ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

26فروش
345.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira

بروزرسانی

خودکار

 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه اکسپایرا | افزونه تاریخ انقضا اکسپایرا 

معرفی افزونه اکسپایرا

با افزونه اکسپایرا، دیگر نگرانی‌های مدیران فروشگاه‌های آنلاین درباره مدیریت تاریخ انقضا محصولات به یک خاطره خواهد تبدیل شد! این افزونه قدرتمند ووکامرسی به شما امکان می‌دهد با کمک تقویم شمسی، به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را تعیین کنید و انواع محصولات مانند کالاهای سوپرمارکتی، مواد غذایی و محصولات تازه را بهترین شکل مدیریت کنید.

با امکانات چندگانه افزونه اکسپایرا، مدیران قادر خواهند بود تاریخ انقضای محصولات را به همراه توضیحات کوتاهی مشخص کنند، و همچنین تصمیم بگیرند که پس از اتمام تاریخ انقضا محصول چه اقدامی انجام شود؛ آیا به حالت "ناموجود" یا "پیشنویس" تغییر کند یا اقدامات دیگری را انجام دهد.

با استفاده از این افزونه، فروشگاه‌ها و سایت‌های آنلاین، به خصوص فروشگاه‌های محصولات سوپرمارکتی و غذایی، می توانند به سادگی و بهینه تر محصولات تازه و با تاریخ انقضای مشخص را مدیریت کرده و تجربه خرید را برای مشتریان بهبود بخشند. با تنظیمات انعطاف‌پذیر، قابلیت استفاده از شورتکدها و قدرت مدیریت تاریخ انقضا، افزونه "اکسپایرا" ابزاری قدرتمند و بی‌نظیر در دسترس مدیران و کسب‌وکارهاست.

افزونه "اکسپایرا" یک افزونه قدرتمند ووکامرسی است که به مدیران سایت اجازه می‌دهد تاریخ انقضای محصولات را تعیین کنند و این تاریخ‌ها به صورت تقویم شمسی انتخاب می‌شوند. این افزونه برای فروشگاه‌های آنلاین ووکامرسی بسیار مفید است و ویژگی‌های متنوعی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تاریخ‌های انقضا را به دلخواه تنظیم کنند و مدیریت بهتری بر روی محصولات خود داشته باشند.

64e0df2b0a2e10cb050ce669.png

ویژگی‌های افزونه تاریخ انقضای محصولات ووکامرسی اکسپایرا

1. مدیریت تاریخ انقضا: با استفاده از افزونه "اکسپایرا"، شما می‌توانید به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را مدیریت کنید. این ویژگی به ویژه برای فروشگاه‌هایی که محصولاتی با تاریخ انقضای معین مانند مواد غذایی، محصولات تازه و سایر کالاهای قابل فساد فروش می‌کنند، بسیار حیاتی است.

 

2. تاریخ‌های تقویم شمسی: افزونه اکسپایرا علاوه بر انتخاب تاریخ میلادی، امکان انتخاب تاریخ‌ها به صورت تقویم شمسی را نیز فراهم می‌کند. این امکان به کاربران ایرانی کمک می‌کند که با تاریخ‌های معمولی شمسی کار کنند و به راحتی تاریخ انقضای محصولات خود را تنظیم کنند.

 

3. توضیحات کوتاه: شما می توانید توضیحات کوتاهی درباره تاریخ انقضا هر محصول بنویسید. این توضیحات در صفحه محصول و آرشیو محصول در کنار تاریخ انقضای محصول قابل مشاهده هستند و به کاربران کمک می‌کند اطلاعات مربوط به تاریخ انقضا را بهتر درک کنند.

 

4. تنظیم اتفاق بعد از انقضا: شما می توانید تعیین کنید که پس از اتمام تاریخ انقضای محصول، چه اتفاقی برای آن رخ دهد. این ویژگی به فروشندگان اجازه می‌دهد که بهترین راهکار برای محصولاتی که تاریخ انقضاشان به پایان رسیده، انتخاب کنند، برای مثال، محصولات می‌توانند به حالت ناموجود درآید یا به صورت پیشنویس درآید.

 

5. تنظیمات نمایش تاریخ انقضا: شما به عنوان مدیر سایت می توانید تعیین کنید که تاریخ انقضا در کجای صفحه محصول و آرشیو محصول نمایش داده شود. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا نحوه نمایش تاریخ انقضا را به دلخواه خود سفارشی کنید و با توجه به طراحی و شیوه نمایش خود، این اطلاعات را بهتر به مشتریان ارائه دهید.

 

6. اعلان از طریق ایمیل: با استفاده از این افزونه میتوانید ایمیلی تنظیم کنید تا محصولات در حال انقضا را در ایمیل خود دریافت کنید و بتوانید مدیریت بهتری بر روی محصولات خود داشته باشید.

 

7.نمایش محصولات با تاریخ انقضا: این قابلیت به مدیران سایت اجازه می‌دهد تا به سادگی لیست محصولاتی که تاریخ انقضای آنها تعیین شده است را در یک صفحه مشاهده کنند. این محصولات با اطلاعاتی مانند عنوان، تاریخ انقضا، ویرایش محصول و ویژگی‌های دیگر نمایش داده می‌شوند.

 

8.فیلتر بر اساس بازه‌های زمانی: شما توسط افزونه تاریخ انقضای اکسپایرا می توانید محصولات را بر اساس بازه‌های زمانی مختلف فیلتر کنید. این بازه‌های زمانی می‌توانند شامل ماه جاری، ماه بعد، سه ماه آینده، شش ماه آینده و غیره باشند. این قابلیت اجازه می‌دهد تا محصولاتی که در آینده به انقضا خواهند رسید را مشاهده کنید و اقدامات لازم را به موقع انجام دهید.

 

9.مدیریت محصولات منقضی شده: با استفاده از این افزونه، شما به عنوان مدیر فروشگاه می‌توانید محصولاتی که به انقضا رسیده‌اند را به راحتی مدیریت کنید. این شامل انجام اقدامات مانند تغییر وضعیت محصول به "ناموجود" یا "پیشنویس"، تمدید تاریخ انقضا یا اقدامات دیگر برای مدیریت بهتر محصولات است.

 

10. تنظیم فرمت نمایش تاریخ انقضا: این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا فرمت نمایش تاریخ انقضای محصولات را در صفحه محصول به دلخواه خود تعیین کنید. بنابراین، می‌توانید تاریخ‌ها را به صورت دلخواه که نیاز دارید در صفحات محصول نمایش دهید.

 

11. کنترل نمایش تاریخ انقضا در فاکتورها و ایمیل‌ها: با استفاده از تنظیمات موجود در افزونه تاریخ انقضای اکسپایرا، شما می‌توانید تعیین کنید که آیا تاریخ انقضا محصولات در فاکتورهای سفارشات مشتریان نمایش داده شود یا خیر. همچنین، می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این اطلاعات به مشتریان از طریق ایمیل‌ها ارسال شود یا خیر.

 

12. تغییر استایل تاریخ انقضا: افزونه "اکسپایرا" به شما اجازه می‌دهد تا استایل نمایش تاریخ انقضا را در صفحه محصول و آرشیو محصول به دلخواه خود تغییر دهید. این امکان به طراحی و ظاهر فروشگاه اجازه می‌دهد تا با استفاده از استایل‌های منحصر به فرد، تاریخ انقضا را بصری و جذاب نمایش دهد.

 

13. انعطاف‌پذیری در نمایش تاریخ انقضا: با شورتکد تعیین شده در افزونه اکسپایرا برای نمایش تاریخ انقضا، شما می‌توانید تاریخ‌ انقضای محصول را به شکل دلخواه خود در مکان های دلخواه در صفحات محصول نمایش دهید.

 

14.فیلتر نمایش تاریخ میلادی و شمسی : میتوانید مدیریت تاریخ انقضای محصولات را بر اساس تاریخ شمسی و میلادی فیلتر نمایید.

 

با توجه به این توضیحات، افزونه "اکسپایرا" برای فروشگاه‌های آنلاین محصولات سوپرمارکتی و غذایی ابزاری کارآمد و حیاتی است که به آنها کمک می‌کند تا تاریخ انقضای محصولات را به طور موثر مدیریت کنند و تجربه خرید را برای مشتریان بهبود دهند. همچنین، برای سایر نوع فروشگاه‌ها نیز امکان استفاده از این افزونه وجود دارد و می‌تواند به بهبود مدیریت محصولات و ارتقاء تجربه کاربری کمک کند.

این افزونه انعطاف پذیری فراوانی دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا مدیریت بهتری بر روی تاریخ انقضای محصولات خود داشته باشند. با استفاده از اکسپایرا، فروشندگان می‌توانند تجربه خرید کاربران را بهبود بخشند و اطمینان حاصل کنند که مشتریان همیشه از محصولات تازه و معتبر آنها بهره‌مند شوند.

 

با افتخار این افزونه کاملا ایرانی بوده و استفاده از افزونه "اکسپایرا" یک تجربه کاملاً ایرانی را برای فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین فراهم می‌کند. تنها پیش نیاز این افزونه، افزونه ووکامرس می باشد.

 

با افزونه "اکسپایرا"، شما می‌توانید با تقویم شمسی و فرمت‌بندی مناسب با فرهنگ ایرانی، تاریخ انقضای محصولات را به همراه توضیحات کوتاهی تعیین کنید و انتخاب کنید که پس از اتمام تاریخ انقضا محصول چه عملیاتی انجام شود؛ آیا به حالت "ناموجود" یا "پیشنویس" تغییر کند یا تنظیمات دلخواه دیگری را اعمال کنید.

ویژگی‌های اختصاصی افزونه "اکسپایرا" شامل تنظیم فرمت نمایش تاریخ انقضا در صفحه محصول، استفاده از شورتکدها (shortcode) برای نمایش تاریخ انقضا در هر جای صفحات محصول، و کنترل نمایش تاریخ انقضا در فاکتورها و ایمیل‌های ارسالی به مشتریان می‌باشد. این ویژگی‌ها با توجه به فرهنگ و زبان فارسی طراحی شده‌اند و تضمین می‌کنند که تجربه کاربری شما و مشتریان شما بهترین حالت را داشته باشد.

 

با استفاده از "اکسپایرا"، فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین محصولات سوپرمارکتی، غذایی و هر نوع کالایی که نیازمند مدیریت دقیق تاریخ انقضا باشد، به آسانی و بهینه‌تر مدیریت خواهند کرد. با انعطاف‌پذیری و تطابق با فرهنگ ایرانی، "اکسپایرا" به عنوان افزونه‌ای کاملاً ایرانی و مورد علاقه برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین ایرانی در دسترس است.

 

(1402/05/10)V1.1.0
- سازگار با نسخه وردپرس 6.2.2
- سازگار با نسخه 7.9.0 ووکامرس

(1402/06/10)V1.1.1
- اضافه سازی تاریخ میلادی
- رفع خطای گزارش شده توسط کاربران

(1402/06/19)V1.1.2
- رفع مشکل فیلتر محصولات

(1402/08/03)V1.1.3
- اضافه سازی فیلتر تاریخ میلادی و شمسی
- افزودن قابلیت نمایش متن بجای تاریخ

(1402/10/22)V1.1.4
- اضافه سازی قابلیت افزودن تاریخ انقضا برای محصولات متغیر

(1403/02/05)V1.1.5
- سازگاری با ووکامرس نسخه 8.8.2

(1403/02/17)V1.1.6
- رفع مشکل فیلتر محصولات دارای انقضا
-سازگاری با آخرین نسخه وردپرس (6.5.2)
-نمایش تاریخ انقضا با شورتکد برای محصولات متغیر

(1403/04/12)V1.1.7
- رفع مشکل عدم نمایش تاریخ انقضا در جزییات سفارش

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام وقت بخیر
  ما قصد داریم این افزونه رو خرید کنیم اما دو مورد رو نیاز داریم که پاسخ داده بشه:
  1. ایا امکان مشخص کردن تاریخ انقضا برای محصولات متغیر فراهم هست؟ نیاز داریم با انتخاب هر کدام از متغیرها امکان این رو داشته باشیم که تاریخ انقضای جداگانه برای هر مورد مشخص کنیم.
  2. ایا میتونیم محصولاتی رو که تاریخ انقضاشون رو ثبت کردیم و نزدیک به منقضی شدن هستند رو در یک صفحه جداگانه نمایش بدیم؟ مثل نمایش دسته بندی ها - در واقع میخواهیم که مشخصا کاربر رو به صفحه ایی هدایت کنیم که فقط محصولاتی رو ببینه که تاریخ انقضای آنها نزدیک هست.
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام و درود.
   بله مورد یک امکان پذیره و برای هر متغیر قابلیت ثبت تاریخ اتقضای متفاوت وجود داره.
   مورد ۲ نیز صرفا با یک شورتکد ساده حل میشه.
   اگر محصول رو خریداری کردید تیکت بزنید شورتکد مربوطه رو ارسال میکنیم خدمتتون.
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام خداقوت
  من کارم مشاوره است و نیاز دارم تاریخ اتمام مشاوره ها در ووکامرس در صفحه سفارشات نمایش داده بشه این افزونه می تونه کمک کنه
  یا اینکه افزونه یا راهکاری دارید برای مدیریت انقضا در ووکامرس
  ممنون
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام و درود.از لحاظ نمایش تاریخ انقضا در سفارشات مشکلی وجود نداره.اما اینکه بخواهید اون سفارش یعد از اتمام انقضا برای کاربر حذف بشه با این افزونه امکان پذیر نیست و باید از افزونه های خرید اشتراک استفاده کنید.
   • کاربر ژاکت
    کاربر ژاکت
    نه چیزی که الان دنبالش هستم اینه که فقط در بخش سفارشات انقضا رو نشون بده
    یه مسئله دیگه ایا خود افزونه فضای مجزا داره که بتونیم محصولی که تاریخ انقضا داره رو یکجا مشاهده کنیم؟
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  با سلام و احترام
  ممنون میشم به سوالات بنده پاسخ بدین:
  1- با توجه به اینکه افزونه مدت زمان زیادی آپدیت نشده احتمال ناسازگاری با نسخه جدید وردپرس و ووکامرس را شاید داشته باشد. آیا قصد ارائه آپدیت برای محصول دارید؟
  2- با قالب وودمارت سازگاری داره؟
  3- اگر با افزونه ای تداخل داره لطفا اسم آن را بفرمایید.
  محصول شما محصولی بسیار مهم برای سایت های فروشگاهی هست و امیدوارم که ادامه بدین و محصول رو توسعه بدین تا در سایت ژاکت هم بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد
  با تشکر
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام و درود
   فعلا گزارشی مبنی بر تداخل افزونه با افزونه یا قالب خاصی توسط کاربرانی که افزونه رو خریدن گزارش نشده.
   افزونه با نسخه ووکامرس و وردپرس جدید نیز تست شده و نشکلی نبوده.
   یه سری تغیرات در برخی کدنویسی های افزونه نیز انجام شده که در دوسه روز آینده منتشر میشه.
   به هر حال اگر مشکلی هم در افزونه گزارش شود حتما در کمترین زمان رفع خواهیم کرد.
   • کاربر ژاکت
    کاربر ژاکت
    بسیار عالی ممنونم
    ما افزونه را خریداری می کنیم و منتظر آپدیت ها و اضافه شدن قابلیت های بیشتر به افزونه هستیم.
    موفق باشید
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام وقتتون بخیر،
  خواستم بدونم این افزونه با افزونه دکان ، wpml هماهنگ هست؟
   • کاربر ژاکت
    کاربر ژاکت
    امکانش هست بررسی بفرمایید؟
    مارکت پلیس ها براشون بسیار اهمیت داره این موضوع
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  با سلام. همانطور که میدانیم وقتی تاریخ انقضای یک محصولی گذشت اون محصول دیگه به صورت ناموجود نمایش داده میشه. لطفاً قابلیت نمایش محصولات ناموجود در انتهای لیست رو به افزونه اضافه نمایید
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام و درود.بله حتما در آپدیت افزونه اعمال میشه
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  با سلام و عرض ادب خدمت تیم خوب وبکین... میخواستم تشکر کنم از تیم خوب و حرفه ای وبکین... افتخار میکنم به این دوستان. امیدوارم این راه رو تو نیمه ول نکنن و همیشه در کنار جامعه طراحان سایت بمونند. موفق و پیروز باشید
 • مصطفی پناهی
  مصطفی پناهی
  من یه قابلیتی میخوام که برای محصولات متغیرم هر رنگ از محصول به تاریخ انقضا متفاوت داشته باشه یعنی کاربر رنگ محصول رو که عوض میکنه تاریخ انقضا هم عوض بشه
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام.بله این مورد در آپدیت جدید افزونه لحاظ شده و تا چند روز آینده نسخه جدید افزونه منتشر خواهد شد.
 • سیدسجاد محمودی
  سیدسجاد محمودیمشتری
  سلام وقت بخیر
  در مورد افزونه باید بگم که افزونه خیلی کاربردی و خوبی هست. تشکر میکنم از عوامل افزونه
  فقط نکته ای که وجود داره برای محصولات متغییر اگر بشه برای هر متغییر تاریخ انقضا تعریف کرد عالی میشه. ممنون میشم اگر در آپدیت بعدی اضافه بشه
 • وحید صمدی
  وحید صمدی
  سلام روزتون بخیر
  من میخواستم ببینم تارخ انقضا محصولات را به صورت گروهی و با اکسل تغییر داد
  با سپاس
  • webkeen
   webkeenفروشنده
   سلام خیر،فعلا چنین امکانی وجود ندارد.ولی در آپدیت افزونه سعی میشه اضافه بشه این امکان.
 • سجاد کریمی
  سجاد کریمیمشتری
  افزونه بسیار خوبیه برای مدیریت تاریخ انقضا محصولاتی همچون آرایشی بهداشت، غذایی و ... که درصورت کم شدن تاریخ انقضا اونارو بصورت فروش فوق العاده قرارداد تا از انبار خارج بشن. ما تو سایتمون از ازش استفاده کردیم. سایت نانوکر
 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه تاریخ انقضای محصول ووکامرس اکسپایرا | پلاگین Expira را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط