ژاکتژاکت
ثبت نام

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

محصول در سبد خرید وجود ندارد

افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

امتیاز خریداران:از0رای

13فروش
299.000تومان

امتیاز خریداران:از0رای

افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان

بروزرسانی

خودکار

 • اصالت اورجینال بودن محصول تایید شده است
 • دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت
 • محصول ایرانی
 • جزییات محصول
 • دیدگاه‌ها
 • پشتیبانی محصول
 • کسب درآمد

افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی، بدبینی - امید نیک اندیشان | پلاگین امتحان خوشبینی و بدبینی نیک اندیشان

 

معرفی افزونه آزمون خوشبینی و بدبینی

آزمون خوشبینی – بدبینی - امید نیک اندیشان نیاز همه برای شناخت بهتر خود است. در ضمن اینکه وجود آزمون رایگان در سایت می تواند در تعداد بازدید و سئوی سایت موثر باشد. 

افراد بسیاری برای شناخت خود به دنبال آزمون‌های رایگان روانشناسی هستند که این آزمون می‌تواند آنها را در خودشناسی شان همراهی شان کند.

در ورژن های اول این افزونه ،‌ اعداد به انگلیسی نمایش داده می شد که در ورژن اخیر رفع شد و جدول پاسخ با رنگ بندی مقیاس‌ها زیباتر گردید. همچنین سوالات و نوشته ها و نتایج به صورت ریسپانسیو در صفحات مختلف با اندازه های متفاوت نمایش داده می شوند و کلید اجرای مجدد آزمون به صفحه نتایج اضافه شده است. در ضمن 48 سوال به صورت 12 سوال در هر صفحه نمایش داده می‌شود.

 

این آزمون از کتاب " خوشبینی آموخته شده " نوشته سلیگمن تهیه شده است.

 

این تست معتبر را به ندرت در سایتی می‌توانید بیابید.

 

افزونه آزمون خوشبینی – بدبینی - امید نیک اندیشان یکی از سری افزونه‌های آزمون‌های روانشناسی نیک اندیشان می‌باشد که تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

بعد از نصب و فعال‌سازی افزونه کافیست کد کوتاه [OPHtest] را در یک نوشته قرار دهید و نوشته  (post) را انتشار دهید. برای ثبت لایسنس ژاکت،‌ در منوی تنظیمات پیشخوان وردپرس برروی ثبت لایسنس افزونه آزمون خوشبینی – بدبینی - امید کلیک کنید و لایسنسی را که از سایت ژاکت دریافت کرده اید وارد کنید.

تقریبا با همان اندازه که عوامل جسمانی بر سلامت اثر دارند، خوشبینی و بدبینی نیز موثراند.

اغلب مردم تصور می‌کنند که سلامت جسمانی یک موضوع کاملا فیزیکی است و به وسیلۀ ساختار بدنی، عادات به سلامت و این که چه اندازه از میکروب دوری می‌کنید، تامین می‌شود.

با این آزمون ما یاد می‌گیریم وقتی که با مشکلی مواجه شدیم، فکر کنیم! البته نه یک فکر منفی، بلکه با مهارت‌هایی که به دست آورده‌ایم، سعی می‌کنیم از راه‌کارهای سازنده و نه مخرب، بهره بگیریم.

این پرسشنامه شامل ۴۸ سوال دو گزینه‌ای است. هر دو پاسخ را به دقت بخوانید و فقط یکی را انتخاب کنید.

انجام آزمون حدود ۱۵ دقیقه زمان می‌گیرد و لازم هست به همه سوالات پاسخ دهید.

پیشنهاد می‌گردد اگر از گوشی موبایل استفاده می‌کنید، گوشی را افقی بگیرید.

 

 در صفحه نخست آزمون توضیحاتی در خصوص آزمون درج شده است و تاکید شده که اگر با گوشی موبایل اقدام به پاسخ می‌کنید گوشی خود را در حالت افقی بگیرید. 

 

اگر چنانچه سهوا سوالاتی را بدون پاسخ گذاشتید، به شما شماره سوال نمایش داده خواهد شد و در جلوی سوال نیز با خط قرمز جمله ای نوشته می شود که پیدا کردن آن برای شما آسان باشد. در ضمن پاسخ‌‌های شما حفظ خواهند شد و در خصوص از دست دادن پاسخ ها نگرانی وجود ندارد.

 

 

در صفحه نتایج نمرات خوشبینی و بدبینی و امید شما ارائه می شود که توضیحات هر کدام در جدول درج شده اند.

 

 

در زیرِ نتایج ، توضیحات مبسوطی در خصوص اثرات خوشبینی و بدبینی ارائه شده است

 

 


خوشبینی

تقریبا با همان اندازه که عوامل جسمانی بر سلامت اثر دارند، خوشبینی و بدبینی نیز موثراند. اغلب مردم تصور می‌کنند که سلامت جسمانی یک موضوع کاملا فیزیکی است و به وسیلۀ ساختار بدنی، عادات به سلامت و این که چه اندازه از میکروب دوری می‌کنید، تامین می‌شود. آن‌ها معتقدند که تا حد زیادی ساختار فیزیکی نتیجۀ ژن‌ها است؛ گرچه می‌توان آن را با تغذیۀ مناسب، ورزش، دوری جستن از کلسترول، چک‌آپ‌های منظم و با استفاده از کمربندهای ایمنی، تقویت کرد. می‌شود با استفاده واکسیناسیون، بهداشت شدید، روابط جنسی سالم، اجتناب از تماس با افرادی که سرماخورده‌اند، سه‌بار مسواک‌زدن روزانه و ... از بیماری دوری جست. وقتی سلامتی شخص مختل می‌شود، دلیلش می‌تواند این باشد که او ساختار جسمانی ضعیف یا بهداشت نامناسب داشته یا شدیدا مورد هجوم میکروب‌ها، قرار گرفته باشد؛ این دیدگاه قراردادی، عوامل اساسی سلامت و شناخت متعارف را حذف می‌کند. سلامت جسمانی، چیزی است که ما احتمالا می‌توانیم برآن، بیش از آن چه تصور می‌شود، کنترل داشته باشیم. برای نمونه: طرز تفکر ما بر روی سلامت‌مان اثر می‌گذارد. افراد خوشبین کمتر از افراد بدبین به امراض عفونی متبلا می‌شوند.

افراد خوشبین از افراد بدبین سالم‌ترند. در افراد خوشبین، سیستم ایمنی قوی‌تر است. شواهد و مدارک نشان می‌دهد که افراد خوشبین از افراد بدبین بیشتر عمر می‌کنند.

با یادگرفتن مجموعه‌ای از مهارت‌های جدید " خوشبینی آموخته شده "، شما می‌توانید در طول روز، هر وقت که احتیاج داشتید، از آن‌ها استفاده کنید. در حال حاضر، شواهد نشان می‌دهند که با این موارد، سلامت‌تان بهبود خواهد یافت؛ به‌علاوه، شما خواهید توانست از این مهارت‌ها مشترکا با افرادی که آن‌ها را دوست دارید، بهره بگیرید. هم‌چنین از علوم جدیدی برخوردارمی‌شوید که می‌توانند در کنترل شخصی شما، مفید واقع گردند. دکتر سلیگمن می‌گوید: خوشبینی آموخته شده، یک کشف مجدد "قدرت مثبت اندیشی" نیست؛ به عبارت دیگر، خوشبینی آموخته شده که باعث می شود انسان با دید مثبت به مسائل نگاه کند، چیزی نیست که بخواهیم مجددا آن را کشف کنیم. مهارت‌هایی که در ایجاد خوشبینی مفیدند، صرفا بازی با کلمات نیستند و این‌طور هم نیست که به خود، چیزهای مثبتی را تلقین کنیم. ما در طول زندگی، آموخته‌ایم،‌ مثبت‌اندیشی‌هایی که به خود القا می‌کنیم، یا اصلا اثر ندارند یا تاثیر بسیار کمی می‌گذارند. مهم این است زمانی که شکست می‌خوریم، فکر می‌کنیم و در این تفکر، از نیرویی کمک می‌گیریم که منفی نیست. چیزهای مخربی که هنگام برخورد با مشکلات به خود می‌گوییم، تغییر می‌دهیم و این مهارت، کانون خوشبینی است؛ به عبارت دیگر، ما یاد می‌گیریم وقتی که با مشکلی مواجه شدیم، فکر کنیم البته نه یک فکر منفی، بلکه با مهارت‌هایی که به دست آورده‌ایم، سعی می‌کنیم از راه کارهای سازنده و نه مخرب، بهره بگیریم؛ مثلا اگر اتفاق ناگواری رخ داد، به جای این که به خود بگوییم: " من آدم بدبختی هستم، همیشه اتفاقات بد برای من پیش می‌آید..." سعی می‌کنیم با جستجوی راه حل مناسب،‌ خود را نبازیم و به خود بگوییم: " مهم نیست، شاید صلاح من در آن باشد، زندگی همین است و من می‌توانم از پس آن برآیم." جهت مطالعه بیشتر در خصوص خوشبینی آموخته شده به کتابی با همین نام نوشته دکتر مارتین سلیگمن مراجعه کنید.

اگر شما یک انسان بدبین باشید چه اتفاقی می افتد؟

اگر سبک توضیحی شما بدبینانه باشد،‌ پس این مساله بسیار مهم است. اگر نمره شما بد است، چهار زمینه وجود دارد که شما را با مشکل مواجه می‌سازد؛ اول،‌ شما احتمالا به آسانی افسرده خواهید شد. دوم،‌ شما کمتر از استعداد خود در کارتان موفق خواهید بود. سوم،‌ سلامت جسمانی شما و سیستم ایمنی‌تان احتمالا آن نیست که باید باشد و با پا به سن گذاشتن نیز بدتر می‌شود؛ و بالاخره زندگی آن قدر که باید، لذت‌بخش نیست.

سبک توضیحی بدبینانه یک مصیبت است. اگر نمره‌ی بدبینی حد وسط باشد، در حالت عادی مشکل‌زا نیست اما در بحران و در زمان‌های سخت،‌ شما باید احتمالا هزینه‌ای غیرضروری پرداخت کنید. زمانی که این وقایع رخ می‌نماید، ممکن است شما خود را افسرده‌تر از آن‌چه که باید دریابید. عکس‌العمل شما هنگام پایین آمدن بورس،‌ طرد شدن توسط کسی که دوستش دارید یا نداشتن شغل دلخواه،‌ چیست؟ شما بسیار محزون شده و موضوع مورد علاقه‌تان از زندگی شما خارج خواهد شد. برای این که یک چالش را شروع کنید،‌ کار سختی خواهد بود. آینده سرد و بی‌روح می‌شود و احتمالا هفته‌ها یا ماه‌ها با این روحیه زندگی خواهید کرد. شاید تا‌به‌حال چندین‌بار به این حالت مبتلا شده‌اید‌؛ بیشتر مردم این‌گونه‌اند. این حالت آن‌قدر متداول است که این کتاب‌ها آن را یک عکس‌العمل طبیعی می‌نامند. متداول بودن و ضربه‌پذیر بودن به وسیله‌ی این مسائل،‌ بدین معنا نیست که باید قابل قبول باشد یا این زندگی این طور است. اگر از یک سبک توضیحی متداول استفاده کنید، ‌با آمادگی بیشتری با مسائل مواجه خواهید شد و این موضوع شما را از افسردگی دور نگاه می‌دارد.

سبک توضیحی جدید،‌ دارای منافعی است که دورنمای آن خیلی هم سهل‌الوصول نیست. اگر یک بدبینی متوسط داشته باشید، در سطحی از زندگی حرکت خواهید کرد که پایین‌تر از استعداد شما است. حتی یک درجه‌ی متوسط از بدبینی،‌ عملکرد شما را در مدرسه،‌ سرکار و ورزش کاهش می‌دهد. این موضوع در مورد سلامت جسمانی نیز صادق است. اگر یک بدبین معمولی باشید،‌ سلامت شما در حد معمولی نخواهد بود؛ احتمالا از بیماری‌های مزمن و پیری زودرس رنج خواهید برد. سیستم ایمنی شما به خوبی عمل نخواهد کرد.

شما با آموختن فنون "خوشبینی آموخته شده " خواهید توانست سطح خوشبینی روزمره‌ی خود را بالا ببرید. شما خود را در وضعیتی خواهید یافت که به مسائل زندگی، عکس‌العمل مناسب و مثبت نشان می‌دهید و از مسائل بزرگ‌تر ،‌ سریعتر و بهتر از قبل بیرون می‌آیید؛ هم‌چنین در سر کار،‌ مدرسه و زمین بازی بهتر عمل خواهید کرد و در دراز مدت حتی سیستم بدن شما بهتر عمل می‌کند.

 

نمایش بیشتر

آخرین دیدگاه ها

 • نیک اندیشان
  نیک اندیشانفروشنده
  درود بر شما

  با سپاس از دوست عزیز
  این افزونه ها براساس ارزش آنها قیمت گذاری شده اند نه بر اساس تعداد کارهایی که انجام می دهند .
  ارزش این افزونه ها براساس ارزش آزمون و زحماتی که برای پیاده سازی آنها انجام شده تعیین شده اند و انتخاب با مشتری است که افزونه های معتبر را تهیه کند یا افزونه هایی که آزمون هایی پر از غلط دارند و ممکن است محاسبات نتایج آنها نیز صحیح نباشد.
  البته که اعتبار سایت شما به اعتبار آزمون های آن بسته خواهد بود .
  در ضمن اینکه ما مسوولیت داریم که به کاربران پاسخگو باشیم و اگر آزمون به طور صحیح کار نکرد باگ های آن را رفع کنیم نه اینکه بفروشیم و دیگر پاسخگو نباشیم.

  با سپاس
 • اسماعیل عباسی
  اسماعیل عباسی
  ابتدا تشکر میکنم از محصول خوبتون .
  اما متاسفانه هزینه هر افزونه آزمونی که منتشر میکنید به شدت بالاست .
  و اگر کسی بخواد در سایتش بخواد این آزمون ها رو اجرا کنه مثلا 10 تا بشه چیزی حدود 1 میلیون و 500 هزارتومن میشه که قیمتش خیلی زیاده ضمن اینکه خود افزونه هم قابلیت های زیادی رو به مدیریت نمیده و فقط از طریق یک شرت کد میتونید تست رو به اجرا در بیاریم .
  قابلیت هایی مثل پرداخت و آزمون یا ذخیره نتیجه در پروفایل کاربری و ...
  ممنون میشم در قیمت گذاری همه محصولاتتون تجدید نظر کنید .
  نمیخوام تبلیغ مجموعه دیگه ای رو بکنم اما شرکت های مشابه با دادن API مثلا 30 آزمون روانشناسی رو به انتخاب فرد میده 990 هزار تومن یا 50 آزمون رو میده 1 میلیون و 200 هزار تومن .
  ممنون از توجهتون .
  • علیرضا حسن نیا ضیابری
   علیرضا حسن نیا ضیابری
   درود موافق هستم با نظر جناب عباسی

   بنظرم یک افزونه پایه در نظر بگیرید و با پرداخت یا خرید لایسنس آزمون های بیشتر رو باز کنید که چندین افزونه نصب نکنیم .
  • قاسم غلامی
   قاسم غلامی
   سلام پیش نمایش مشکل داره
   جناب آقای اسماعیل عباسی کاملا درست میگن
   این تست ها ارزون تر و جامع تر پیدا میشن ، ممنون میشیم تخفیف بدین و قابلیت ها افزایش پیدا کنه
 • چگونه از سایت ژاکت، افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان را خریداری کنم؟

 • ویژگی‌های مهم افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان چیست؟

 • چگونه میتوانیم افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان خریداری‌شده را نصب کنیم؟

 • چرا باید افزونه‌‌‌ی آزمون خوشبینی - بدبینی - امید نیک اندیشان را از ژاکت خریداری کنم؟

 • محصولات مرتبط