ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminify

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

0فروش
179.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminify

بروزرسانی

خودکار

افزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminifyافزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminify
افزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminifyافزونه ادمینیفای | پلاگین WP Adminify
  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است

افزونه ادمینیفای  | بهترین ابزار سفارشی سازی داشبورد مدیریت وردپرس | پلاگین WP Adminify

 

معرفی افزونه ادمینیفای

ادمینیفای تجربه کاربری شما و مشتریانتان را از پیشخوان وردپرس افزایش می دهد. WP Adminify با بیش از 20 ماژول، مانند پوشه بندی رسانه، سفارشی ساز ورود به سایت ، ویرایشگر منو و ستون های مدیریت، گزارش از فعالیت های انجام شده در پیشخوان، غیرفعال کردن اطلاعیه مدیریت، برچسب سفید وردپرس، صفحه مدیریت، تست سرعت Google Pagespeed Insights داخل پیشخوان، CSS/JS سفارشی و قابلیت های دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. ادمینیفای بهترین انتخاب شما با چندین الگوی آماده UI برای پیشخوان و اندازه سبک تنها 4 مگابایت است.

 

WP Adminify دارای الگوی از پیش ساخته شده برای داشبورد شما است. با یک کلیک، می توانید کل طرح رنگ قسمت مدیریت وردپرس خود را تغییر دهید. بع علاوه رابط کاربری کامل که می توانید تمام ماژول های لازم را فعال یا غیرفعال کنید، لوگوی وب سایت خود را تعریف کنید و موارد دیگر.

 

چند ماژول برای سفارشی کردن پیشخوان وردپرس توسط WP Adminify

 

ویژگی های افزونه WP Adminify

 

برچسب سفید پیشخوان وردپرس : 

این ماژول ادمینیفای به شما کمک می کند تا پنل مدیریت و صفحه ورود خود را تغییر دهید. متن کپی رایت پاورقی پیشخوان مدیریت خود را با پنهان کردن یا تغییر آن کنترل کنید. در صورت لزوم، منوی مدیریت سفارشی را اضافه کنید و برای یک کاربر خاص یا نقش های کاربری محدودیتی برای آیتم های منوی موجود تعیین کنید. این افزونه نام تجاری CMS با کمک به شما برای افزودن ویجت داشبورد سفارشی یا تغییر پانل خوش آمدگویی پیش فرض، رابط سایت شما را بهبود می بخشد. می‌توانید پس‌زمینه داشبورد را کنترل کنید، لوگوی مشتری اضافه کنید، نسخه وردپرس یا سایر افزونه‌ها را مخفی کنید، نوارابزار بالایی را تغییر دهید، شرایطی را برای نادیده گرفتن کاربران برای هر آیتم منوی مدیریت تنظیم کنید، و موارد دیگر. این یک راه حل عالی برای ایجاد یک بک اند مینیمالیستی در وردپرس است.

 

رابط کاربری ادمینیفای :

 با افزونه WP Adminify به 16 الگوی آماده مدرن داشبورد وردپرس دسترسی پیدا کنید. شما می توانید با استفاده از پنل گزینه، قالب های پنل مدیریت وردپرس خود را ایجاد کنید. می توانید رنگ منوی مدیریت، رنگ پس زمینه، تایپوگرافی، فونت بدنه، پس زمینه بدنه و بسیاری موارد دیگر را تغییر دهید. همچنین می توانید هر رنگ دکمه ای را با افکت های شناور نیز تغییر دهید.

 

پوشه بندی ادمینیفای :

 این ماژول پوشه می تواند به شما کمک کند رسانه، نوشته، برگه، محصول، موسیقی، تصویر، نمونه کارها، خدمات و هر نوع پست تایپی را سازماندهی کنید. سازماندهی کتابخانه رسانه وردپرس یک چالش برای کاربران است. اکنون می توانید به راحتی به صورت نامحدود تصاویر را در پوشه های مختلف مدیریت کنید. پس از نصب این ماژول ادمینیفای، قدرت واقعی در مدیریت کتابخانه رسانه های وردپرس را خواهید دید. می توانید یک پوشه ایجاد کنید و تعداد نامحدودی از آیتم ها را در پوشه آپلود کنید. البته بستگی به فضای سرور و سرعت شما دارد. همچنین، تغییر نام و حذف همه پوشه‌های ناخواسته از پیشخوان شما بسیار آسان است. پس از سازماندهی رسانه یا پست تایپ خود، می توانید از سیستم مرتب سازی پوشه برای فیلتر کردن و یافتن پوشه مورد نظر خود استفاده کنید.

 

سفارشی ساز ستون مدیریت :

 ستون های مدیریت وردپرس را با این افزونه مدیریت کنید. می‌توانید به برخی از ستون‌های سفارشی مانند شناسه پست، شمارشگر پست، شمارش کلمات، تصویر ویژه، نمایش شناسه در مدیریت و بسیاری موارد دیگر دسترسی داشته باشید. نه تنها این امکانات، بلکه ستون مدیریت از ACF (فیلد سفارشی پیشرفته)، متاباکس، چارچوب محتوای Pods نیز پشتیبانی می کند. ستون کاربر، ستون طبقه بندی، ستون های دسته را سفارشی کنید و یک نمای کلی کامل از پنل مدیریت خود دریافت کنید. شما می توانید عرض را برای هر ستون مدیر سفارشی کنید و زیبایی رابط مدیریت را افزایش دهید.

 

سفارشی ساز ورود به وردپرس:

کار با سفارشی سازی صفحه ورود به سیستم مدیریت وردپرس هرگز به این سادگی نبود. WP Adminify با بهترین پلاگین سفارشی‌ساز ورود به سیستم مدیریت وردپرس ارائه می‌شود که به شما پیشنهاد می‌کند یک لوگو، نوع لوگو را سفارشی کنید، پیام‌های خطای صفحه ورود به سیستم، متن کپی رایت، متن مکان‌نما، متن برچسب و بسیاری موارد دیگر را اضافه و تغییر دهید .

 

تغییر مسیر URL ها :

 تغییر لینک های صفحه ورود به سیستم مدیریت با افزونه ادمینیفای بسیار آسان است. این ویژگی برای تغییر نام یا بازنویسی URL صفحه مدیریت وردپرس شما است. یک لینک سفارشی برای برگه ورود ایجاد کنید و همه کاربران را به صفحه خاصی هدایت کنید که سعی دارد از طریق URL  پیش فرض وردپرس، وارد پیشخوان شما شوند. استفاده از این افزونه مدیریت وردپرس می‌تواند داده‌ها، ابزارک ها، اطلاعات حساس شما را از داشبورد وردپرس پنهان کند.

 

اعلان‌های مدیریت را غیرفعال کنید :

 دریافت اعلان‌ها یا اطلاعیه های تبلیغاتی خودکار از افزونه یا قالب فعال سایت شما آزاردهنده به نظر می‌رسد. خوشبختانه راهی برای غیرفعال کردن اعلان‌های مدیریت، غیرفعال کردن به‌روزرسانی‌های اصلی، پنهان کردن هشدارها، غیرفعال کردن به‌روزرسانی افزونه و غیره وجود دارد. تمام اعلان های پنهان شما در این صفحه ذخیره می شود. این ماژول اطلاعیه مدیریت یک صفحه "اعلامیه" جداگانه در زیر پیشخوان ایجاد می کند تا تمام اعلان های پنهان شما در این صفحه ذخیره می شود.

 

ویرایشگر منوی داشبورد :

 آیا تا به حال خواسته اید که منوی مدیریت را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید، اما نتوانستید افزونه مناسب را پیدا کنید؟ خب، ویرایشگر منوی مدیریت ادمینیفای به شما این امکان را می دهد! این ماژول به شما کنترل کامل بر آنچه در پیشخوان سایت وردپرس شما نشان داده می شود را می دهد. شما این امکان را دارید که یک منوی سفارشی جدید در پیشخوان وردپرس اضافه کنید و به هر آیتم منوی موجود، جداکننده اضافه کنید. البته، می توانید متن آیتم منوی مدیریت را تغییر دهید، آدرس منوی مدیریت را تغییر دهید، آیکون های آیتم های منوی مدیریت را تغییر دهید، نقش کاربر را برای نمایش یا پنهان کردن آیتم های منوی مدیریت وردپرس انتخاب کنید.

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط