ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه دیگران چه میخوانند - افزایش بازدید سایت

امتیاز خریداران:5.00از2رای

26فروش
39هزار تومان
افزونه دیگران چه میخوانند - افزایش بازدید سایتافزونه دیگران چه میخوانند - افزایش بازدید سایت
افزونه دیگران چه میخوانند - افزایش بازدید سایتافزونه دیگران چه میخوانند - افزایش بازدید سایت

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

با سلام خدمت دوستان گرامی این افزونه بعد از نصب ابزارکی را در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید در سایدبار از آن استفاده کنید و خروجی افزونه به شکل زیر است : 

5ee760ae62bc0700233cbb31.jpg

با استفاده از از افزونه دیگران چه میخوانند کاربران مشتاق می شوند ببینند دیگران در همان لحظه چه مطالبی از سایت شما را میبینند و روی آنها کلیک میکنند که باعث دریافت بازدید رایگان بیشتر و ماندگاری بیشتر کاربر در سایت می شود. دوستان باید بدانند Bounce Rate چیست تا به اهمیت وجود چنین افزونه ای پی ببرند. عامل ها و فرمول بدست آوردن Bounce Rate

The visitor hit the “Back” button on his browser. * The visitor closed his browser. * The visitor clicked on one of your ads. * The visitor clicked on one of your external links. * The visitor used the search box on his browser. * The visitor typed a new URL on his browser

همانطور که مشخص هستش همه موارد به خروج کاربر از سایت شما مربوط می شود ، بازدید کننده سایت دکمه back مرورگر خود را میزند و از سایت شما خارج می شود. بازدید کننده سایت مرورگر خود را می بندد. بازدید کننده روی یکی از تبلیغات شما کلیک میکند و از سایت شما خارج می شود. بازدید کننده روی یکی از لینک های خارجی شما کلیک میکند و از سایت شما خارج می شود (از جمله لینک منبع مطالب و تبلیغات متنی ) بازدید کننده سایت از کادر جستجوی مرورگر خود استفاده می کند و از سایت شما خارج می شود. بازدید کننده یک آدرس جدید در مرورگر خود تایپ می کند و از سایت شما خارج می شود. فرمول تقریبی بونس ریت :

Bounce rate = Visits that left after one page / Total number of

هر چه این عدد کوچکتر باشد ، نشان میدهد که وبسایت ما بیشتر مورد علاقه ویزیتور ها قرار گرفته است و آن ها یک بازدید دیگر از وبسایت ما داشته اند . افزونه دیگران چه میخوانند به کاربران  نشان می دهد که دیگر کاربران در همان لحظه مشغول خواندن چه مطالبی از سایت هستند. این قابلیت باعث میشود کاربران از سایت شما خارج نشوند و یا مرورگر را نبندد که به همین سبب باعث کاهش Bounce Rate سایت و افزایش بازدید می شود. 96/6/25 : ویرایش و سازگاری افزونه با نسخه php7 96/10/13 : ویرایش و سازگاری با آخرین نسخه وردپرس بعد از نصب و فعالسازی افزونه ، از بخش ابزارک های سایت ، اقدام به استفاده از افزونه نمایید. لطفا پس از خرید در صورت رضایت به افزونه امتیاز 5 ستاره بدهید. ( دموی آنلاین 1 : قسمت دیگران در حال خواندن ... )