ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Pro

امتیاز خریداران:2.17از6رای

96فروش
199.000تومان

امتیاز خریداران:2.17از6رای

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Pro

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Proافزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Pro
افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Proافزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس WP Project Manager Pro
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه مدیریت پروژه وردپرس | افزونه WP Project Manager Pro | افزوه مدیریت تسک در وردپرس | افزونه مشابه ترلو 

No. 1 WordPress Project Management Solution

معرفی افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس

WP Project Manager Pro یک افزونه وردپرس برای مدیریت پروژه ها و تیم ها است. کاربران می توانند وظایف خود را مدیریت کنند ، با هم تیمی های خود همکاری کنند ، اهداف را ببینند و پیشرفت کارها را به کمک وب سایت وردپرسی خود دنبال کنند. شرکت هایی که در آن از وردپرس برای فرآیندهای مختلف تجاری استفاده کرده و راحت هستند ، اکنون می توانند با استفاده از همان سیستم مدیریت محتوایی که بیشتر با آن آشنایی دارند ، ابزار مدیریت پروژه خود را داشته باشند.

ویژگی ها ، مزایا ، نقاط قوت افزونه WP Project Manager Pro

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro به کاربران امکان می دهد تا به راحتی وظایف و لیست کارهای خود را ایجاد و مدیریت کنند. شما می توانید پروژه ها و وظایف نامحدود ایجاد کنید ، و به تعداد لازم وظایف را به افراد محول کنید. نمای تقویم، شما را قادر می سازد تا مهلت های قانونی را مشاهده کرده و در چشم اندازهای زمانی مختلف پیشرفت کنید. شما می توانید وظایفی را که تاریخ موعدشان را تنظیم می کنید ، بکشید و رها کنید. قابلیت (Drag & Drop). همچنین دارای ویژگی های ردیابی اهداف پروژه همراه با پیام ها ، وظایف و لیست های مربوطه است. همچنین دارای نمودار گانت است.

60bec061aa8d09608f223bc4.jpg

مدیریت تیم و همکاری

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro از چندین نقش، با مجوز دسترسی مربوطه پشتیبانی می کند. بنابراین ، مدیران یا سرپرستان پروژه می توانند سطح پایین تری از دسترسی را به کارمندان خود اختصاص دهند. این افزونه مجهز به یک پیام رسان خصوصی داخلی برای سوالات و توضیحات است. همچنین کاربر می تواند برای بحث و گفتگو پیام های گروهی ارسال کند.  

مدیریت پرونده ، گزارش ها ، ردیابی زمان ، حریم خصوصی و موارد دیگر  

افزونه مدیریت پروژه حرفه ای وردپرس - WP Project Manager Pro دارای یک مدیر پرونده است که به کاربران امکان می دهد همه پرونده های پروژه را همزمان ببیند. شما همچنین می توانید به پیام ها ، وظایف و لیست های مربوط به هر پرونده مرتبط شوید. ویژگی گزارش گیری خودکار شامل فیلترهای زمان ، وظایف و اعضای تیم است. صفحه گزارش پیشرفت که یک جدول زمانی از تمام اقدامات تیم در سراسر سایت را نشان می دهد. بخش فعالیت ها، کلیه به روزرسانی های پروژه و خلاصه فعالیت های روزانه را نشان می دهد و ایمیل های خودکار نیز ارسال می کند. ردیاب زمان ویژگی جذابی است که کل زمان صرف شده برای کارها محاسبه می کند. مدیریت وظایف به سبک تخته Kanban سرعت کار با افزونه را افزایش می دهد. این افزونه با WooCommerce سازگار است و هنگام دریافت سفارش ، پروژه ها و لیست های کاری را ایجاد می کند.

 

تغییرات نسخه جدید

نسخه 2.5.12 تاریخ 1 اسفند 1400

به روزرسانی کتابخانه ChartJS از نسخه ۲ به نسخه ۳.۶ (جهت بهبود عملکرد و رفع موارد امنیتی)

رفع مشکل پریدن محتوا و بهبود آن در تمام قسمت های پلاگین

رفع مشکل بررسی محتوا و بهبود آن

رفع مشکل موقعیت زمانی در تقویم من

رفع مشکل عدم عملکرد درست پیام تایید هنگام پاک کردن بورد کانبان

رفع مشکل تسک های تکرار شونده undefined

و مواردی دیگر…

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط