قالب فروشگاهی مارکت پلاس | MarketPlus

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از2رای

13فروش
119هزار تومان
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

قالب فروشگاهی مارکت پلاس | Market Plus

پشتیبانی از آخرین نسخه ووکامرس و وردپرس

المان های اختصاصی متنوع برای المنتور

سربرگ و پابرگ ساز با المان های اختصاصی المنتور

پشتیبانی از دکان و داشبورد مخصوص فروشندگان

لطفا یک دقیقه از وقت با ارزش خود را برای مشاهده پیش نمایش اختصاص دهید

این محصول دارای لایسنس از گارد ژاکت می باشد و هر لایسنس تنها در یک دامنه قابل نصب است.

دارای بسته نصبی آسان | تنها با یک کلیک سایتی همانند دمو داشته باشید

دموهای بیشتر به مرور قرار می گیرند

در تاریخ 1399/1/4 به نسخه 0.8 به روزرسانی شد.

معرفی قالب فروشگاهی مارکت پلاس

پس از ماه ها تلاش بالاخره توانستیم محصولی با کیفیت و متناسب نیاز بازار را عرضه کنیم. قالب فروشگاهی مارکت پلاس بر اساس ووکامرس توسعه داده شده و سعی شده با استفاده از المان های اختصاصی که طراحی و کد نویسی شده و تنظیمات پیشرفته ای که در پنل ادمین قرارداده شده نهایت سفارشی سازی برای طراحان و مدیران سایت های فروشگاهی به ارمغان بیاید. در این محصول سعی کردیم با استفاده از تجربیات خود بیشتری میزان کد نویسی و کمترین میزان استفاده از پلاگین های غیر ضروری را داشته باشیم که نتیجه آن بیشترین بازدهی و سرعت عملکرد فوق العاده این قالب شده است.

5e1c6c1e76b12c021324047b.jpg

ویژگی های قالب فروشگاهی مارکت پلاس

ویژگی ها :

1- المان های اختصاصی المنتور :

بیش از 13 المان اختصاصی برای المنتور طراحی شده که با استفاده از آن ها می توانید بیشترین میزان سفارشی سازی را در قالب های داخلی داشته باشید. 

2- سربرگ و پابرگ ساز  با المنتور :

با استفاده از المان های اختصاصی مخصوص سربرگ و بخش های تعیین شده می توانید انواع و اقسام سربرگ (Header) و پابرگ (Footer) را طراحی و پیاده سازی کنید و ظاهر های مختلفی را برای سایت خود ایجاد کنید. همچنین این قابلیت وجود دارد که برای هر برگه سربرگ و پابرگ متفاوتی ایجاد کنید.

3- بخش نظرات پیشرفته :

قابلیت اعلام مزایا و معایب در این بخش اضافه شده تا بخش دیدگاه های حرفه ای تری داشته باشید.

4- پشتیبانی از محصولات متغیر :

قالب فوق نهایت هماهنگی با محصولات متغیر را دارد و شما امکان استفاده پیشرفته به نحو های مخلتف از این محصولات را دارا هستید.

5- امکان مقایسه محصولات :

این بخش به صورت اختصاصی کد نویسی شده و در بین قالب های داخلی بی نظیر است. با استفاده از این قابلیت شما می توانید بخش مقایسه محصولات را بدون استفاده از هیچ افزونه و به صورت پیشرفته راه اندازی نمایید.

6- مگامنو پیشرفته :

مگامنو ی قالب مارکت پلاس قابلیت سفارشی سازی فراوانی دارد و شما می توانید رنگ ها ، آیکون ها  و تصاویر را تغییر دهید. برخلاف برخی قالب ها این مگامنو از طریق پنل فهرست های وردپرس مدیریت می شود که باز هم بیشترین امکان سفارشی سازی را در اختیار شما قرار می دهد.

7- پنل تنظیمات پیشرفته :

در پنل تنظیمات سعی شده که میزان سفارشی سازی قالب و بهره وری آن افزایش یابد . این پنل در حال توسعه هست و به صورت مستمر بخش های جدیدی به آن اضافه می شود تا بیشترین میزان سفارشی سازی در بین قالب های فروشگاهی داخلی را داشته باشد.

