افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش نوا | PishNava

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از2رای

10فروش
89هزار تومان
 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی

افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش نوا | افزونه PishNava

MNS PishNava, WooCommerce Product Recommendation Plugin

 

معرفی افزونه PishNava

همواره یکی از راه‌های افزایش فروش محصولات، مشارکت مشتریان در نقد و بررسی محصولات است. چرا که برای کاربران همیشه دیدگاه مشتریان سابق قابل اعتمادتر و با ارزش‌تر است تا تعریفی که فروشنده از محصولات خود می‌کند! همین رویکرد را شما می‌توانید در فروشگاه‌های آنلاین معتبر کشور مشاهده کنید که مشتریان خود را دعوت به مشارکت در نقد و بررسی محصولات خریداری شده می‌کنند تا همواره نقد و بررسی‌های قابل استنادی را در پایگاه داده خود داشته باشند و از همین طریق بتوانند اعتماد بازدیدکنندگان فروشگاه را کسب و آن‌ها را تبدیل به مشتری‌های خود کنند. افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای همین منظور توسعه داده شده و شرایط و محیطی را فراهم می‌کند تا مشتریان به ارسال نقد و بررسی تشویق شوند. اگر این افزونه نظر شما را به خود جلب کرد توصیه می‌کنم که جهت آشنایی بیشتر با این افزونه و امکانات آن، در ادامه نگاهی به توضیحات کامل‌تر این افزونه بیاندازید!

6012c5bc37623d053917c829.png
نمایش تعداد پیشنهادات انجام گرفته برای محصول

 

معرفی افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش‌نوا

مطمئنا افزونه پیش‌نوا نیاز هر فروشگاه اینترنتی خواهد بود. چرا که هر فروشگاه آنلاین نیاز به تعامل مشتریان در محتوای آن دارد تا از این طریق بتواند مشتریان بیشتری را جذب و فروش خود را بالا ببرد. توسط این هر سفارشی که ثبت شود، پس از گذشت مدتی که شما تعیین می‌کنید یک پیامی به مشتری ارسال و او را تشویق به مشارکت در نقد و بررسی خواهد کرد. در فرم ارسال نقد و بررسی ویژگی‌های قرار گرفته تا نوشتن یک نقد و بررسی برای مشتری یک تجربه خوبی باشد. ویژگی‌هایی از قبیل تعیین عنوان، ذکر نقاط مثبت یا منفی محصول، پیشنهاد خریداری محصول به کاربران دیگر، بارگذاری تصاویری از محصول خریداری شده!

افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش نوا
نمایی از فرم ارسال نقد و بررسی توسط مشتری

 

پشتیبانی از بیش از صد پنل پیامک توسط دو افزونه ارسال پیامک رایگان!

این افزونه برای ارسال پیامک از دو افزونه Persian WooCommerce SMS و WP SMS پشتیبانی می‌کند که هر دو، افزونه رایگان و محبوبی هستند که به واسطه از این پشتیبانی، افزونه با بیش از 100 پنل پیامکی هماهنگی کامل خواهد داشت و به عبارتی حق انتخاب شما گسترده‌تر خواهد شد!

 

ارسال پیام به مشتری جهت تشویق به مشارکت در نقد و بررسی

توسط این افزونه شما می‌توانید تعیین کنید که پس از گذشت مدتی زمانی که توسط مدیریت تعیین می‌شود، پیامی به مشتری ارسال شود و او را تشویق به ارسال نقد و بررسی کند. این پیام می‌تواند در قالب یک SMS یا ایمیل ارسال شود. و همینطور متن این پیام قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید محتوای آن را طبق سلیقه و نیاز خود تغییر دهید. در این پیام لینک صفحه پیشنهاد محصول قرار می‌گیرد که مشتری پس از ورود به آن می‌تواند لیست محصولات خریداری شده را مشاهده کرده و با کلیک بر روی هر محصول به صفحه آن مراجعه کرده و شروع به نوشتن نقد و بررسی کند!

افزونه PishNava

 

ارسال تصاویر در حین ارسال نقد و بررسی

مطمئنا یکی از قابلیت بی‌نظیر افزونه پیش‌نوا، ارسال تصاویر همراه با نقد و بررسی است! توسط قابلیت ارسال تصویر، مشتری در هنگام نوشتن نقد و بررسی می‌تواند تصاویری از محصول خریداری شده را انتخاب و آپلود کند تا از این طریق بتواند گفته‌های خود را به تصویر بکشد.

 

برخی از ویژگی‌های افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده

 • ارسال ایمیل یا پیامک به مشتری جهت تشویق به ارسال نقد و بررسی
 • قابلیت شخصی‌سازی متن ایمیل یا پیامک ارسالی
 • اضافه شدن لیست پیشنهادات مشتری در برگه حساب کاربری
 • امکان مرتب‌سازی محصولات براساس تعداد پیشنهادات
 • قابلیت تعیین عنوان برای نقد و بررسی توسط مشتری
 • قابلیت بارگذاری تصاویر محصول در نقد و بررسی
 • قابلیت درج نقاط قوت و ضعف محصول در نقد و بررسی
 • نمایش تعداد پیشنهادات به صورت تعداد یا درصد در خلاصه محصول

 

توصیه می‌شود قبل از خرید افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش‌نوا، نگاهی به تصاویر افزونه بیاندازید و سری نیز به پیش‌نمایش آنلاین آن بزنید! این افزونه همچنین دارای راهنمای کامل و تصویری است و سعی شده به تمامی نکات در آن پاسخ داده شود.

 

پیش‌نیازهای افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده پیش نوا

 • حداقل نسخه پی‌اچ‌پی: 7 (پیشنهادی: 7.3 به بالا)
 • حداقل نسخه وردپرس: 4.7 (پیشنهادی: 5 به بالا)
 • حداقل نسخه ووکامرس: 3.6 (پیشنهادی: 4 به بالا)
 • حداقل نسخه یون‌کیوب: 10.0 (پیشنهادی: 10.3 به بالا)

 

توجه کنید که این افزونه جهت فعال‌سازی کامل نیاز به نصب بودن یون‌کیوب در سرور یا هاست شما دارد. این ماژول به صورت پیش‌فرض بر روی اکثر هاست‌ها و سرورها نصب شده است. در غیر این صورت از پشتیبانی هاستینگ خود جهت نصب و فعال‌سازی یون‌کیوب در خواست کنید. اما در صورتی که مدیریت سرور برعهده خودتان است، در فایل راهنمای همراه افزونه مراحل کامل به صورت تصویری برای نصب این ماژول توضیح داده شده است.