ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:5.00از1رای

48فروش
645.000تومان

امتیاز خریداران:5.00از1رای

افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی
 • سازگاری با نسخه چپ‌چین وردپرس
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان | افزونه تست روان شناسی نئو وردپرس

معرفی افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان

آزمون شخصیت NEO نیک اندیشان یکی از سری افزونه‌های آزمون‌های روانشناسی نیک اندیشان می‌باشد که تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه کافیست کد کوتاه [NEOtest] را در یک نوشته قرار دهید و نوشته را انتشار دهید. 

در ویرایش اخیر در منوی آزمون نیک اندیشان و زیر منوی هوش هیجانی شما می توانید به صفحه تنظیمات و ثبت لایسنس این افزونه دسترسی داشه باشید.

در صفحه تنظیمات در ویرایش جدید 

 • امکان انتخاب تعداد سوالات نمایش داده شده در صفحه
 •  امکان ویرایش متن شروع آزمون
 •  امکان ویرایش متن بالای صفحه نتایج
 •  امکان ویرایش متن توضیحات بعد از آزمون
 •  امکان تغییر رنگ کلیدها

فراهم شده است.

اگر بعد از تنظیمات خود منصرف شدید با دکمه بازگشت به تنظیمات اولیه در صفحه تنظیمات شما می توانید به تنظیمات اولیه برگردید.

فونت فارسی در ویرایش اخیر ایران سنس تعریف شده تا در همه سایت ها اعداد و حروف به فارسی و زیبا نمایش داده شود.

افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان

شخصیت یک سری از ویژگی های آدمی است که در طول زمان پایدار می ماند. وقتی می گوییم فلانی شخصیت مهربانی دارد منظورمان این است که او در بیشتر زمان ها و تقریبا همیشه مهربان است.

پرسشنامه NEOPI-R یکی از آزمون های شخصیتی است که بر اساس تحلیل عوامل ساخته شده است و از جدیدترین ابزارها در زمینه شخصیت است که توسط مک کری و کوستا در سال ۱۹۸۵ تحت عنوان پرسشنامه شخصیتی NEO معرفی شد.

این آزمون، فرم کوتاه ۶۰ سوالی می باشد که ۵ عامل شخصیت را می سنجد.

پنج عامل اصلی شخصیت عبارتند از : روان نژندی ، برونگرایی ، انعطاف پذیری ، دلپذیر بودن ، مسئولیت پذیری و با وجدان بودن.

یادتان باشد که معمولا هر چه نمره شما و همسرتان به هم شبیه تر باشد، شما بهتر با هم کنار می آیید. البته مسلما همیشه هم این طور نیست!

پاسخ‌های آزمون بر روی مقیاس ۵ درجه ای (کاملاً موافقم، موافقم ، تا حدودی، مخالفم و کاملاً مخالفم) تنظیم شده است.

انجام آزمون حدود ۱۵ دقیقه زمان می‌گیرد و لازم هست به همه سوالات پاسخ دهید.

پیشنهاد می‌شود اگر از گوشی موبایل استفاده می‌کنید، گوشی را افقی بگیرید.

در صفحه نخست آزمون توضیحاتی در خصوص آزمون درج شده است و تاکید شده که اگر با گوشی موبایل اقدام به پاسخ می‌کنید گوشی خود را در حالت افقی بگیرید. 61cf033caaa8fd434e0aa242.jpeg

 

اگر چنانچه سهوا سوالاتی را بدون پاسخ گذاشتید، به شما شماره سوال نمایش داده خواهد شد و در جلوی سوال نیز با خط قرمز جمله ای نوشته می شود که پیدا کردن آن برای شما آسان باشد. در ضمن پاسخ‌‌های شما حفظ خواهند شد و در خصوص از دست دادن پاسخ ها نگرانی وجود ندارد.61cf033c5d95e47b1c44a7e8.jpeg

تصویر صفحه نتایج و نمونه جدول پاسخ در زیر ارائه شده است. 

61cf033d46046d6b1727f4ca.jpeg

 

در پایین جدول توضیحات کامل در خصوص این 5 عامل شخصیت درچ شده است.

توضیحات پنج عامل اصلی شخصیت

روان نژندی Neurotic (N)

مؤثرترین قلمرو مقیاس های شخصیت، تقابل سازگاری یا ثبات عاطفی با ناسازگاری یا روان نژندی است. متخصصین بالینی انواع گوناگونی از ناراحتی های عاطفی، چون ترس اجتماعی، افسردگی و خصومت را در افراد تشخیص می دهند، اما مطالعات بی شماری نشان می دهد، افرادی که مستعد یکی از این وضعیت های عاطفی هستند، احتمالا وضعیت های دیگر را نیز تجربه می کنند (مک کری و کوستا ، ۱۹۹۲). تمایل عمومی به تجربه عواطف منفی چون ترس، غم، دستپاچگی، عصبانیت، احساس گناه و نفرت، مجموعه حیطه N را تشکیل می دهد. هر چند N چیزی بیشتر از آمادگی برای ناراحتی های روانشناختی دارد. شاید عواطف شکننده مانع از سازگاری می شود. مردان و زنان با نمره بالا در N مستعد داشتن عقاید غیر منطقی هستند و کمتر قادر به کنترل تکانش های خود بوده و خیلی ضعیف تر از دیگران با استرس کنار می آیند. همچنانکه اسم این عامل نشان می دهد، بیمارانی که به طور سنتی به عنوان نوروتیک تشخیص داده شده اند، کلا نمرۀ بالایی در اندازه های N به دست می آورند(به عنوان مثال آیزنک ۱۹۶۴ به نقل از مک کری و کوستا ۱۹۹۲). اما مقیاس N این پرسشنامه همانند سایر مقیاس هایش یک بعد از شخصیت سالم را اندازه می گیرد. نمرات بالا ممکن است نشانه احتمال بالا برای ابتلا به برخی از انواع مشکلات روانپزشکی باشد. اما زیر مقیاس N نباید به عنوان اندازه ای برای اختلالات روانی در نظر گرفته شود. ممکن است که به دست آوردن یک نمره بالا در مقیاس N با یک اختلال قابل تشخیص روانی همراه نباشد، از طرفی تمام اختلالات روانی با نمره بالا در N همراه نیست. به عنوان مثال یک فرد ممکن است اختلال شخصیت ضد اجتماعی داشته باشد و نمره بالایی در N کسب نکند. افرادی که نمرات آنها در N پایین است دارای ثبات عاطفی بوده و معمولا آرام، معتدل و راحت هستند، و قادرند که با موقعیت های فشارزا بدون آشفتگی یا هیاهو روبرو شوند.

برونگرایی Extraversion (E)

برونگراها، جامعه گرا هستند، اما توانایی اجتماعی فقط یکی از صفاتی است که حیطه برونگرایی دارای آن است. علاوه بر آن دوست داشتن مردم، ترجیح گروه های بزرگ و گردهمایی ها، با جرات بودن، فعال بودن و پرحرف بودن نیز از صفات برونگراها است. آنها برانگیختگی جنسی و نیز تحریک را دوست دارند و متمایلند که بشاش باشند. همچنین سرخوش، با انرژی و خوش بین نیز هستند. مقیاس های حیطه E به طور قوی با علاقه به ریسک های بزرگ در مشاغل، همبسته است(کوستا، مک کری و هالند، ۱۹۸۴). بنابر تعریف جان و سریواستاوا (۱۹۹۹)، برون گرایی بیانگر وجود رویکردی پرانرژی به جهان مادی و اجتماعی در فرد می باشد که ویژگی هایی چون مردم آمیزی، فعال بودن، قاطعیت و جرات را شامل می شود. سازش پذیری نشانگر جهت گیری اجتماعی و جامعه پسند در مقابل نگرش خصمانه نسبت به دیگران می باشد که ویژگی هایی چون نوع دوستی، خوش قلبی، اعتماد و فروتنی را شامل می شود. هر قدر که نشان دادن مشخصات برونگراها آسان است، به همان اندازه نشان دادن ویژگی های درونگراها مشکل است. در برخی از توصیف ها درونگرایی باید به منزله فقدان برونگرایی در نظر گرفته شود تا به عنوان ضد برونگرایی. از این رو افراد درونگرا خوددارترند تا غیردوستانه، مستقلند تا پیرو، یکنواخت و متعادلند تا تنبل و دیرجنب. وقتی منظور این است این افراد ترجیح می دهند تنها باشند ، شاید گفته شود این افراد کمرو هستند. افراد درونگرا لزوما از اضطراب های اجتماعی رنج نمی برند، گر چه این افراد روحیه بسیار شاد برونگرا را ندارند، ولی آدم های غیرخوشحال یا بدبینی نیستند. خصوصیات گفته شده شاید در مواردی عجیب یا بعید به نظر برسند اما آنها به کمک تحقیقات متعددی بر آورد شده اند و موجب پیشرفت های مفهومی در مدل پنج عاملی گردیده اند (کوستا و مک کری ، ۱۹۸۰ و مک کری و کوستا ، ۱۹۸۷) این تحقیقات موجب شکسته شدن کلیشه های ذهنی که صفات متقابلی چون شاد- ناشاد ، دوستانه-خصمانه و معاشر-کمرو را به هم متصل می کنند، گردیده و اطلاعات جدیدی را در مورد شخصیت به وجود آورده است.

انعطاف پذیری Openness (O)

به عنوان یک بعد اصلی شخصیت، انعطاف پذیری در تجربه (یا گشودگی به تجربه) خیلی کمتر از N و E شناخته شده است. عناصر انعطاف پذیری چون تصور فعال، احساس زیباپسندی، توجه به احساسات درونی، تنوع طلبی، کنجکاوی ذهنی و استقلال در قضاوت، اغلب نقشی در تئوری ها و سنجش های شخصیت ایفا نموده اند، اما به هم پیوستگی آنها در یک حیطه وسیع و تشکیل عاملی از آن به ندرت مطرح بوده است. مقیاس انعطاف پذیری در پرسشنامه NEOPI-R شاید در وسیع ترین بعد بررسی شده است (مک کری و کوستا ، ۱۹۸۵). اشخاص منعطف هم درباره دنیای درونی و هم درباره دنیای بیرونی کنجکاو هستند و زندگی آنها از لحاظ تجربه غنی است. آنها مایل به پذیرش عقاید جدید و ارزش های غیرمتعارف بوده و بیشتر و عمیق تر از اشخاص غیر انعطاف پذیر هیجان های مثبت و منفی را تجربه می کنند. سایر مدل های پنج عاملی اغلب این بعد را عقل نامیده اند. نمرات انعطاف پذیری با آموزش نمرات هوش همبسته است. انعطاف پذیری مخصوصا با جنبه های مختلف هوش چون تفکر واگرا که عاملی در خلاقیت می باشد، مربوط است (مک کری ، ۱۹۸۷). اما انعطاف پذیری ظرفیت هوشی خیلی محدودی دارند. در قالب تحلیل عوامل، اندازه های قابلیت ذهنی، عامل ششم مستقلی را تشکیل می دهند که مؤلفین، آن را خارج از حیطه شخصیت در نظر گرفته اند (مک کری و کوستا ، ۱۹۸۷). مردان و زنانی که نمره پایینی در انعطاف پذیری می گیرند، متمایلند که رفتار متعارف داشته و دیدگاه خود را حفظ کنند، این افراد تازه های آشناتر را ترجیح می دهند و پاسخ های عاطفی آنان خیلی محدود است. گرچه انعطاف پذیری و انعطاف ناپذیری ممکن است در شکل های دفاع های روانی به کار رفته تاثیر کند. اما شواهدی وجود ندارد که نشان دهد انعطاف ناپذیری، به تنهایی یک عکس العمل دفاعی تعمیم یافته است. برعکس به نظر می رسد که اشخاص انعطاف ناپذیر به طور ساده یک حیطه محدودتری دارند اما ثبات بیشتری در علاقه به حیطه فعالیت خود نشان می دهند. همچنین آنان متمایل به حفظ وضعیت اجتماعی و سیاسی هستند، اما این افراد نباید به عنوان افراد قدرت طلب در نظر گرفته شوند. انعطاف ناپذیری به نابردباری، خصمانه یا قدرت طلبی پرخاشگرانه دلالت ندارد. این ویژگی ها به احتمال زیاد نشانه درجه دلپذیری در سطح خیلی پایین است. متقابلا اشخاص انعطاف پذیر غیرسنتی و غیرمتعارف هستند. علاقه مندند همیشه سؤال کنند و آماده پذیرش عقاید سیاسی و اجتماعی و اخلاقی جدید هستند. این تمایلات نباید این چنین تلقی شود که آنها افرادی غیر اصولی هستند. یک فرد انعطاف پذیر ممکن است به سیستم ارزش های خود مسئولانه پاسخ دهد، همچنان مانند سنت گراها. افراد انعطاف پذیر ممکن است از نظر روانشناسی خیلی سالم تر یا رشد یافته تر باشند اما انعطاف پذیری یا انعطاف ناپذیری بستگی به اقتضاهای یک موقعیت دارد و افراد هر دو گروه کارهای مفید و مؤثرتری در جامعه انجام می دهند.

دلپذیر بودن (توافق پذیری) (A) Agreeableness

همانند برونگرایی، دلپذیربودن در ابتدا بُعدی از تمایلات بین فردی است. یک فرد دلپذیر اساسا نوع دوست است، او نسبت به دیگران همدردی کرده و مشتاق است که کمک کند و باور دارد که دیگران نیز متقابلا کمک کننده هستند. در مقابل فرد غیردلپذیر ستیزه جو، خود مدار و شکاک نسبت به دیگران بوده و رقابت جو است تا همکاری کننده. افراد، بسیار مایلند که دلپذیر بودن را هم به عنوان صفتی که از لحاظ اجتماعی مطلوب است و هم از لحاظ روانی سالم تر است، ببینند. این امر نیز حقیقت دارد که افراد دلپذیر مقبول تر و محبوب تر از افراد ستیزه جو هستند، ولی باید توجه داشت که آمادگی برای جنگیدن در برابر منافع خود هم یک امتیاز است و لذا دلپذیر بودن در میدان جنگ یا در صحن دادگاه فضیلتی محسوب نمی شود، همچنین تفکر انتقادی و بدبین بودن در علم نیز به تحلیل های صحیح علمی کمک می کند. هیچ یک از دو قطب انتهایی این عامل از نقطه نظر جامعه مطلوب نیست و نیز هیچ یک لزوما در مورد سلامت روانی فرد نیز مفید نمی باشد. هورنای (۱۹۴۵) در مورد دو تمایل نوروتیک “حرکت به طرف مردم” و “حرکت بر علیه مردم” بحث نموده است که این دو شبیه شکل مرضی دلپذیر بودن و ستیزه جو می باشد. نمره پایین در A با حالات خودشیفتگی، ضد اجتماعی و اختلال شخصیتی پارانویید همراه بوده، در حالی که نمره بالا در A با اختلال شخصیتی وابسته همراه است (کوستا و مک کری ، ۱۹۹۰)

مسئولیت پذیری و با وجدان بودن Conscientiousness (C)

تعدادی از تئوری های شخصیت بخصوص نظریه روان پویایی به کنترل تکانه ها توجه دارند. در طول دوره رشد اغلب افراد یاد می گیرند که چگونه با آرزوهایشان کنار بیایند و ناتوانی در جلوگیری از تکانه ها و وسوسه ها کلا نشانه ای از بالا بودن C در میان بزرگسالان است. وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری (با وجدان بودن) توصیف کننده قدرت کنترل تکانه ها، به نحوی که جامعه مطلوب می داند و تسهیل کننده رفتار تکلیف محور و هدف محور است. وظیفه شناسی؛ ویژگی هایی چون تفکر قبل از عمل، به تأخیر اندازی ارضا خواسته ها ، رعایت قوانین و هنجارها و سازماندهی و اولویت بندی تکالیف را در بر می گیرد. کنترل خود ، همچنین می تواند به مفهوم قدرت طرح ریزی خیلی فعال، سازماندهی و انجام وظایف محوله به نحو مطلوب نیز باشد. تفاوت های فردی در این موارد اساس با وجدان بودن است . فرد با وجدان هدفمند، با اراده و مصمم است. افراد موفق ، موسیقیدانان بزرگ و ورزشکاران مشهور این صفات را در حد بالا دارند. دیگمن و تاکوموتوچوک (۱۹۸۱) این حیطه را “تمایل به موفقیت” نامیده اند. نمره بالا در C با موفقیت شغلی و تحصیلی همراه است. نمره پایین در C ممکن است موجب شود که فرد از باریک بینی لازم، دقت و پاکیزگی زیاد و معتادِ کار بودن اجتناب کند. با وجدان بودن یک جنبه از آن چیزی است که “منش” نامیده می شود . افراد با نمره بالا در C زیاد دقیق، خوش خلق، و مطمئن هستند. اما افراد با نمرات پایین در C لزوما فاقد اصول اخلاقی نیستند اما در به کارگیری اصول اخلاقی زیاد دقیق نیستند. همچنین آنان در تلاششان برای رسیدن به هدف بی حال هستند. مدارکی وجود دارد که این افراد خیلی لذت گرا بوده و علاقه زیادی به امور جنسی دارند (مک کری و کوستاو ، ۱۹۸۶).

تست روانشناسی

تست روانشناسی ژاکت

اصلاحات در ورژن 4.3.2

 • ریسپانسیو شدن گزینه ها
 • ریسپانسیو شدن جدول نتایج
 • روی پاسخ ها به راحتی کلید می شود
 • گارد ژاکت نصب شد

اصلاحات در ورژن 5.3.2

 • نمایش 15 سوال در هر صفحه
 • درج شماره صفحه در زیر سوالات
 • ایجاد کلید اجرای مجدد آزمون در زیر جدول نتایج

اصلاحات در ورژن 5.8.3

 • تصحیح هدایت فرم و هدایت به صفحه بعد از طریق https

اصلاحات در ورژن 6.0.1

1- افزودن منوی اختصاصی در پیشخوان برای آزمون های نیک  اندیشان

2- افزودن زیر منوی مختص هوش هیجانی

3- افزودن صفحه تنظیمات

4- افزودن لوگوی نیک اندیشان

5- امکان انتخاب تعداد سوالات نمایش داده شده در صفحه

6- امکان ویرایش متن شروع آزمون

7- امکان ویرایش متن بالای صفحه نتایج

8- امکان ویرایش متن توضیحات بعد از آزمون

9- امکان تغییر رنگ کلیدها

10- تولید فایل PDF در صفحه نتایج

11- امکان چاپ نتایج

12- نمایش سوالات با جاوااسکریپت که نیازی به مراجعه متعدد به سرور نباشد

13- نمایش خطا در صورتی که سوالی پاسخ داده نشده است با جاوا اسکریپت

14 - قرار گرفتن بر سوالی که پاسخ داده نشده است

15- پاک شدن نمایش خطا از جلوی سوال بعد از پاسخ

16- افزودن کلید "صفحه قبل" 

17- ورود سوالات صفحه بعد از سمت چپ

18 - ورود سوالات صفحه قبل از سمت راست

19- افزودن منوی لایسنس نیک اندیشان

20- افزودن زیرمنوی لایسنس هوش هیجانی

اصلاحات در ورژن 6.1.1

1- رفع باگ های تداخل با افزونه های آزمون های دیگر نیک اندیشان از جمله منوی لایسنس

2- زیباسازی گزینه ها

اصلاحات در ورژن 8.0.2

1- رفع باگ های تداخل با افزونه های آزمون های دیگر نیک اندیشان 

2- امکان ثبت آزمون انجام شده و مراجعه به آن برای ادمین و همچنین کاربران عضو سایت

3- امکان ثبت ده اجرای آزمون برای هر نفر

4- ایجاد پنل دسترسی ادمین به آزمون های اجرا شده

5- ساختار جدید دسترسی به پنل افزونه های نیک اندیشان 

6- نمایش آمار به صورت تعداد آزمون دهندگان، تعداد آزمون انجام گرفته ، سن آزمون دهندگان ، جنسیت آزمون دهندگان 

7- افزودن گزینه محدود کردن اجرای آزمون فقط برای اعضا در تنظیمات و امکان ویرایش متن مربوط به آن

و جزپیات بسیار دیگر

 

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • محمد شهبازی
  محمد شهبازی

  سلام من تست شبیه به این صفحات میخام که هم نتیجه رو به کاربر نشون بده و هم تحلیل بکنه
  آیا این افزونه امکانش رو داره؟
  public-psychology ir/test/pcq
  public-psychology ir/test/scl-90
  p
  public-psychology ir/test/moci
  public-psychology ir/test/pcq

  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   دوست عزیز این لینک ها که اینجا قرار داده اید به توسط یک آزمون سز ایجاد شده اند که ممکن است به طور صحیح کار نکنند و همچنین با این نوع آزمون ساز ها همه انواع آزمون ها را نمی توان پیاده کرد...
   هر یک از آزمون های نیک اندیشان مختص یک آزمون ایجاد شده و فرمول های آن معتبر می باشند و فقط برای یک آزمون قابل اجرا هستند. نتیجه را به کاربر نمایش می دهند اما تحلیل ندارند..

   سپاس
 • جواد عراقی
  جواد عراقی
  سلام، وقت بخیر
  آیا تست دیسک در حال حاضر فعال شده؟
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما
   آزمون دیسک آماده ارائه است اما ژاکت همکاری نمی کند و آنرا تایید نمی کند....
   می توانید به ژاکت اعلام نیاز خود را ارائه دهید...

   شاداب باشید
 • ایوب سروش
  ایوب سروش
  سلام
  2 سوال از خدمتتون دارم:
  1. آیا در حال حاضر امکان ایجاد آزمون دیسک در این افزونه وجود دارد؟
  یعنی اینکه خودمون میتونیم آزمون دیسک را بر روی آن پیاده سازی کنیم؟ چون در تحلیل نهایی آزمون دیسک مجموعه ای از نمودارها بایستی نمایش داده شود؟
  2. آیا امکان تغییر و ویرایش سوالات نئو وجود دارد؟
  ممنون
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما
   هر افزونه‌ی آزمون نیک اندیشان فقط یک آزمون است و تاکنون 10 آزمون در فروشگاه نیک اندیشان ژاکت تولید و عرضه شده است.

   آزمون دیسک نیز تولید شده است که بیشتر از یک ماه است منتظر تایید از طرف سایت ژاکت می باشد.

   سلامت و شاداب باشید
 • نیک اندیشان
  نیک اندیشانفروشنده
  مژده مژده بالاخره آپدیت اصلی اتفاق افتاد

  اصلاحات در ورژن 8.0.2

  1- رفع باگ های تداخل با افزونه های آزمون های دیگر نیک اندیشان

  2- امکان ثبت آزمون انجام شده و مراجعه به آن برای ادمین و همچنین کاربران عضو سایت

  3- امکان ثبت ده اجرای آزمون برای هر نفر

  4- ایجاد پنل دسترسی ادمین به آزمون های اجرا شده

  5- ساختار جدید دسترسی به پنل افزونه های نیک اندیشان

  6- نمایش آمار به صورت تعداد آزمون دهندگان، تعداد آزمون انجام گرفته ، سن آزمون دهندگان ، جنسیت آزمون دهندگان

  7- افزودن گزینه محدود کردن اجرای آزمون فقط برای اعضا در تنظیمات و امکان ویرایش متن مربوط به آن

  و امکانات دیگری که به جزییات مربوط می باشد...  بعد از آپدیت به 8.0.2

  1_ افزونه را غیرفعال و سپس مجدد فعال کنید

  2_ در آخر صفحه تنظیمات کلید برگشت به تنظیمات اولیه را بزنید(متن‌های خود و تنظیمات رنگ کلیدها را در یک فایل ذخیره داشته باشید که مجدد استفاده کنید)
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  با سلام و عرض ادب
  تشکر بابت ایجاد افزونه تست نئو
  ولی اگه ممکنه فرم بلند اون رو هم لطفا قرار بدهید که کاربران به دلخواه انتخاب کنند. واقعیت اینه که فرم بلند برای آنالیز شخصیت بسیار جزئی تر و دقیق تر هست و روان شناسان ترجیح می دهند که از فرم بلند استفاده کنند.
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما

   سپاس از استقبال شما
   امیدواریم که در آینده نزدیک افزونه فرم های بلند آزمون ها را نیز ایجاد کنیم.

   سلامت و شاداب باشید
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام این افزونه به سایت MBTI یا یه سایت معتبر روانشناسی وصل هستش؟؟
  یعنی وقتی طرف جواب میده از یه منبع معتبر نتیجه جواب رو به کاربر نمایش میده؟
  و سوال دوم این که اگر خودمون بخوایم سوال طرح کنیم و قرار بدیم چطوری به یه سایت یا یه منبع معتبر وصل کنیم تا نتیجه ای که به کاربر میده درست و تحلیلی باشه؟
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما
   MBTI سایت ندارد. MBTI یک تست است که در سایت های مختلفی ارائه شده است و نمی توان مطمئن بود که نتیجه ی آزمون کامل و درست باشد مگر اینکه آن سایت ارائه دهنده معتبر و شناخته شده باشد.
   افزونه های آزمون های روانشناسی که توسط گروه نیک اندیشان ایجاد و تولید می شود براساس مدارک معتبر است و نتیجه آن نیز در خود افزونه محاسبه و نمایش داده می شود .
   شما می توانید از صفحه مشاهده پیش نمایش ، آزمون را اجرا کنید و نتیجه را مشاهده نمایید.

   سلامت و شاداب باشید
 • رسول شاکری
  رسول شاکری
  درود بر شما. کدام محصول شما در ژاکت امکان
  اینو داره که
  کاربر برای دیدن نتیجه آزمون، هزینه ای پرداخت کنه؟
  اگه نه
  چه پیشنهادی دارین؟
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما
   افزونه های ما این امکان رو ندارند
   بسیاری از کاربران از یک افزونه ووکامرس برای دریافت مبلغ بر روی هر نوشته یا برگه استفاده کرده اند

   سلامت و شاداب باشید
 • کاربر ژاکت
  کاربر ژاکت
  سلام وقت بخیر
  1. اینکه این آزمون فرم کوتاه ۶۰ سوالی هست، چقدر علمی هست؟
  2. چرا امکان قرار دادن هر سوال در یک صفحه مجزا موجود نیست؟
  3. امکان ویرایش سوال رو داره؟
  تشکر
  • نیک اندیشان
   نیک اندیشانفروشنده
   درود بر شما
   سپاس از توجه شما ... در پاسخ به سوالات شمرده شما :
   1- اگر اطلاع داشته باشید دو نوع فرم کوتاه و فرم بلند این آزمون وجود دارد. هر دو در اتاق روانشناسی استفاده می شود و مسلما فرم بلند دقیقتر است اما همه مراجعین حوصله انجام تست بلند را ندارند. این آزمون از بررسی و ویرایش شده و مطمئن هست.
   2- در حال حاضر امکان هیچگونه تنظیماتی بر روی این آزمون و افزونه های دیگر نیک اندیشان وجود ندارد.
   3- سوالات نباید ویرایش شوند چراکه با دقت تهیه شده اند. در ضمن اینکه همانطور که در پاسخ شماره 2 درج شد ، هیچگونه تغییر و تنظیمی قابل دسترس نمی باشد.
 • پشتیبان ژاکت
  پشتیبان ژاکت
  سلام مجموعه آزمون های خوبی دارید. اگر آزمون تست دیسک رو هم تهیه کنید ممنون میشم
 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه آزمون شخصیت نئو NEO نیک اندیشان را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط