ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه استوری گرام

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:1.00از1رای

22فروش
299.000تومان

امتیاز خریداران:1.00از1رای

افزونه استوری گرام

بروزرسانی

خودکار

افزونه استوری گرامافزونه استوری گرام
افزونه استوری گرامافزونه استوری گرام
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • محصول ایرانی

افزونه استوری گرام محصولی جدید و بسیار جذاب

 

از زمانی که قابلیت استوری کردن به اینستاگرام افزوده شد اینستاگرام رشد چشمگیری را تجربه کرد .استوری کردن یکی از قابلیت های جالب و جدیدی و جذابی بود که وارد برنامه اندرویدی شده بود که با استقبال بینظیری روبرو شد . حالا ما سعی کردیم این قابلیت جذاب را وارد وبسایت های وردپرسی کنیم .به صورتی که نه تنها امکانات ان از استوری اینستاگرام کم نیست بلکه سعی کردیم در قسمت هایی کمبود های اینستاگرام را پوشش دهیم تا محصولی با کیفیت ارایه نماییم .

 

احتمالا همه شما در سایتتان خواستید اطلاعاتی را بصورت گذرا برای مخاطبان و مشتریان سایت به نمایش بگذارید ولی این که کجای سایت و به چه نحوی قرار دهید سردرگم شده اید . افزونه استوری گرام این امکان را به شما میدهد هر اطلاعات و یا خبار نامه هایی که مد نظرتان است به راحتی و کاملا شبیه استوری اینستاگرام در سایت خودتون قرار بدهید.این یک تکنولوژی جدید در سایت های وردپرسی شماست که تاکنون چنین افزونه داخلی نوشته نشده است . این افزونه کاملا شبیه استوری اینستاگرام عمل میکنه و شما میتوانید در هر قسمت از صفحه را که خواستید آنرا قرار بدهید .

با این محصول زیبایی و کارایی خاصی به وبسایت خود بدهید .

شما میتوانید برای هر استوری که در سایتتان بارگذاری میکنید یک یک زمان گذرای استوری هم تعریف کنید تا مشخص گردد روی یک استوری مشخص چقد زمان برای گذشتن استوری صرف شود .(چنین ویژگی تاکنون در خود استوری اینستاگرام گنجانده نشده است)

اگر استوری شما ویدیو بود که دیگر لازم به تعیین زمان نیست چرا که برحسب زمان ویدیو زمان گذر به صورت خودکار در نظر گرفته خواهد شد.

ما به فکر تبلیغات هم بودیم .

با توجه با این که روزانه خِیل عظیمی از تبلیغات در سراسر وب و صفحات مجازی منتشر مشود بنابراین ما تصمیم گرفتیم مواردی را که برای تبلیغات به صورت استوری  لازم است را در این افزونه بگنجانیم تا بتوانید برای نمایش تبلیغات به صورت استوری به بهترین شکل اجرا نمایید که مطمعنا نمایش تبلیغات به این صورت باعث افزایش بازده خواهد شد .همچنین میتوانید هرلینک دلخواهی را به محتوای هر استوری اضافه کنید تا در صورت تبلیغاتی بودن استوری بتواند به نیاز های شما پاسخ دهد.

نمایی از افزونه

شما میتوانید هر تعداد استوری که خواستید در وبسایت خود قرار داده و هر وقت خواستید میتوانید انرا پاک کنید . امکانات شخصی سازی کاملا حرفه ای در نظر گرفته شده تا طبق نیاز های سایتتون افزونه را شخصی سازی کرده تا کاملا مناسب سایت شما باشد . همچنین در طراحی و اجرا این محصول از تکنولوژی ajax استفاده شده تا عملکرد بسیار بالایی داشته باشد . درضمن این محصول از تکنولوژی ری اکت نیز پشتیبانی میکند و در همه مرورگر ها قابل نمایش میباشد .

 

برخی از ویژگی های افزونه

ایجاد استوری در وبسایت 

پشتیبانی از شورت کد

 دارای تمام ویژگی استوری اینستاگرام

امکان حذف در مدت زمان دلخواه 

امکان تعریف مقدار زمان برای هر استوری

امکان شخصی سازی کاملا حرفه ای

امکان تعیین لینک داخل استوری

استفاده از تکنولوژی ajax

پشتیبانی از تکنولوژی ری اکت

به روزرسانی خودکار و هوشمند ژاکت

سریع و باکیفیت با نصب اسان 

 

باتوجه به اشنایی شما با قابلیت استوری اینستاگرام دیگر نیازی به توضیح اضافی در مورد این افزونه دیده نمیشود .

 

ممنون از لطف و حمایت شما .

 باتشکر گروه برنامه نویسی داراتیک.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط