ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسی

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از4رای

320فروش
79.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از4رای

افزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسی

بروزرسانی

خودکار

افزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسیافزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسی
افزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسیافزونه Backup Buddy پشتیبان گیری حرفه ای وردپرس - نسخه 8.7.2.0 فارسی

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

هنگامی که بخواهید تغییرات نسبتا اساسی و بزرگی در وب‌سایت وردپرس خود انجام دهید و یا وب‌سایت خود را به سرور جدیدی منتقل کنید مسلما اولین چیزی که به ذهتان می‌رسد این است که قبل از هر چیز یک نسخه بکاپ و پشتیبان از وب‌سایت وردپرس خود ایجاد کنید.

 

 

افزونه‌های تقریبا بی‌شماری برای عمل بکاپ‌گیری از وب‌سایت وردپرس وجود دارد و برخی از آن‌ها رایگان و برخی دیگر پولی و اصطلاحا پریمیوم هستند. مزیت این افزونه‌ها این است که می‌توانید از تمامی اطلاعات وب‌سایت خود پشتیبان تهیه کنید و هر زمان که نیاز به بازگرداندن این اطلاعات باشد به راحتی با استفاده از این افزونه بدون از دست رفتن هیچگونه اطلاعاتی این کار را انجام دهید.

 

5e71a7372a19a502c02b0a3a.png

 

چرا باید از افزونه BackupBuddy استفاده کنیم؟

همانطور که ذکر کردیم پشتیبان‌گیری از وب‌سایت وردپرس مزایای فراوانی دارد و افزونه BackupBuddy یکی از بهترین پلاگین های بکاپ گیری وردپرس است که با قابلیت‌های ویژه‌ای که دارد در هر مرحله از پشتیبان‌گیری کمک زیادی به شما خواهد کرد. قبل از انجام هرگونه تغییر بزرگ در وب‌سایت وردپرس خودتان حتما یک نسخه پشتیبان از وب‌سایت خود تهیه کنید. در این صورت می‌توانید در صورت اشتباهات سهوی در انجام تغییرات به راحتی وب‌سایت خود را به حالت قبلی بازگردانید.

ممکن است بخواهید وب‌سایت وردپرس خود را به هاست دیگری منتقل نمایید که در این صورت نیز پشتیبان‌گیری از وب‌سایت مسلما مورد نیازتان خواهد بود. اما در برخی مواقع ممکن است فرایند انتقال به صورتی که انتظار می‌رود انجام نشود. در این حالت نیز می‌توانید به راحتی از این نسخه پشتیبان استفاده کنید و سایت را به حالت قبلی برگردانید.

از طرفی همانطور که می‌دانید امنیت وب‌سایت یکی از دغدغه‌های اصلی دارندگان وب‌سایت است و همیشه به دنبال راهی هستند که امنیت آن را بالا ببرند. حملاتی که به وب‌سایت‌ها صورت می‌گیرد ممکن است هفته‌ها وب‌سایت شما را از دسترس خارج کنند اما اگر نسخه پشتیبان داشته باشید به راحتی می‌توانید وب‌سایت خود را سرپا کنید.

توجه: یکی از گام های مهم در مدیریت وبسایت بک اپ گیری منظم از اطلاعات است که شما میتوانید با استفاده از افزونه های بک اپ وردپرس این کار را به راحتی انجام دهید

 

5e71a74e1bdb8902b5410953.png

 

با افزونه BackupBuddy از همه چیز وب سایت وردپرسی خود پشتیبان بگیرید

در حالی که اکثر افزونه های دیگر تنها از پایگاه داده وردپرس پشتیبان گیری می کنند افزونه BackupBuddy از کل فایل‌‌های وردپرس بکاپ گرفته و به شما اطمینان می‌دهد که از تمام فایل‌های وب سایت خود یک نسخه پشتیبان برای مواقع لازم دارید.

