افزونه نظم دادن به رسانه وردپرس ( پوشه بندی جذاب ) - Wp Media Manager

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:0.00از0رای

17فروش
39هزار تومان
افزونه نظم دادن به رسانه وردپرس ( پوشه بندی جذاب ) - Wp Media Managerافزونه نظم دادن به رسانه وردپرس ( پوشه بندی جذاب ) - Wp Media Manager
افزونه نظم دادن به رسانه وردپرس ( پوشه بندی جذاب ) - Wp Media Managerافزونه نظم دادن به رسانه وردپرس ( پوشه بندی جذاب ) - Wp Media Manager
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه مدیریت رسانه وردپرس | پلاگین media file managerافزونه مدیریت رسانه وردپرس | پلاگین wp media file manager

معرفی افزونه مدیریت رسانه وردپرس | پلاگین wp media file manager

به نام خدا و با عرض سلام خدمت شما کاربران عزیز ژاکت آیا تابه حال برای شما پیش آمده است  که بخواهید عکس یافیلمی رادرون رسانه وردپرس تان پیدا کنید؟ مثلاً اگر شما یک وبسایت فروش لوازم خانگی داشته باشید برای یافتن یک عکس فرش ممکن است دقایقی زمان شما را بگیرد و شاید موجب کلافگی شما  شود. این مورد برای یک وبسایت فروش لوازم جانبی تلفن همراه یا فروش کتاب نیز می تواند رخ دهد. تمام این موارد به ما انگیزه داد تا به دنبال محصولی باشیم تا در زمان شما صرفه جویی کند همچنین طراحی سایت را برایتان لذت بخش تر کند. این محصول افزونه مدیریت رسانه وردپرس نام دارد که به شما در مرتب سازی کتابخانه وردپرس کمک می کند. بااستفاده از امکانات این پلاگین به راحتی رسانه وردپرس تان را پوشه بندی کنید و ازطراحی لذت ببرید? همانطور که ذکر شد امکانات فوق العاده ای در افزونه wp media file manager وجود دارد که در زیر می توانید مشاهده نمایید: برای پوشه بندی لازم نیست ترتیبی راکه در لپتاپ تان پوشه بندی کرده اید مجدداً دروردپرس اینکار راانجام دهید فقط کافی است آن پوشه را به داخل رسانه بکشید تا تمام فایل ها و دایرکتوری های آن داخل پوشه به صورت مستقیم در رسانه آپلود شود.

دراگ و دراپ ( کشیدن و رها کردن)

به کمک دراگ و دراپ فایل هایتان را سازماندهی کنید. میتوانید اینکار به صورت تک به تک یا باانتخاب گزینه"انتخاب دسته جمعی"چندین فایل رابه درون یک پوشه انتقال دهید.

یک فایل در چندین پوشه

در صورتی که بخواهید یک فایل یا عکس را در چندین پوشه قرار گیرد این کار به راحتی قابل انجام است و حجمی از هاست شما را نخواهد گرفت بلکه به صورت یک برچسب عمل می کند.

جستجو در پوشه ها

پوشه مورد نظر را باز کنید و در قسمت جستجو ، متن مورد نظر را وارد نمایید افزونه به صورت خودکار داخل آن پوشه و تمام زیر مجموعه های جستجو می کند.

بارگیری پرونده ها از لپتاپ

آیا پوشه ها را داخل لپتاپ مرتب سازی نموده اید. نگران نباشید? تنها با کشیدن پوشه ای از لپتاپ به رسانه وردپرس این افزونه برای شما انها را بارگیری و پوشه بندی می کند. این امکان در  پلاگین مدیریت رسانه وردپرس فوق العاده است.

سازگاری

آیا هنگام ایجاد محصول یا پست تایپ های دیگر دکمه افزونه از رسانه را دیده اید؟ این افزونه با تمام افزونه هایی مثل ووکامرس، اسلایدر روولوشن، ویژال کامپوزر و... سازگاری کامل دارد.