ژاکتژاکت

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه‌‌‌ی آزمون استعدادیابی و رغبت سنج هالند نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

10فروش
249.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه‌‌‌ی آزمون استعدادیابی و رغبت سنج هالند نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

  • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
  • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
  • محصول ایرانی

افزونه استعدادیابی | افزونه نیک اندیشان

معرفی افزونه استعدادیابی نیک اندیشان

آزمون استعدادیابی هالند  نیاز همه رواندرمانگرها برای شناخت بهتر مراجعین خود هستند. در ضمن اینکه وجود آزمون رایگان در سایت می تواند در تعداد بازدید و سئوی سایت موثر باشد. 

افراد بسیاری برای شناخت خود به دنبال آزمون‌های رایگان روانشناسی هستند که این آزمون می‌تواند آنها را در خودشناسی شان همراهی شان کند.

از دغدغه‌های اساسی هر قردی انتخاب یک شغل در زندگی برای امرار معاش می‌باشد. و بدیهی است که برای انتخاب و انجام یک شغل نیاز به آموزش و تحصیل در آن زمینه دارد.

پیش‌نیاز آموزش و انتخاب شغل، شناخت علایق، استعدادها و توانایی‌های خود است تا فرد در زمینه‌ای تحصیل و کسب مهارت کند که علاقه و استعداد دارد تا بتواند در زندگی شغلی خود موفق باشد.

آزمون استعدادیابی شغلی و تحصیلی هالند می‌تواند به افراد کمک کند که در زمینه شغل مورد علاقه خود فعالیت کنند و به سازمان‌ها کمک کند که فرد مورد نظر برای شغل خاص را شناسایی کنند.

 

افزونه آزمون هوش استعدادیابی هالند نیک اندیشان

افزونه وردپرس آزمون هوش استعدادیابی هالند نیک اندیشان یکی از سری افزونه‌های آزمون‌های روانشناسی نیک اندیشان می‌باشد که تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه کافیست کد کوتاه [Hollandtest] را در یک نوشته قرار دهید و نوشته را انتشار دهید

 در ویرایش اخیر در پیشخوان وردپرس، در منوی آزمون نیک اندیشان و زیر منوی هوش هیجانی شما می توانید به صفحه تنظیمات و ثبت لایسنس این افزونه دسترسی داشه باشید.

در صفحه تنظیمات در ویرایش جدید 

  •  امکان ویرایش متن شروع آزمون
  •  امکان ویرایش متن بالای صفحه نتایج
  •  امکان ویرایش متن توضیحات بعد از آزمون
  •  امکان تغییر رنگ کلیدها

فراهم شده است.

اگر بعد از تنظیمات خود، منصرف شدید با دکمه بازگشت به تنظیمات اولیه در صفحه تنظیمات شما می توانید به تنظیمات اولیه برگردید.

فونت فارسی در ویرایش اخیر ایران سنس تعریف شده تا در همه سایت ها اعداد و حروف به فارسی و زیبا نمایش داده شود.

 

استعدادیابی هالند

آزمون استعدادیابی شغلی و تحصیلی هالند می‌تواند به افراد کمک کند که در زمینه شغل مورد علاقه خود فعالیت کنند و به سازمان‌ها کمک کند که فرد مورد نظر برای شغل خاص را شناسایی کنند.

این آزمون، دارای ۲۲۸ انتخاب در مورد مهارت و توانایی و علاقه و شغل می‌باشد.

شش صفحه اول در خصوص فعالیت‌هایی که مایل و علاقمند به انجام آنها هستید می‌باشد. شش صفحه دوم در خصوص فعالیت‌هایی که تاکنون تجربه کرده‌اید و قادر به انجام آنها می باشید است.

شش صفحه سوم به بررسی احساسات و نگرش‌های شما در خصوص مشاغل مختلف می‌پردازد. دو صفحه نهایی که گزینه‌هایی برای امتیازدهی می‌باشند در خصوص مهارت‌ها و توانایی‌های شما در مقایسه با همسالانتان درجه‌بندی ارائه می‌کند.

کد هالند RIASEC بیانگر ۶ تیپ شخصیت «واقعگرا، محقق، هنرمند، اجتماعی، متهور، قراردادی» می‌باشد که کد برای هر فرد از کنار هم قرار گرفتن در نهایت ۳ حرف مثل (RSE) به معنای شخصیت شغلی فردی (واقع‌بین، اجتماعی، متهوز ) خواهد بود.

 در صفحه نخست آزمون توضیحاتی در خصوص آزمون درج شده است و تاکید شده که اگر با گوشی موبایل اقدام به پاسخ می کنید گوشی خود را در حالت افقی بگیرید. 

اگر چنانچه سهوا سوالاتی را بدون پاسخ گذاشتید، یک خطا نمایش داده خواهد شد و در جلوی سوال نیز با خط قرمز جمله ای نوشته می شود که پیدا کردن آن برای شما آسان باشد. در ضمن پاسخ‌‌های شما حفظ خواهند شد و در خصوص از دست دادن پاسخ ها نگرانی وجود ندارد.

در صفحه نتایج،‌ شش نوع رغبتی که در آزمون هالند توسط سوالات مطرح شده سنجیده می‌شوند در جدول نمایش داده شده و امتیاز فرد با میله‌های رنگی برای هر کدام مشخص شده است.

 

شش نوع شخصیت در آزمون استعدادیابی شغلی و تحصیلی هالند

 

واقع‌گرا ( انجام‌دهنده) Realistic (Doers)

این افراد معمولا قاطع و رقابتی هستند و به فعالیت هایی که نیاز به هماهنگی حرکتی، مهارت و قدرت دارند علاقه مند هستند. افراد با جهت گیری واقع گرایانه معمولا ترجیح می دهند به جای اینکه در مورد آن صحبت کنند یا بنشینند و به آن فکر کنند، مشکل را با انجام کاری حل کنند. آنها رویکردهای مشخص برای حل مسئله را به جای نظریه انتزاعی دوست دارند. آنها بیشتر به حوزه های علمی یا مکانیکی علاقه دارند تا فرهنگی و زیبایی شناختی. آنها دوست دارند با چیزها کار کنند.

 

جستجوگر (اندیشنده) Investigative (Thinkers)

این افراد دوست دارند فکر کنند و مشاهده کنند تا عمل، سازماندهی و درک اطلاعات را به جای متقاعد کردن و مذاکره دوست دارند. آنها فعالیت های فردی را به جای فعالیت های جمعی ترجیح می دهند. آنها دوست دارند با داده ها کار کنند.

 

هنری ( خلاق ) Artistic (Creators)

این افراد معمولا خلاق، باز، مبتکر، اصیل، ادراکی، حساس، مستقل و احساسی هستند. آنها ساختار و قوانین را دوست ندارند، مانند کارهایی که شامل افراد یا مهارت های فیزیکی می شود، و بیشتر از دیگران احساسات خود را ابراز می کنند. آنها دوست دارند که در خصوص حوزه های هنری و فرهنگی فکر کنند، سازماندهی کنند و آن ها را درک کنند. آنها دوست دارند با ایده ها و چیزها کار کنند.

 

اجتماعی (یاری‌دهنده) Social (Helpers)

به نظر می رسد افراد نیازهای خود را در موقعیت های آموزشی یا کمکی برآورده می کنند. آنها با نوع واقع گراها و جستجوگرها متفاوت هستند زیرا بیشتر به دنبال روابط نزدیک با افراد دیگر هستند و تمایل کمتری دارند که بخواهند واقعاً فکری یا فیزیکی باشند. آنها دوست دارند با مردم کار کنند.

 

کارآفرین (متقاعدکننده) Enterprising (Persuaders)

افراد سخنور خوبی هستند و از این مهارت برای رهبری یا متقاعد کردن دیگران استفاده می کنند. آنها همچنین برای شهرت، قدرت، پول و موقعیت ارزش قائل هستند و معمولاً دنبال آن خواهند رفت. آنها دوست دارند با مردم و داده ها کار کنند.

 

قراردادی ( نظم‌دهنده ) Conventional (Organizers)

این افراد قوانین و مقررات را دوست دارند و بر خودکنترلی تاکید دارند. آنها ساختار و نظم را دوست دارند و از کار بدون ساختار یا نامشخص و موقعیت های بین فردی خوششان نمی آید. آنها برای شهرت، قدرت یا موقعیت ارزش قائل هستند. آنها دوست دارند با داده ها کار کنند.

 

نمایش بیشتر

محصولات مرتبط