 

پشتیبان گیری از تمام فایل های وردپرس، فایل‌های رسانه ای ، قالب و افزونه ها، نوشته ها، برگه ها، تنظیمات، حساب کاربری کاربران، نظرات، تنظیمات وردپرس، پایگاه داده، دسته بندی و برچسب ها، عکس ها و فیلم ها با استفاده از افزونه BackupBuddy به سادگی صورت می گیرد و در قالب یک فایل زیپ این نسخه های پشتیبان قابل دانلود بوده تا در مواقع لازم و ضروری از آن استفاده کنید.


دارای عناصر مختلف ضروری پشتیبان گیری

برای اجرای یک پشتیبانی موفق نیاز به چهار اجزای مختلف است که افزونه پشتیبان گیری BACKUPBUDDY همه این عناصر را پوشش می دهد. افزونه های پشتیبان گیری دیگر بعضی از این اجزا را پوشش نمی دهند و می توانند سایت شما را آسیب پذیر کند.

 


بنابراین اگر اتفاقی برای سایت شما رخ داد نگران نباشید. افزونه پشتیبان گیری BackupBuddy از تمام سایت شما به صورت زمان بندی شده بکاپ گرفته است و به شما اجازه می دهد از راه دور  فایل های پشتیبان گیری را دریافت کنید و یک روند سریع و آسان از بازگردان سایت وردپرسی را طی نمایند.

 

5e71a75ec3d30f02d85e9660.png

از محتواهای سفارشی پشتیبان بگیرید

همه بکاپ های وردپرس شبیه هم نیستند. شما می توانید تنها فایل های دیتا بیس، قسمت های مختلف سایت یا کل سایت را بازگردانی کنید.

 

فایل پشتیبان گیری قابل دانلود

پس از تکمیل پشتیبان به وسیله افزونه، می توانید فایل زیپ کل سایت وردپرس خود را دانلود کنید

 

پشتیبان گیری برنامه ریزی شده

BackupBuddy به صورت خودکار طبق تنظیمات شما در بازه های زمانی مختلف مانند ساعتی، دو بار در روز، روزانه ، هفتگی ، دو هفته ای، ماهانه و ... فایل های پشتیبیانی ارائه می دهد.

 

ذخیره فایل های پشتیبان

این افزونه به صورت خودکار فایل های پشتیبان گیری شده را به چند مکان ذخیره سازی مختلف مانند دراپ باکس، گوگل درایو، آمازون و ... ارسال می کند

 

اطلاع رسانی از طریق ایمیل

هنگامی که افزونه BackupBuddy از سایت شما نسخه پشتیبان گرفت از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می کند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که یک پشتیبان مفید و جاری از وب سایت خود دارید.

 

باز گردانی سایت با ابزار ImportBuddy

این افزونه با ابزاری به نام importBuddy امکان بازگردانی سایت شما به حالت قبل در صورت بر خورد با یک مشکل را فراهم می کند.


انتقال سایت وردپرسی

 

آیا شما نیاز به انتقال سایت وردپرسی خود از یک هاست یا دامنه هستید؟ شما می‌توانید با BackupBuddy این کار را به سادگی انجام دهید. افزونه پشتیبان گیری BackupBuddy به شما کمک می کند که سایت خود را به راحتی به هاست یا دامنه جدید منتقل کنید. ویژگی انتقال سایت این افزونه  یکی از ابزارهای محبوب برای توسعه دهندگان وردپرس است که سایت‌های سفارش سازی و طراحی شده را جهت تحویل به مشتری به دامنه و هاست جدید منتقل می کنند.

 

انتقال هاست سایت یا سرور

نیاز به انتقال سایت به هاست یا سرور جدید هستید؟  BackupBuddyبه شما اجازه می دهد تمام سایت وردپرس خود را به یک میزبان یا سرور جدید منتقل نمایید.

 

جایگزینی آدرس ها

BackupBuddyبه صورت خودکار همه آدرس‌ها را زمانی که یک سایت را به یک دامنه جدید منتقل می کنید جایگزین می کند. حتی این افزونه یک ابزار مناسب برای جایگزینی سایر متن های دیتابیس است.

 

اسکن ویروس و تروجان‌ها

افزونه پشتیبان گیری BackupBuddy قسمت های مختلف سایت شما را اسکن می کند و اگر ویروس یا تروجانی را در سایت شما مشاهده کند به شما اعلام می کند و به این صورت امنیت سایت شما بالاتر می رود.

 

ابزارهای سرور وردپرس

نگاهی دقیق به تنظیمات و قابلیت های سرور خود داشته باشید. ابزار سرور BackupBuddy برای ردیابی مشکلات میزبانی سایت شما است.

 

محدوده ذخیره بایگانی محلی

زمان و حجم فایل های پشتیبانی را محدود کنید

 

اسکن دیتابیس

امکان اسکن و بر طرف کردن مشکلات مربوط به پایگاه داده سایت شما در این افزونه وجود دارد.

 

راهنمای نقشه تعاملی دایرکتوری

به صورت تصویری ببنید که بیشترین فضای سایت شما را چه چیزی مصرف می کند. این واقعاً شگفت انگیز است که بتوانید فایل های خود را با جزئیات بیشتر بررسی کنید.

 

5e71a77271b2b902a40c36e7.png

 

 

نحوه نصب و استفاده از افزونه BackupBuddy

این افزونه را می‌توانید به راحتی و با هزینه مقرون به صرفه از وب‌سایت مگاتم دانلود نمایید. افزونه BackupBuddy قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی برای پشتیبان‌گیری و بازگرداندن بکاپ‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. ویژگی بارز دیگر افزونه BackupBuddy این است که رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و کار کردن با آن بسیار راحت است و این افزونه را به یکی از بهترین افزونه‌های وردپرس برای بکاپ‌گیری کامل از تمامی اطلاعات وب‌سایت تبدیل کرده است.

پس از خرید این محصول مانند تمام افزونه‌های دیگر می‌توانید در قسمت افزونه‌های سایت وردپرس خود اقدام به نصب آن نمایید.

پس از نصب افزونه BackupBuddy در پنل مدیریت وب‌سایت خود خواهید دید که پنل افزونه هم به این قسمت اضافه شده است و در تصویر زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید. بر روی گزینه BackupBuddy کلیک کنید.

 

در این صفحه که صفحه اصلی افزونه است می‌توانید تاریخچه بکاپ‌های گرفته شده و تاریخ آخرین بکاپ‌گیری را ببینید. همچنین می‌توانید پروفایل بکاپ مورد نظر خود را فعال نمایید تا اجرا شود.

اما اگر به تازگی این افزونه را نصب کرده باشید صفحه‌ای مانند تصویر زیر را خواهید دید که باید

 

1- باید ایمیلی را وارد کنید تا اطلاعیه‌های پشتیبان‌گیری برای شما ارسال شود.

2- برای بازیابی بکاپ‌های ایجاد شده باید یک رمز عبور تعیین نمایید

3- در قدم سوم باید محل باید محل ذخیره‌سازی بکاپ ها و نحوه ذخیره که دو حالت دستی و زمانبندی شده را دارد، مشخص کنید.

4-در قدم آخر باید مشخص نمایید که چه زمانی باید عملیات بکاپ‌گیری انجام شود.

برای اینکه بتوانید عملیات بکاپ را زمانبندی شده تنظیم نمایید بر روی گزینه «زمانبندی‌ها» در پنل افزونه کلیک نمایید.

 

بهترین زمانبندی که می‌توانید برای بکاپ‌گیری انجام دهید این است که زمان بکاپ‌گیری را به نحوی مشخص کنید که هر زمان محتوای جدیدی به وب‌سایت خود اضافه کردید عملیات بکاپ‌گیری انجام شود. به عنوان مثال اگر هفته‌ای یک بار مقاله‌ جدیدی را در وب‌سایت خود منتشر می‌کنید می‌توانید زمانبندی بکاپ را بر روی یک هفته تنظیم نمایید.

در صفحه زمانبندی شما می‌توانید زمانبندی‌هایی را که تعریف کرده‌اید مشاهده کنید و یا زمانبندی جدیدی را تعریف نمایید. این کار به سادگی قابل انجام است.

 

1- اولین مرحله این است که اسمی را برای زمانبندی بکاپ‌گیری مشخص نمایید.

2-در گام بعدی باید پروفایل بکاپ خود را مشخص نمایید. شما می‌توانید قسمتی از دیتابیس و یا کل وب‌سایت خود را برای بکاپ‌گیری انتخاب نمایید. اگر حجم وب‌سایت شما بسیار بزرگ است بهترین انتخاب برای بکاپ‌گیری این است که به صورت ماهانه از تمام محتوای وب‌سایت خود بکاپ بگیرید.

3-سپس در این مرحله وقت آن رسیده است که فاصله بین بکاپ‌ها را مشخص نمایید. در این مرحله شما انتخاب‌های زیادی برای انتخاب پیش روی خود خواهید دید. اما فراموش نکنید که قرار شد شما تنها زمانی که محتوای جدیدی به وب‌سایت خود اضافه کردید نیاز به تکرار عملیات بکاپ‌گیری خواهید داشت و این بستگی به ماهیت وب‌سایت شما دارد که چه زمان نیاز به انتشار مطالب جدید خواهد بود. تکرار بکاپ‌گیری از محتوایی که اصلا تغییر نکرده است فقط فضای ذخیره سازی شما را هدر خواهد داد.

حالا می‌توانید زمان و تاریخ شروع بکاپ‌گیری را مشخص کنید.

4-سپس در مرحله آخر باید مکانی را که می‌خواهید فایل بکاپ را در آن ذخیره کنید مشخص نمایید. شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه «یک مقصد از راه دور اضافه کنید» مکانی را برای فایل بکاپ خود انتخاب نمایید. به خاطر داشته باشید که می‌توانید نسخه‌های متعددی از بکاپ را برای وب‌سایت خود در فضاهای ذخیره‌سازی مختلف ایجاد کنید و به این ترتیب اگر یکی از نسخه‌ها در دسترس نبود می‌توانید از نسخه‌های دیگر استفاده کنید.

5-در نهایت انجام مراحلی که گفته شد می‌توانید زمانبندی تعریف شده را ایجاد نمایید. برای این کار بر روی دکمه ایجاد زمانبندی کلیک کنید.

افزونه BackupBuddy دارای ویژگی های مختلف با تنظیمات کاملی است و همانطور که مشاهده کردید انجام تنظیمات در آن بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید بدون داشتن مهارت خاصی با آن کار کنید.

فایل های پشتیبان گیری شده در افزونه BackupBuddy قابل دانلود بوده و امکان استفاده از آن در سایت‌های دیگر وجود دارد بنابراین تمام ویژگی های سایت خود را می توانید ذخیره کنید و یا آن را انتقال یا بازگردانی کنید.


ویژگی‌های افزونه BackupBuddy

 • امکان ذخیره بلادرنگ و زنده بکاپ‌ها
 • پشتیبان گیری خودکار
 • بازگردانی سریع و ساده
 • پشتیبان گیری از دیتابیس
 • بکاپ‌گیری زمانبندی شده
 • امکان محدود سازی تعداد نسخه‌های بکاپ
 • امکان محدود کردن اندازه فایل بکاپ
 • امکان ارسال ایمیل برای اطلاع دادن از وضعیت بکاپ‌گیری
 • رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسند
 • امکان رمزنگاری بر روی فایل‌های بکاپ برای بازیابی
 • امکان ذخیره فایل‌های بکاپ بر روی فضاهای دیگر مانند dropbox
 • بازگردانی سریع و راحت بکاپ‌ها
 • امکان پشتیبان‌گیری از قسمت‌های مختلف سایت مانند قالب‌ها، افزونه‌ها، و ...
 • محیط کاملاً فارسی سازی شده
 • ارائه نسخه‌های به روزرسانی
 • پشتیبانی مگاتم

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط