ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export pro

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:3.67از3رای

214فروش
249.000تومان

امتیاز خریداران:3.67از3رای

افزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export pro

بروزرسانی

خودکار

افزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export proافزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export pro
افزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export proافزونه برون بر جامع وردپرس | wp all export pro
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه برون بری جامع وردپرس | افزونه اکسپورت وردپرس | پلاگین export pro

معرفی افزونه برون بری جامع وردپرس

WP All Export Pro نام افزونه حرفه ای و کارآمد وردپرس می‌باشد. به وسیله این افزونه می‌توانید از تمامی اطلاعات وبسایت خود به صورت کاملا پیشرفته خروجی دریافت کنید. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با ایجاد فیلترهای دلخواه خروجی اطلاعات دریافتی را شخصی سازی کرده و به طور مثال مطالب یک نویسنده خاص را در قالب های مختلف خروجی بگیرید. این افزونه با رابط دیداری خود به شما کمک میکند تا بتوانید با کشیدن و رها کردن اطلاعات مورد نیاز خود، آن ها را با فرمت ها گوناگون خروجی بگیرید. در زیر به برخی از ویژگی های منحصر به فرد این افزونه می پردازیم .

ویژگی های پلاگین export pro

برون بری آسان فایل های XML ، XLSX ، XLS ، CSV های پیچیده

این افزونه با رابط دیداری خود به شما کمک می‌کند تا به سادگی بتوانید با کشیدن و رها کردن اطلاعات مورد نیاز خود، از انواع داده های مربوط به پست ها ، صفحات ، کاربران یا هر نوع پست سفارشی ( مانند محصولات ووکامرس ، سفارشات وغیره ) در فرمت اکسل ، XLSX ، XLS ، CSV و XML خروجی بگیرید. فایل برون بر شما می تواند دقیقا آنگونه که شما می خواهید بر اساس داده های مورد نیاز شما و نه چیز دیگری سازماندهی شود. برون بر جامع وردپرس به طور موثری برای دیتابیس های بسیار بزرگ طراحی ساده است. به درستی کار خواهد کرد و مهم نیست چه قدر داده بر روی وردپرس شما وجود دارد. برون بر جامع وردپرس، برون بری صدها هزار رکورد را ممکن می کند حتی بر روی هاست های مشترک. آیا به ویراش پست ها یا محصولات در اکسل نیاز دارید؟ با برون بر جامع وردپرس از داده هایتان خروجی بگیرید، داده هایتان را آنگونه که می خواهید ویرایش کنید، و سپس آنها را دوباره با درون بر جامع وردپرس درون ریزی کنید. 

5df37c6feb0ed201e8796a27.jpg

 

استفاده آسان از واسط دیداری کشیدن و رها کردن

داده ای که ازآن با برون بر جامع وردپرس می خواهید خروجی بگیرید به سادگی بکشید و رها کنید به جای خاتمه دادن یک فایل خروجی شلوغ با تعداد زیادی فیلد های غیر ضروری ، شما می توانید با اتخاب داده های مشخص و مورد نیاز خود از آن ها در فرمت های XLSX ، XLS ، CSV و XML و اکسل خروجی بگیرید. 

5df37c80972b6c020d2cc31d.jpg

 

فرستادن فایل خروجی تان به بیش از 500 سرویس تحت وب

برون بر جامع وردپرس با استفاده از Zapier فایل خروجی شما را به بیش از 500 اپ می فرستد. شما می توانید فایل خروجی تان را ایمیل کنید، به گوگل درایو وارد کنید ، یا از آن در دراپ باکس یا وان درایو پشتیبانی بگیرید.

فیلترینگ ساده از داده های خروجی

آیا می خواهید از سفارشات بالای 30 هزار تومان در ووکامرس خروجی بگیرید؟ آیا می خواهید از همه ی پیراهن ها ی سبز درون فروشگاه ووکامرس خود خروجی بگیرید؟ آیا می خواهید از تمام پست ها ی افزوده شده در سال 1395 خروجی بگیرید؟ با یک واسط شفاف قوائد فیلترینگ قابل فهمی را به سادگی ایجاد کنید و دقیقا داده های درستی را از سایت وردپرس خود بگیرید. 

5df37c9e972b6c021024bfa9.jpg

 

درون ریزی دوباره با درون ریز جامع وردپرس

برون بر جامع وردپرس می تواند به صورت خود کار فایل خروجی را تولید ، تا درون ریز جامع وردپرس آن را وارد کند تا از طرفی با فایل خروجی شما هماهنگ شود. خروجی تان را بگیرید. با اکسل فایل خروجی تان را ویرایش کنید. بر روی دکمه درون ریزی در صفحه ی مدیریت برون بر شده ها کلیک کنید و با درون ریز جامع وردپرس فایل ویرایش شده اتان را بار گزاری کنید. درون ریز جامع وردپرس با درون ریزی داده های شما را به روز رسانی می کند. متناظر با مکان دقیقی که از آنجا آمده اند، بدون اینکه نیاز به هر گونه پیکربندی خاصی باشد.

کاملا مجتمع با ووکامرس و فیلدهای سفارشی پیشرفته

برونبر جامع وردپرس کاملا باووکامرس ، فیلدهای سفارش پیشرفته و افزودنیهای هم پیوند همراه درون ریز جامع وردپرس هماهنگ است. شما می توانید از سفارشات ووکامرش ، اقلام سفارش شده ، هزینه ها ، تخفیفات و اطلاعات حمل و نقل خروجی بگیرید. محصولات و محصولات متغییر نیز به همون سادگی قابل برون بری اند و می توان در جایی دیگر آن ها را درون ریزی کرد. 

5df37ca9e73c2d01c179fb97.jpg

 

پردازش داده های خروجی با استفاده از php

فرض کنید یک فیلد سفارشی درون دیتا بیس شما با فرمت x ذخیره شده است ، اما شما به آن با فرمت y در فایل خروجی نیاز دارید ، با این وجود شما کافی است تابع سفارشی php سفارش خود را بر روی داده مورد نظر اعمال کنید تا به فرمت مورد نیازتان تبدیل شود.

5df37cc3972b6c022201bdf3.jpg

اکنون کاملترین افزونه اکسپورت و برونبری جامع وردپرس به صورت اورجینال وبومی شده باپشتیبانی از زبان فارسی دراختیار شماست.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط