Retry
گوگل ادسنس چیست

یکی از مهمترین روش های کسب درآمد از طریق وب سایت، کسب درآمد از ترافیک وب سایت است. این نوع تبلیغات نیز معمولاً مربوط به تبلیغ محصولات یا خدمات شخص ثالث است. در همین زمینه امروزه برنامه ها و روش های زیادی برای کسب درآمد از طریق ترافیک وب سایت وجود دارند. اما یکی از محبوب ترین این روش ها، “گوگل ادسنس” است. اگر مایلید بدانید که گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌ توان از آن درآمد داشت، تا انتهای این مطلب از ژاکت ما را همراهی کنید.

گوگل ادسنس چیست؟

گوگل ادسنس (Google AdSense) اواسط سال 2003 میلادی توسط گوگل راه اندازی شد و در حال حاضر محبوب ترین برنامه تبلیغاتی در فضای وب است. این برنامه یک فرصت طلایی برای صاحبان سایت است، تا بتوانند از ترافیک سایت خود کسب درآمد کنند. جالب است بدانید که گوگل هر ساله بیش از 10 میلیارد دلار به ناشران اینترنتی خود پرداخت می کند.

در سیستم تبلیغات گوگل ادسنس، کافیست سایت خود را در این سیستم وارد کنید. سپس خود گوگل ادسنس تبلیغاتی را در سایت شما نمایش خواهد داد.

چگونه می توان از گوگل ادسنس درآمد کسب کرد؟

هر فرد 18 سالی که دارای یک وب سایت با کیفیت با شرایط مناسب باشد، می تواند در سیستم ادسنس به نمایش تبلیغ و کسب درآمد از این طریق بپردازد. آگهی ها به دو روش کلی محاسبه می شوند:

 • کلیک بر روی تبلیغ –  clicking on the advertisement
 • بازدید از تبلیغ –  number of post Impressions with the advertisement

همانطور که ملاحظه می فرمایید، با به نمایش درآمدن آگهی ها بر روی بخش هایی که مشخص شده است، با توجه میزان کلیک و مشاهده واقعی تبلیغات، میزان درآمد شما محاسبه و در حساب کاربری تان لحاظ می گردد.

کسب درآمد از ادسنس به چه فاکتورهایی ارتباط دارد؟

برای اینکه بتوانید اولین دریافتی تان را تجربه کنید، نباید عجله داشته باشید. صبوری در ادسنس یک نکته فوق العاده ارزشمند است. به نوعی بنظر می رسد سایت تان باید برای واجد شرایط بودن، دائما بررسی و ارزیابی گردد، زیرا تبلیغ دهنده ها برای گوگل بسیار مهم هستند و این موتور جستجو برای حفظ درامد خود باید سخت گیر باشد. در اینجا به بیان شرایطی می پردازیم که به کسب درآمد از ادسنس منتهی می شوند:

 • میزان ترافیک طبیعی و واقعی که به سایت شما مراجعه می کنند
 • تبلیغاتی که به سایت می آیند از چه طریقی وارد می شوند
 • تبلیغ دهندگان مرتبط با حوزه کاری و محتوایی سایت شما
 • مطالب و نوشته هایی که در سایت تان قرار داده اید
 • جانمایی تبلیغات ادسنس در سایت

کنسول گوگل ادسنس

چگونه سایت مان را برای کسب درآمد بهتر از گوگل ادسنس آماده کنیم؟

به این نکته باید توجه داشته باشید که هیچ شخص یا شرکتی به راحتی به شما پولی پرداخت نمی کند. تصور اینکه با ثبت دامنه و خرید هاست معمولی و کمی محتوا می توان درآمد دلاری داشت، بسیار اشتباه است. در واقع هر کاری که برای حضور در رتبه بندی و حضور در صدر نتایج موتورهای جستجو انجام می دهید را باید برای ارتقا سطح کیفی سایت تان انجام دهید. با روش های کسب درآمد از سایت آشنا شوید.

راهکارهایی برای بهبود سایت شما جهت نمایش بهتر تبلیغات گوگل

سئو و تجربه کاربری

اگر می خواهید تبلیغات تان در وب سایت از نمایش و کلیک خوبی برخوردار باشد، باید مخاطب را بر روی بستر بهینه شده میزبانی کنید. هرچقدر به تکنیک های سئو توجه بیشتری داشته باشید، سطح رضایت مخاطبین تان بالا تر رفته و از حضور در سایت تجربه خوبی خواهند داشت. عنوان های جذاب، شرح متای منحصر بفرد برای مطالب، رعایت سئوی محتوایی، تصاویر کم حجم و یونیک، لینک سازی مرتبط با استراتژی تبلیغاتی و غیره را می توان بخشی از اصول یک سئوی فنی مناسب دانست.

تحقیق کلمات کلیدی

اینکه بدانیم برای چه هدفی می خواهیم تبلیغ کنیم را همواره مدنظر قرار دهید. شما صرفا نقش یک پول پارو کن را ندارید، بلکه نماینده گوگل و مسئول در برابر بازدهی مناسب برای تبلیغ دهنده هستید. ادسنس قوانین سخت گیرانه ای برای تصدیق سایت شما دارد و در صورتی که با کپی داده ها و محتوا بخواهید به فکر شمارش دلارها باشید، سخت در اشتباه هستید.

برای سایت تان یک موضوع اصلی در نظر گرفته و با متدهای متنوعی که وجود دارد، به توزیع مطالب و مقالات بر روی آن بپردازید. هرچقدر سطح عناوین انتخابی برای تولید انواع محتوای غنی بهتر باشد، گوگل نیز در شناسایی اهداف ارزشمند تبلیغاتی برای شما راحت تر عمل کرده و سریع تر اعتماد می کند. بدین ترتیب زمانی که بدانید چه کلمات کلیدی می تواند متناسب با زمینه فعالیت تان باشد، مقالات و نوشته های مرتبط تری را بصورت مستمر خواهید نوشت و آگهی های مشخصی تری نیز در سبد تبلیغاتی تان قرار داده می شود.

به عنوان مثال، اگر سایت شما در زمینه نشر اطلاعاتی برای محصولات کشاورزی فعال باشد، با تحقیق کلمات کلیدی مرتبط با این حوزه می توانید داده های بسیار خوبی را ایجاد و گوگل را از وجود یک سایت هدفمند و ارزش آفرین مطمئن سازید. هنگامی که از بهترین کلمات کلیدی برای جذب مخاطبان خود استفاده می کنید، وب سایت تان در گوگل از رتبه بالاتری برخوردار خواهد بود و بازدیدهای بیشتری دریافت می کند.

با مخاطبان تان تعامل داشته باشید

بیشتر از هر چیزی به مشتریان وفادار و کاربران ثابت نیاز دارید. وقتی شرایطی ایجاد کرده باشید که افراد بدانند با حضور مداوم در سایت می توانند چیزهای بیشتری بدست آورده و یا به بیان ایده های شان در قالب نظر یا پیام بپردازند ؛ همچنین وقتی در تولید محتوا، نظم و تازگی داده ها را رعایت کرده باشید، بی شک برای جذب کاربران جدید از نگرانی کمتری برخودار خواهید بود، زیرا کاربران سایت شما همان سرمایه هایتان هستند که با ادسنس تبدیل به درامد می گردند.

رسانه های تصویری

فیلم، عکس و صدا در کنار مطالب سایت به جذابیت موضوعی و محتوایی کمک شایان توجهی می کند. برای نوشته های تان و در بلاگی که دارید، از عکس های زیبا استفاده کنید و نقش کلیپ ها را پررنگ تر کنید. پادکست ها نیز طرفداران خاص خودشان را دارند، پس اگر برای تحقیق کلمات کلیدی، علاوه بر تولید محتوا به انتشار سریالی پادکست های حرفه ای بپردازید، قطعا در بخش رقابت با سایت های دیگر  یک سر و گردن بالاتر خواهید بود.

جایگاه تبلیغات و آگهی ها

ممکن است به این فکر کنید که تبلیغات گوگل را می توانید هرجایی که دل تان خواست بگذارید. قرار دادن بی برنامه تبلیغات در قسمت های مختلف می‌تواند تاثیر بدی در درآمدزایی شما داشته باشد. بهترین مکان برای تبلیغات، به طراحی وب سایت و کسب و کار شما بستگی دارد، اما در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

درج بیش از حد تبلیغات باعث آزردگی مخاطبین تان می شود، زیرا آنها آمده اند چیزی را بدست آورند، اما با مواجه شدن با چندین آگهی، حس سواستفاده پیدا می کنند و موجب عدم بازگشتشان به سایت می شود. وجهه سایت تان را حرفه ای و محتوا محور تعریف کنید و برای حفظش کوشا باشید.

ماهیت آگهی ها

آیا تبلیغات سایت شما به خواننده های تان کمک می کند؟ تبلیغات ادسنس نباید فقط برای کسب درآمد قرار داده شوند. آگهی ها باید مخاطبین شما را جذب کنند تا موجب و مستعد کلیکی بشود که علاوه بر ارزش مادی، بتواند به شخص مورد نظر نیز کمکی کرده باشد. یک آگهی زمانی به پول تبدیل می شود که مخاطبی در قبال آن احساس نیاز کند.

محل قرار گرفتن تبلیغات

آیا بازدیدکننده سایت باید برای یافتن و مشاهده آگهی ها در هرجایی اسکرول نمایند؟ بهینه سازی تبلیغاتی یکی از اصول اولیه جانمایی محل آگهی است که به مخاطب شما کمک می کند اطلاعات تبلیغ شده را در بهترین جای ممکن و بدون ایجاد مزاحمت ملاحظه کند.

جایگاه تبلیغات در سایت

امتیازات گوگل ادسنس چیست؟

اما حالا که می دانیم گوگل ادسنس چیست، بهتر است نگاهی به امتیازات آن بیندازیم. به طور کلی از جمله مزایای گوگل ادسنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد زیادی از ناشران و تبلیغ کنندگان اینترنتی (تا به امروز بیش از 10 میلیون وب سایت) از این برنامه استفاده می کنند.
 • این برنامه دارای سطح بالایی از امنیت و شفافیت برای تبلیغ کنندگان است.
 • راه اندازی آن برای سایت بسیار راحت است.
 • استفاده از گوگل ادسنس رایگان است.
 • تبلیغات گوگل ادسنس توسط گوگل تأیید شده اند. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت تبلیغات آسوده خواهد بود.
 • قالب های تبلیغاتی زیادی برای گوگل ادسنس طراحی شده است. بنابراین تبلیغ کنندگان می توانند متن، عکس، تبلیغات HTML، تبلیغات ویدئویی و … را در اندازه های گوناگون اجرا کنند. شما به عنوان یک ناشر، می توانید انواع این تبلیغات را تست کنید و تصمیم بگیرید که کدام روش می تواند بیشترین درآمد را برایتان داشته باشد.

نکته: برای انتخاب بهترین قالب، می توانید از تجریبات دیگر تبلیغ کنندگان نیز استفاده کنید. برای مثال طبق بررسی های انجام شده در حال حاضر محبوب ترین اندازه برای تبلیغ، 90* 728 و 250 *300 است. در تصویر زیر ترتیب محبوبیت اندازه های مختلف تبلیغات را مشاهده می کنید.

اگر می خواهید بدانید چطور با تبلیغات برای سایت خود کسب درآمد کنید، این مقاله را بخوانید.

بازدهی تبلیغات مختلف بر اساس سایز بنر

درآمد گوگل ادسنس چطور محاسبه می شود؟

به طور کلی گوگل با هر کلیکی که روی تبلیغات ادسنس می شود، هزینه آن را حساب کرده و به همان اندازه حساب تبلیغ کننده را شارژ می کند. به طور کلی ناشران اینترنتی 68% از مقدار تبلیغات را به ازای هر کلیک دریافت خواهند کرد.

حالا هر کلیک چه ارزشی دارد؟ مبلغ CPC (Cost per click یا هزینه به ازای هر کلیک) به فاکتورهای گوناگونی مثل امتیاز سایت، ماکزیمم هزینه پیشنهادی از سمت شما و رتبه سایر رقبا که پیشنهاد تبلیغات داده اند، بستگی دارد. اما به طور معمول کمیسیون برای هر کلیک چیزی بین 0.2 تا 15 دلار است. در حال حاضر بیشترین هزینه ای که در نظر گرفته می شود، 3 دلار برای هر کلیک است.

نکته: سعی نکنید تعداد کلیک ها را به صورت مصنوعی افزایش دهید تا گوگل را فریب دهید. همینطور بازدیدکنندگان سایت را تشویق به کلیک روی تبلیغات نکنید. به علاوه تحت هیچ شرایطی روی تبلیغات خود کلیک نکنید. چرا که گوگل شبکه ای از الگوریتم های پیچیده و هوشمند دارد که متوجه همه تقلب ها خواهد شد. از طرفی اگر متوجه فعالیت مشکوکی در وب سایت شما شود یا در کیفیت و درست بودن تعداد کلیک ها شک کند، ممکن است حساب کاربری تان را به حالت تعلیق درآورد.

مزایا و درآمدزایی از گوگل ادز

اگر به روش های مختلف برای سایت خود تبلیغات انجام می دهید، بهتر است افزونه تبلیغات وردپرس را داشته باشید.

چگونه با گوگل ادسنس کار کنیم؟

اما حالا که می دانیم گوگل ادسنس چیست، بیایید ببینیم با این روش تبلیغات محبوب چطور باید کار کنیم؟ به طور کلی استفاده از گوگل ادسنس روند پیچیده ای ندارد. ابتدا باید یک حساب در گوگل ادسنس باز کنید و بعد مقدار کمی کد را در صفحات وب سایت خود وارد کنید. این، تمام مراحل لازم برای استفاده از گوگل ادسنس است.

با این کار گوگل طبق الگوریتم های ویژه خود، تبلیغات هدفمندی را در صفحه سایت شما نمایش می دهد که مربوط به محتوای سایت شما و یا جست و جوهای قبلی کاربران باشد. در قدم بعدی نیز به ازای هر کلیک روی تبلیغات توسط کاربران، هزینه متعلق به شما پرداخت خواهد شد.

نمایش تبلیغات گوگل ادسنس

اما در ادامه مراحل راه اندازی گوگل ادسنس برای یک سایت را به صورت گام به گام مرور می کنیم.

1) یک حساب گوگل ادسنس باز کنید

به عنوان اولین قدم باید یک حساب گوگل ادسنس برای خود باز کنید. پس به سایت Google AdSense بروید و روی “Get started” کلیک کنید. در صفحه بعد باید آدرس سایت و جیمیل را وارد کنید و تعیین کنید که آیا می خواهید اطلاعات مربوط به ادسنس را در ایمیل وارد شده دریافت کنید یا نه.

مرحله اول ایجاد حساب گوگل ادز

در صفحه بعد نیز کشور را وارد کرده و باکس مربوط به پذیرفتن قوانین را تیک بزنید. سپس روی Create account کلیک کنید. با این کار وارد فضای اصلی گوگل ادسنس می شوید.

2) اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید

قبل از شروع تبلیغات گوگل ادسنس در سایت خود، مطمئن شوید که گوگل تمام اطلاعات لازم برای پرداخت درآمدتان دارد. برای این کار به منوی “Payment” بروید. اطلاعات این قسمت را تکمیل کنید تا گوگل مشکلی برای پرداخت هزینه تبلیغاتتان نداشته باشد. بعداً نیز در این قسمت تمام اطلاعات مربوط به درآمدتان نمایش داده خواهد شد.

ورود اطلاعات پرداخت در گوگل ادز

3) وب سایت خود را به گوگل ادسنس متصل کنید

حالا باید سایت خود را با گوگل ادسنس همگام سازی کنید. برای این کار باید کدهای نسبتاً کوتاهی را به سایت خود اضافه کنید. با این کار در واقع به گوگل نشان می دهید که می تواند تبلیغات خود را به طور خودکار در سایت قرار دهد.

برای این کار به منوی “Sites” بروید. در این قسمت روی گزینه “Add site” سمت راست کلیک کنید و نام دامنه سایت خود را وارد کنید تا به لیست سایت‌ هایتان اضافه شود. با این کار کدهای لازم و نحوه استفاده از آنها نمایش داده می شود.

کد گوگل ادسنس برای اتصال به وبسایت

نکته: همانطور که در توضیحات داخل تصویر مشاهده می کنید، این تکه کد را باید کپی کرده و در بین تگ های  </head>و <head> کدهای HTML سایت Paste کنید.

4) مکان قرارگیری تبلیغات را انتخاب کنید

برای تعیین محل نمایش تبلیغات توسط گوگل ادسنس، دو انتخاب دارید. یکی این که به گوگل اجازه دهید که مکان مناسب را خودش پیدا کند. دیگر این که مکان مناسب را خودتان انتخاب کنید. اگر مایلید تبلیغات دقیقاً در مکانی که بیشترین بازدید را دارد نمایش داده شود، بهتر است خودتان جای تبلیغات را تعیین کنید.

برای انتخاب از بین این دو حالت ابتدا به منوی “Ads” بروید. سپس روی آیکون مداد کنار نام سایت کلیک کنید.

برداشتن کد گوگل ادز برای جایگذاری در سایت

با این کار گوگل ادسنس سایت مد نظر را نمایش می دهد. حالا می توانید با انتخاب “Auto ads” حق انتخاب مکان تبلیغات را به گوگل ادسنس بدهید.

مکان تبلیغات گوگل ادز در سایت

راه افزایش درآمد از گوگل ادسنس چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، هزینه به ازای هر کلیک در یک بازه قرار دارد. بنابراین راه هایی هم وجود دارد که بتوانید درآمد خود را به سقف این بازه نزدیک کنید. در ادامه 5 روش برای افزایش درآمد از گوگل ادسنس را با هم بررسی می کنیم.

1) انتخاب موضوعات محبوب تر

اول باید اشاره کنیم که درآمد به ازای هر کلیک، در زمینه های گوناگون فعالیت فرق می کند. یعنی در بعضی از زمینه ها هزینه بیشتر و در بعضی زمینه ها، هزینه کمتری برای هر کلیک پرداخت می شود. پس اگر امکان تغییر حوزه فعالیت خود را دارید و یا ابتدای راه هستید و می خواهید زمینه فعالیت خود را انتخاب کنید، بهتر است به سراغ موضوعات محبوب تر برای گوگل ادسنس بروید.

برای پیدا کردن این موضوعات محبوب، می توانید از ابزار CPC Map استفاده کنید. برای مثال در تصویر این ابزار مشخص کرده که در ایالات متحده آمریکا، حوزه مربوط به بیمه بیشترین درآمد را برای تبلیغ کنندگان دارد. به طوری که به ازای هر کلیک حدود 16.68 دلار پرداخت می شود. همینطور زمینه های آموزش آنلاین و بازاریابی و تبلیغات نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.

میزان درآمد حوزه های مختلف از گوگل ادسنس در آمریکا

2) انتخاب کلمات کلیدی محبوب تر

بعد از این که موضوع خود را انتخاب کردید، نوبت آن است که کلمه کلیدی های محبوب را انتخاب کنید تا کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید. برای پیدا کردن کلمات کلیدی محبوب، ابزارهای زیادی وجود دارد. یکی از این ابزارها Keyword Magic tool است. این ابزار توسط بزرگترین پایگاه داده کلمات کلیدی جهان (که شامل 14.6 میلیارد کلمه کلیدی تا اگوست 2019 بوده است)، پشتیبانی می شود.

کافیست در این ابزار یک کلمه کلیدی کلی مثل “adsense” را وارد کنید. سپس کلمات کلیدی مرتبط با آن را به ترتیب محبوبیت دریافت کنید.

ارزش کلمات کلیدی برای انتخاب کلمه مناسب

3) انتخاب بهترین مکان و زمان برای تبلیغات

دو روش اول در انتخاب موضوع و کلمه کلیدی محبوب می توانند کمک کننده باشند. اما کار به همین جا ختم نمی شود! چرا که در مرحله بعدی باید بهترین مکان و زمان تبلیغات خود را انتخاب کنید. منظور از مکان، جایگاه قرار گیری تبلیغات در سایت و چگونگی نمایش آن به مخاطبان است. برای انتخاب بهترین مکان می توانید مکان های مختلف سایت را تست کنید و ببینید در کدام قسمت بیشترین کلیک را دریافت می کنید.

همینطور منظور از زمان نیز این است که برای مثال می توانید کمپین های مناسبتی و فصلی راه اندازی کنید و بعد تبلیغات گوگل ادسنس خود را در آن بازه زمانی به مخاطبان نمایش دهید. با این کار احتمال کلیک خوردن تبلیغات و به دنبال آن درآمد خود را افزایش می دهید.

4) رعایت تناسب بین تبلیغات و محتوا

هرگز فراموش نکنید که حجم تبلیغات نباید از محتوا بیشتر باشد. چرا که هدف اصلی وب سایت شما چیزی دیگری است؛ مثل معرفی یک برند تجاری یا آموزش در زمینه ای خاص. بنابراین سایت شما نباید فقط تبدیل به یک مرکز تبلیغاتی شود. در نتیجه همواره باید حجم محتوای صفحات بسیار بیشتر از تبلیغات باشد.

5) ترافیک، کلید طلایی درآمد بیشتر از گوگل ادسنس

اکنون دیگر می دانیم که درآمد از گوگل ادسنس وابستگی مستقیمی به ترافیک سایت دارد. بنابراین می توان حدس زد که اولین و آخرین راه برای کسب درآمد بیشتر از گوگل ادسنس چیست؟ بله، تلاش برای دریافت ترافیک و کلیک بیشتر. در واقع حتی اگر بهترین موضوع و کلمه کلیدی را هم انتخاب کنید، اگر سایتتان اصولاً بازدید نداشته باشد، طبیعتاً نتیجه ای نخواهید گرفت.

برای جذب ترافیک بیشتر راهکارهای زیادی وجود دارد که در این مطلب نمی گنجد. اما به طور کلی مهمترین روش برای افزایش ترافیک سایت، تولید محتوای با کیفیت و فعالیت مستمر و با برنامه در این زمینه است. به طوری که معمولاً توصیه می شود  پیش از این که به سراغ گوگل ادسنس بروید، حداقل 20 الی 30 صفحه محتوا ایجاد کنید.

مشخص کردن محل نمایش تبلیغات ادسنس در سایت چگونه است؟

برای قرار دادن آگهی ها در سایت باید از طریق پنل کاربری تان در ادسنس، یک قطعه کد جاوا را طبق آنچه که گفته شد در هدر قرار دهید. سپس با ایجاد واحد تبلیغاتی جدید در ادسنس، استایل ها و طرح بندی آگهی ها را مشخص می کنید که عینا در سایت لحاظ می گردد. معمولا تبلیغات را یا در بالای سایت، در سایدبار و یا در انتهای محتوا قرار می دهند که در هر سایتی می تواند متفاوت باشد.

دلایل مختلفی وجود دارد که گوگل برای درامد و نمایش تبلیغات، سایت شما را واجد شرایط نمی داند. از جمله این شاخص ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قوانین و سیاست های ادسنس توسط شما نقض می شود
 • مطالب و محتوای سایت بسیار ضعیف و کم است
 • داده ها و اطلاعات سایت عموما کپی بوده و منحصر بفرد نیستند
 • دامنه های تازه ثبت شده اعتباری ندارند

از ایندکس بودن مطالب سایت مطمئن شوید و وضعیت آنها را در کنسول جستجو دائما بررسی نمایید. هرگز به دنبال کپی کردن محتوا نباشید و تلاش کنید نوشته های تخصصی و انحصاری را تولید نمایید. هرچقدر میزان متن و تصویر و یا ویدئو در یک مطلب متناسب تر باشد، باعث جذب ترافیک پایدار تری می گردد. معمولا دامنه های با عمر کم تر از 3 تا 6 ماه، باید صبر کنند تا ثبات بیشتری را با عملکرد خوب شان بدست آورند.

جمع بندی

گوگل ادسنس از کارآمدترین روش های تبلیغات و کسب درآمد در حال حاضر است. اما اگر تازه سایت خود را راه اندازی کرده اید و هنوز محتوای قدرتمندی در آن ندارید، نتیجه سریعی از گوگل ادسنس نخواهید گرفت. اما اگر فکر می کنید سایتتان آماده دریافت تبلیغات از گوگل ادسنس است، قوانینی وجود دارد که می توانند درآمد شما را از این روش تبلیغات بیشتر کنند؛ از جمله:

 • انتخاب موضوعی محبوب که مور علاقه خودتان هم باشد.
 • انتخاب کلمات کلیدی پرطرفدار به طور مستمر.
 • تولید محتوای منحصر به فرد و کاربردی طبق برنامه منظم تا به گوگل ادسنس بگویید که وب سایتتان دائم در حال به روزرسانی است.
 • فریب ندادن گوگل ادسنس با کلیک های غیر واقعی.

با این روش ها در کنار سایر روش های افزایش بازدید، ضمن جذب ترافیک بیشتر، درآمد بیشتری را هم از گوگل ادسنس دریافت خواهید کرد. از این که با ژاکت همراه بودید سپاسگزاریم.

دسته بندی: گوگل , وب

دیدگاه‌ها

Comments
امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.