ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

تاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer History

امتیاز خریداران:0.00از0رای

86فروش
39.000تومان

امتیاز خریداران:0.00از0رای

تاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer History

تاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer Historyتاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer History
تاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer Historyتاریخچه مشتری ووکامرس | WooCommerce Customer History

پیشنهادات جایگزین ژاکت

ژاکت این محصولات مشابه را به شما پیشنهاد می‌کند

تاریخچه مشتری ووکامرس | سوابق خرید مشتری | WooCommerce Customer History

 

مدیریت مشتری ها و داشتن حداقل اطلاعات از آن ها برای هر مدیر فروشگاه می تواند مهم و در بعضی مواقع ضروری باشد. برای مثال اینکه مشتریان شما قبل از خرید چه عبارتی را جستجو کرده اند و یا از کدام بخش های فروشگاه شما بازدید کرده اند. این ها می تواند اطلاعاتی مفیدی برای جهت دادن به پیشرفت فروشگاه شما باشند.

برای همین منظور شرکت ووتمز افزونه WooCommerce Customer History یا "تاریخچه مشتریان ووکامرس" را توسعه داده است که تنها با نصب و فعال کردن آن می توانید در یک محیط بسیار ساده به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنید.

از جمله ویژگی مثبت افزونه WooCommerce Customer History می توان به داشتن قابلیت ارسال تاریخچه مشتریان از طریق ایمیل اطلاع رسانی به مدیریت اشاره کرد که برای این کار تنها کافی است در تنظیمات این ویژگی را فعال کنید.

5e89923aa2d2db004e095cd4.png

بعد از نصب این افزونه در صفحه هر سفارش از محصولات فروشگاه شما، دو بخش جدید با عنوان‌های "تاریخچه مرور مشتری" و "تاریخچه خرید مشتری" اضافه خواهد شد که هر دوی آن ها اطلاعات خوبی در اختیار فروشنده قرار می دهند.

بخش تاریخچه مرور به فروشنده نشان می دهد که مشتری که این سفارش را به ثبت رسانده از کجا وارد فروشگاه شده (برای مثال جستجوگر گوگل یا لینک از یک وبسایت خارجی). علاوه بر آن صفحه هایی که در فروشگاه قبل از ثبت سفارش بازدید شده اند نیز همراه با مدت زمان سپری شده در هر صفحه به ترتیب تاریخ لیست می شوند. با استفاده از این بخش فروشنده می تواند حدس بزند که نیاز مشتری های خود چیست و در واقع آن ها به دنبال چی هستند و از چه طریقی با فروشگاه آشنا شده اند.

بخش بعدی که تاریخچه خرید نام دارد تمامی خریدهایی که توسط یک مشتری به ثبت رسیده لیست شده است که شامل مشخصاتی از جمله نام محصول، تاریخ، وضعیت و مبلغ پرداخت شده است. در قسمت انتهایی همین بخش مجموع کل پرداختی های مشتری ثبت کننده سفارش قرار گرفته است که فروشنده توسط این اطلاعات می تواند مشتری های ثابت و محبوب خود را شناسایی کند و در صورت تمایل تخفیفاتی را شامل سفارش آن ها کند.

 

توصیه می شود برای بهتر متوجه شدن توضیحات و همینطور مشاهده نمای کلی، قبل از خرید تصاویر افزونه را مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط