صفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | Qurban Landing Page

امتیاز خریداران:0.00از0رای

1فروش
49هزار تومان
صفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | Qurban Landing Pageصفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | Qurban Landing Page
صفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | Qurban Landing Pageصفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | Qurban Landing Page

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

صفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر | لندینگ فروش ویژه قربان تا غدیر

معرفی لندینگ فروش ویژه قربان تا غدیر

احتمالا تابحال در مناسبت های مختلف با جشنواره های وب سایت ها مواجه شده اید. یکی از عواملی که می تواند باعث رشد کسب و کار اینترنتی شما شود، برگزاری جشنواره های مناسبتی و ارائه تخفیف های ویژه به مخاطبانتان می باشد. در برخی از مناسبت ها ارائه تخفیف توسط کسب و کار های اینترنتی بسیار رایج شده و مخاطبان در این زمان از سال منتظر تخفیف های ویژه سایت محبوبشان هستند. مناسبت هایی از جمله ایام عید نوروز، ماه مبارک رمضان، عید قربان تا غدیر و غیره اینها از جمله مناسبت هایی هستند که شما هرگز نباید از آن ها غافل شوید، چرا که در این صورت بسیاری از مشتریان قبلی و یا مشتریان جدید خود را از دست خواهید داد و آن ها به سادگی با مراجعه به رقیبان شما، خرید خود را انجام می دهند. برای برگزاری جشنواره های اینترنتی لازم است از چند روز قبل از مناسبت مورد نظر، خود را آماده ارائه خدمات کنید و حتما تمامی قسمت های سایت را مورد بررسی قرار دهید، چرا که در زمان جشنواره به دلیل افزایش ترافیک وب سایت شما، کنترل وب سایت و رفع باگ های موجود بسیار سخت بوده و در نتیجه به اعتبار شما لطمه وارد می شود. همچنین برای راه اندازی جشنواره های تخفیف، شما ملزم به طراحی یک صفحه جدید از صفر نیستید و می توانید از قالب های صفحه فرود جشنواره های اینترنتی استفاده کنید و آن ها را در کسری از زمان هماهنگ با اهدافتان سفارشی سازی کنید. 

5ee749a797aaae00465ae449.jpg

صفحه فرود جشنواره عید قربان تا عید غدیر Qurban Landing Page

گروه وب روبیک این قالب را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، از پایه طراحی و پیاده سازی کرده است. در پیاده سازی این قالب تمامی اصول و استاندارد های طراحی صفحات واکنش گرا رعایت شده و با بکارگیری فریمورک قدرتمند بوت استرپ 4 این قالب به صورت کاملا واکنش گرا به شما ارائه شده است. رنگ بندی این قالب با در نظر گرفتن اصول روانشناسی رنگ ها صورت گرفته است. بنابراین شما میتوانید در کسری اززمان، مخاطبان خود راجذب صفحه جشنواره کرده و آنها را تشویق به خرید محصولات کنید. همچنین کدنویسی این قالب کاملا مرتب و منظم می باشد تمامی قسمت های مورد نیاز با استفاده از کامنت ها به شما نمایش داده شده اند شما به راحتی میتوانید بخش های مورد نظر را شناسایی کرده و محتوای آنرا مطابق با محتوای خود بروزرسانی کنید. برای آزادی عمل شما و امکان تغییرات سریع و آسان تمام جزییات همراه با سورس این قالب، فایل psd لایه باز این محصول نیز در اختیار شما قرار داده شده است. 

از جمله بخش های پیش بینی شده در این قالب به شرح زیر می باشد:

هدر اصلی وب سایت: این بخش شامل لوگوی کسب و کار شما و عنوان جشنواره می باشد. تصویر قرارگرفته در این قسمت مخاطبان را مجذوب خود کرده و آنها را برای اسکرول به پایین صفحه تشویق میکند. همچنین یک شمارنده زمان معکوس در این قسمت تعبیه شده است که نمایانگر زمان باقیمانده تا پایان جشنواره می باشد. جشنواره خدمات: در صورتی که شما خدماتی را در کسب و کار خود ارائه می دهید در این قسمت می توانید خدمات خود را همراه با تخفیف های جشنواره به مشتریانتان نمایش دهید. همچنین دکمه های ثبت سفارش و درخواست مشاوره نیز در این قسمت پیش بینی شده اند. آمار محصولات: این بخش دارای یک شمارنده اعداد می باشد که به مخاطبان شما تعداد محصولات و خدمات تخفیف خورده در جشنواره را نمایش می دهد. محصولات جشنواره: دراین قسمت محصولاتی را که در جشنواره فروش، همراه باتخفیف به مشتریانتان ارائه میدهید درباکسهای زیبا طراحی شده اند. در این بخش یک تصویر از محصول، عنوان و قیمت بدون تخفیف و قیمت جدید را به کاربران نمایش می دهیم. دکمه مشاهده جزئیات و افزودن به سبد خرید نیز در این قسمت پیش بینی شده اند. عضویت در خبرنامه: این قسمت به اصلاح بخش "دعوت به عمل" صفحه فرود شما می باشد. کاربران با ارائه ایمیل خود در این قسمت علاوه بر عضویت در خبرنامه شما، یک کد تخفیف ویژه دریافت می کنند. فوتر صفحه فرود: محتوای پیش بینی شده در فوتر این قالب، خلاصه معرفی کسب و کار شما و اطلاعات تماس با مجموعه می باشند.   همین حالا با دریافت این قالب تخصصی و حرفه ای، جشنواره فروش خود را زودتر از رقیبانتان آماده کرده و منتظر افزایش در آمد خود در این مناسبت ها باشید. مطمئنا از افزایش فروشتان شگفت زده خواهید شد.