ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه نام بردن کاربر و دیدگاه | wpDiscuz – User & Comment Mentioning

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

1فروش
119.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه نام بردن کاربر و دیدگاه | wpDiscuz – User & Comment Mentioning

بروزرسانی

خودکار

  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه wpDiscuz یک دیدگاه انقلابی در مورد دنیای نظردهی وردپرس می باشد! این پلاگین وردپرس تجربه کاربران شما در قسمت نظرات وب سایت شما را تغییر می دهد و ویژگی های تعامل کاربری جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد و با ویژگی های نوآورانه کاملاً جدید که به وب سایت شما زنده می شود، کاملاً بهبود یافته است. اما این افزونه دارای افزودنی هایی بسیار کاربردی و پولی می باشد که در اینجا ما قصد ارائه افزونه wpDiscuz – User & Comment Mentioning که یک پلاگین برای نام بردن کاربر در نظرات وردپرس دیسکاز می باشد.

افزونه User & Comment Mentioning اجازه می دهد تا با استفاده از برچسب های #comment-id و @username، نظرات و کاربران خاصی را در متن نظر منشن کنید. با نوار جستجوی کاربر همراه است، بنابراین می توانید هر کاربر/مهمان را به راحتی پیدا کرده و برچسب گذاری کنید. همچنین #ID هر نظر را نمایش می دهد تا بتوانید آنها را برچسب گذاری کنید. تمامی کاربران ذکر شده و نویسندگان نظرات از طریق ایمیل مطلع خواهند شد. این افزونه @author و #comment-id را با لینک های دارای آواتار جایگزین می کند. وقتی روی پیوندهای @author و #comment-id ماوس رو رمیبرید، یک پنجره بازشو با اطلاعات کاربر و نظرات باز می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که ویرایشگر Comment Rich باید برای این افزونه فعال باشد.

نکته : لطفا توجه داشته باشید که باید گزینه بارگذاری ویرایشگر غنی یا Comment Rich Editor را در وردپرس دیسکاز فعال کنید.

توجه : این افزونه برای کار کردن نیازمند نصب افزونه رایگان wpDiscuz از مخزن وردپرس می باشد.

https://ircdn.zhaket.com/resources/5dca0804eaec370009206833/6297bb5d0ce3e8281004b9e4.png

برخی دیگر از ویژگی های افزونه wpDiscuz – User & Comment Mentioning  :

  • مطمئن شوید که ویرایشگر نظرات فعال است، و علامت @ را وارد کنید، سپس نام مستعار کاربران را تایپ کنید، جستجوی کاربر خودکار انجام می‌شود و کاربر را برای ذکر پیشنهاد می‌کند.
  • پس از ارسال نظر به کاربر مذکور از طریق ایمیل اطلاع داده می شود که در نظرات دیگر کاربران ذکر شده است.
  • در لیست نظرات، این افزونه برچسب نام کاربری @ را به عنوان پیوندی روی نظر نمایش می دهد، با حرکت ماوس، پنجره پاپ آپی را با آواتار کاربر، نام و سایر اطلاعات ذکر شده باز می کند. همچنین با کلیک بر روی این لینک به صفحه کاربر می رود.
  • دکمه را در گوشه سمت راست بالای هر نظر اضافه می کند. شناسه نظر فعلی را نمایش می دهد تا به راحتی کپی کنید و به عنوان مثال قرار دهید. شماره 17 در نظر این به عنوان ذکر نظر پیگیری می شود. پس از ارسال شماره 17 در یک نظر، نویسنده کامنت شماره 17 از طریق ایمیل مطلع می شود که نظر وی در نظر دیگر ذکر شده است. در لیست نظرات، شماره 17 به یک پیوند تبدیل می شود و با نگه داشتن ماوس، پنجره بازشو با اطلاعات نویسنده نظر و متن نظر باز می شود. همچنین، آن به نظر واقعی در کلیک می پرد.
https://ircdn.zhaket.com/resources/5dca0804eaec370009206833/6297bb630ce3e8281004b9e5.png
7.1.5
    رفع اشکال: آواتارها برای کاربران ذکر شده یکسان است

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط