرم ها را به راحتی سفارشی کنید

پشتیبانی از بادی پرس و بی بی پرس: این افزونه با افزونه های bbPress و BuddyPress سازگاری کامل دارد. پس از فعال‌سازی، فرم‌های منتخب پست به طور خودکار به صفحات نمایه کاربر اضافه می‌شوند. نویسندگان پست می توانند پست های خود را مستقیماً از نمایه های خود ویرایش یا منتشر کنند. همچنین یک صفحه وبلاگ عمومی به نمایه های کاربر اضافه می شود تا به سایر اعضا اجازه دهد پست های نویسندگان را به راحتی پیدا کنند.

علاوه بر این، اعضای BuddyPress می توانند پست ها را از صفحه فعالیت در سراسر سایت دنبال کنند. پس از انتشار یک پست جدید توسط نویسنده، یک فعالیت جدید به فید فعالیت اضافه می شود.

تنظیمات پیشرفته افزونه: افزونه دارای یک پنل تنظیمات پیشرفته می باشد. شما می توانید تمام جزئیات فرم ها را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید. می‌توانید وضعیت پست پیش‌فرض را به صورت در انتظار بررسی یا منتشر شده تعیین کنید، دسترسی داشبورد وردپرس را محدود کنید و نوار مدیریت وردپرس را برای نقش‌های انتخاب‌شده حذف کنید، با مجموعه از گزینه‌های رنگی بازی کنید تا بهترین سبک را متناسب با سایت خود پیدا کنید.

آپلود رسانه درون خطی: می توانید ویژگی آپلود رسانه داخلی را فعال کنید تا به نویسندگان خود اجازه دهید فایل های رسانه ای را در محتوای پست خود آپلود کنند.

گوگل ریکپچا: با قابلیت ریکپچا از فرم های خود در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت کنید.

استاندارد: برنامه‌نویسی استاندارد، کد نویسی تمیز. این افزونه سرعت سایت شما را کاهش نمی دهد. تمام فایل های مورد نیاز فقط در صورتی بارگذاری می شوند که فرم در صفحه وجود داشته باشد.

چند زبانه: این افزونه با WPMU سازگار است و می توانید فرم های چند زبانه ایجاد کنید کنید