8- امکان چندفروشندگی :

با استفاده از افزونه دکان شما می توانید یک بازار (Market Place) همچون دیجی کالا راه اندازی نمایید. در قالب مارکت پلاس ما سعی نمودیم تا بیشتری سازگاری با سیستم دکان وجود داشته باشد و داشبور فروشندگان به صورت ویژه طراحی شده است.

9- صفحه مخصوص فروشنده :

در سیستم چند فروشندگی دکان هر فروشنده یک صفحه مخصوص به خود را دارد که در قالب مارکت پلاس به صورت حرفه ای تری طراحی و پیاده سازی شده است تا هرچه بهتر بتوانید درآمد کسب کنید.

10- صفحه حساب کاربری خاص :

یکی از مهمترین بخش های هر سایت فروشگاهی بخش حساب کاربری کاربران است که در قالب مارکت پلاس ما توجه ویژه ای به آن داشتیم و طراحی ویژه ای برای آن صورت گرفته است.

11- نمودار تغییر قیمت :

این بخش به صورت اختصاصی کد نویسی شده است. با استفاده از نمودار تغییر قیمت شما بدون استفاده از هیچ افزونه خاصی می توانید نمودار تغییر قیمت محصولات را پیاده سازی کنید . از ویژگی های کم نظیر این بخش عملکرد اتومات آن است که نیاز به هیچ تنظیم خاصی از طرف شما ندارد.

12- ورود به صورت AJAX :

با استفاده از این قابلیت شما می توانید بخش ورود بدون نیاز به تغییر و رفرش صفحه راه اندازی نمایید که بار سرور را کاهش می دهد.

13- صورت حساب چند مرحله ای :

در این بخش که به صورت اختصاصی کد نویسی شده است بدون نیاز به هیچ افزونه خاصی شما می توانید صفحه صورت حساب ووکامرس را به صورت چند مرحله ای ایجاد کنید که بسیار حرفه ای تر و شکیل تر است.

14- ریسپانسیو و بهینه برای موبایل :

طبق آمار های وب سایت های پربازدید درصد بالایی از کاربران از طریق گوشی های تلفن همراه سایت ها را مشاهده می نماید و ما در قالب مارکت پلاس به این مورد توجه ویژه ای داشتیم. کافی است پیش نمایش قالب را در موبایل مشاهده نمایید.

15- پیش نمایش محصول :

پیش نمایش اختصاصی قالب برای مشاهده سریع محصولات و تجربه کاربری فوق العاده بهتر در بازدید از فروشگاه.

16- محصولات مورد علاقه :

این بخش به صورت اختصاصی کد نویسی شده و بدون نیاز به هیچ افزونه ای شما می توانید بخش محصولات مورد علاقه بسیار حرفه ای داشته باشید.

17- جستجوی AJAX :

این بخش نیز به صورت اختصاصی کد نویسی شده است و شما میتوانید به راحتی از این امکان استفاده کنید.

ویژگی های بیشتری نیاز دارید؟

کافی است با ما در ارتباط باشید و موارد مورد نظر خود را اطلاع دهید تا در صورت امکان در به روز رسانی های بعدی اضافه کنیم.

5e0f44f77960eb09e0168858.png

سرعت عملکرد بالای قالب مارکت پلاس

سرعت عملکرد قالب بسیار بالا می باشد. با این که هدر و فوتر داینامیک است سرعت عملکرد قالب بسیار بالا می باشد. آمار بالا تنها با استفاده از افزونه autoptimize بدست آمده که اگر از افزونه های WP Rocket  و WP Smush نیز استفاده کنید و در صفحه ساز از تصاویر بهینه استفاده کنید این ارقام بهتر نیز خواهد شد.

 

در قالب مارکت پلاس سعی ما بر ایجاد محصولی با کیفیت بالا ، بدون نقص ، با قابلیت سفارشی سازی بالا و بر اساس نیاز کاربران بوده است. قطعا در راه توسعه هر محصول مشکلات فراوانی وجود دارد و این نیازمند مشارکت کاربران با توسعه دهندگان است. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در قالب لطفا از طریق تیکت ما در جریان بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی و رفع شود.

 

تغییرات نسخه 0.8 :
- هماهنگی با آخرین نسخه ووکامرس
- هماهنگی با آخرین نسخه دکان
- هماهنگی با آخرین نسخه المنتور
- افزوده شدن دمو مینیمال
- رفع مشکلات مقایسه محصولات
- رفع برخی مشکلات جزئی