ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestseller

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:1.00از1رای

23فروش
119.000تومان

امتیاز خریداران:1.00از1رای

افزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestseller

بروزرسانی

خودکار

افزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestsellerافزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestseller
افزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestsellerافزونه نمایش فروشنده برتر دکان | Simple Bestseller

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

افزونه بهترین فروشنده دکان  | پلاگین پرفروش ترین فروشنده دکان | پلاگین Simple Bestseller افزونه فروشنده برتر ژاکت

 

لیست آپدیت ها : اپدیت 17/6/1398 - نسخه 1.1 :

  • پشتیبانی از صفحه ساز ویژوال کامپوزر

اپدیت 21/6/1398 - نسخه 1.3 :

  • اضافه شدن المنت و کامپوننت فروشنده برتر بر اساس نام فروشنده

 

معرفی افزونه بهترین فروشنده دکان

همواره روز به روز به تعداد فروشگاه های اینترنتی افزوده میشود. سرعت رشد این فروشگاه ها در کشور ما در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته و بیشتر مردم با این نوع فروشگاه ها کاملا آشنا هستند. مارکت پلیس ها اما در این میان جایگاه ویژه ای در بین مردم، مخصوصان صاحبان کسب و کار ها دارند. بسیاری از مردم کشور همه روزه به مارکت پلیس هایی مانند ژاکت، دیجیکالا، امازون و... میروند وخریدهای خودرا انجام میدهند. در این بین اگر صاحبان مارکت پلیس ها بتوانند هرچه بیشتر از نحوه کارکرد فروشگاه و مارکت پلیس خود برای مشتریان و بازدیدکنندگان توضیح دهند، میتوانند اعتماد آنان را برای خرید های بعدی جلب کنند. یکی از رایج ترین روش های جلب اعتماد کاربران و همچنین پیشنهاد محصولات پر فروش به بازدیدکنندگان، نمایش بهترین فروشنده مارکت پلیس است.

در سایت خود قسمتی مشابه فروشنده برتر ژاکت داشته باشید

شما حتما بخش " فروشنده برتر " ژاکت رو دیده اید. اگر تا بحال شما هم میخواستید که همچین قابلیتی را به وبسایت خود اضافه کنید و از انجام این کار عاجز بودید، حالا با افزونه حرفه ای نمایش بهترین فروشنده دکان میتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. کافیست المنت را بکشید و جایی که میخواهید رها کنید ?   

5ee289afac637604684ee6d5.jpg

افزونه فروشنده برتر ژاکت به شما این امکان را میدهد تا با استفاده از المنت مخصوص و حرفه ای المنتور و ویژوال کامپوزر، در هرکجای سایت که خواستید بهترین فروشنده مارکت پلیس خود را نمایش دهید. فقط کافیست المنت را بکشید وجایی که میخواهید نمایش دهد، رهاکنید و درنهایت چند تنظیم ساده را اعمال کنید. تبریک میگویم شما توانستید بهترین فروشنده مارکت پلیس خود را نمایش دهید. اساس کار افزونه به اینگونه است که فروشنده ای که بیشتری فروش را تابه امروز داشته است رانمایش دهد. اکنون وقت آن رسیده است که شما نیز مانند حرفه ای ها عمل کنید.

پیش نیاز های پلاگین simple bestseller | افزونه فروشنده برتر ژاکت:

از اونحایی که این افزونه یک افزودنی المنتور و ویژوال کامپوزر هست، شما باید افزونه صفحه ساز المنتور یا ویژوال کامپوزر را رو ورپرس خود نصب داشته باشید. (ترجیحا آخرین ورژن) همینطور برای استفاده از این افزونه، شما باید افزونه چند فروشندگی دکان را روی ورپرس خود نصب داشته باشید.  

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط