ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendor

امتیاز خریداران:2.00از1رای

24فروش
55.000تومان

امتیاز خریداران:2.00از1رای

افزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendor

افزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendorافزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendor
افزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendorافزونه چندفروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendor

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه ووکامرس Multi Vendor | افزونه چند فروشندگی ووکامرس | YITH WooCommerce Multi Vendor


افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1397/03/30به آخرین نسخه 3.0.2 بروز رسانی شد. افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1396/09/04به آخرین نسخه 2.3 بروز رسانی شد. افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1396/08/18به آخرین نسخه 2.2.2 بروز رسانی شد. افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1396/07/22 به آخرین نسخه 2.2.1 بروز رسانی شد. افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1396/07/07 به آخرین نسخه 2.2.0 بروز رسانی شد. افزونه چندفروشندگی ووکامرس در تاریخ 1395/12/18 به آخرین نسخه 1.12.1 بروز رسانی شد.  

حتماً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید یک فروشگاه با چند فروشنده داشته باشید! افزونه ای که قصد معرفی آن را برای شما داریم ، افزونه چند فروشندگی ووکامرس یا ( YITH WooCommerce Multi Vendor ) نام دارد. با استفاده از افزونه قدرتمند چند فروشندگی برای ووکامرس می توانید به راحتی فروشگاه ووکامرسی خود را به فروشگاهی با چند فروشنده تبدیل کنید!

شاید شما هم در مورد یکی از قوی ترین وبسایت های دنیا یعنی آمازون چیزهایی شنیده باشید. یکی از مهمترین رمز های موفقیت وبسایت آمازون استفاده از سیستم اشتراک در فروش یا همان چند فروشندگی بوده است. با استفاده از افزونه چندفروشندگی ووکامرس می توانید ورودی ها و خروجی های وبسایت خود را به مقدار زیادی افزایش دهید.

افزونه ای که پیش روی شماست توسط تیم قدرتمند yithemes طراحی و کدنویسی شده است و به جرات می توان گفت یکی از بهترین افزونه ها در نوع خودش است. افزونه چند فروشندگی ووکامرس دو تب جدید به سیستم ووکامرس شما اضافه می کند که با استفاده از آن می توانید فروشنده ایجاد کرده و کاربران دلخواه خود را از حالت عضو معمولی به فروشنده تبدیل کنید!

پس از تبدیل شخص به فروشنده زین پس او در پروفایل کاربری خود امکان اضافه کردن محصول را دارد و دسترسی او به این شکل تغییر می کند. محتوا ، تصاویر ، قیمت ، ویژگی ها و ... توسط خود فروشنده گذاشته می شود و در نهایت باید به تایید مدیر اصلی وبسایت برسد تا منتشر شده و به فروش برسد. لازم به ذکر است که محصولات توسط مدیر اصلی نیز قابل ویرایش هستند.

این افزونه توسط وبسایت ابزار وردپرس بصورت اورجینال تهیه شده و فارسی گردیده است.
60

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط