Retry
استخدام کار اینترنتی برای نوجوانان

پدر و مادر ها در سراسر دنیا، همیشه سعی می کنند بهترین امکانات را در اختیار فرزندان خود بگذارند و این کار ممکن است این حس را در نوجوانان ایجاد کند که دیگر نیازی به کسب درآمد ندارند. در دوران نوجوانی ممکن است شما برای نیازهای خود مانند خرید لباس، صورتحساب تلفن همراه، هزینه های مربوط به تحصیل و مدرسه نیاز به پیدا کردن کار و درآمدزایی نداشته باشید، اما داشتن یک شغل آنلاین برای نوجوانان راهی عالی برای پیشرفت شخصی، کسب مهارت های جدید، آماده شدن برای ورود به بازار کار و از همه مهم تر کسب درآمد می باشد.

داشتن یک شغل مجازی برای دانش آموزان مزایای گسترده ای را به همراه دارد. از نظر کارفرمایان، دانش آموزانی که شاغل هستند و یا بهتر بگوییم، مشاغل شخصی خود را راه اندازی کرده اند، مسئولیت پذیر، نوآور و با تجربه تر هستند و راحت تر آن ها را استخدام می کنند. یک شغل در دوره نوجوانی می تواند به شما کمک کند که تصمیم بگیرید چه نوع حرفه ای را می خواهید دنبال کنید. به عنوان مثال، ممکن است نوشتن، رسانه های اجتماعی یا کار با کودکان را دوست داشته باشید و در صورت کار در این حوزه از استعداد ها و علایق دیگر خود نیز آگاه شوید.

یکی از کار هایی که بسیاری از نوجوانان ترجیح می دهند انجام دهند، کار در فروشگاه ها و کافه و رستوران های محلی است، اما گزینه های چنین کار هایی به دلیل محدودیت های جغرافیایی محدود است. علاوه بر این، بیماری همه گیر COVID-19 باعث شده بسیاری از مشاغل درهای خود را ببندند و گزینه های استخدام کار برای نوجوانان را محدود کنند. پس اگر شما هم نوجوان هستید و می خواهید در حین کسب مهارت و تخصص ارزشمند، درآمد نیز کسب کنید، یکی از شغل های آنلاین برای نوجوانان را امتحان کنید.

ما در این مقاله قصد داریم با معرفی 11 شغل آنلاین برای نوجوانان به شما در رسیدن به هدفتان کمک کنیم.

معرفی 11 شغل آنلاین برای نوجوانان

شغل آنلاین برای نوجوانان

وجود اینترنت در حالت کلی یافتن مشاغل مختلف را برای هر گروه سنی امکان پذیر می کند. با این حال، یافتن شغل آنلاین برای نوجوانان با درآمد مناسب، اغلب چالش بر انگیز است زیرا بسیاری از کارفرمایان نوجوانان را به عنوان کارآموز استخدام کرده و حقوق زیادی به آن ها نمی دهند. اما ما در اینجا 11 مورد از پردرآمدترین مشاغل خانگی که دانش آموزان باید در نظر بگیرند را جمع آوری کرده ایم.

 1. طرح های خود را روی محصولات مختلف چاپ کنید

شرایط سنی: 13 تا 16 سال

پتانسیل درآمد: وابسته به فروش

یکی از محبوب ترین مشاغل آنلاین برای دانش آموزان و نوجوانان طراحی روی محصولات مختلف مانند تیشرت، لیوان، کیف و… و فروش آنلاین آن محصولات است. با این کار در حالی که خلاقیت خود را به نمایش می گذارید درآمدزایی نیز خواهید کرد. در این نوع فروش، می توانید با سایت هایی که خدمات چاپ را ارائه می دهند همکاری کنید و برای انواع محصولات از جمله پیراهن، لیوان، کیف دستی و … طرح های سفارشی خود را ایجاد کنید و سپس آن ها را یا از طریق کانال های خود مثل اینستاگرام و سایت بفروشید، یا محصولات خود را به یک فروشنده واسط بفروشید و از این طریق در سود فروش سهیم شوید.

این کار می تواند یک شغل مناسب اینترنتی برای دانش آموزان باشد. علاوه بر این، سایت های واسط ممکن است برای طراحانی که کالاهای بیشتری می فروشند پاداش هایی را نیز در نظر بگیرند.

 

 1. یک نویسنده یا وبلاگ نویس مستقل شوید

شرایط سنی: 13 سال به بالا

در صورتی که استعداد نوشتن و درک درستی از بازاریابی آنلاین دارید، وبلاگ نویسی آزاد را در نظر بگیرید که می تواند بهترین شغل آنلاین برای نوجوانان باشد. سایت هایی مانند پونیشا به نویسندگان نوجوان و تازه کار اجازه می دهند تا درباره نوع محتوایی که می توانند تولید کنند، پست بگذارند و نرخ دلخواهی را برای انجام آن تعیین کنند. به عنوان مثال شما می توانید یک محتوا با موضوع زیبایی را با قیمت کلمه ای 50 تومان یا یک محتوا برای صفحه وب سایت تناسب اندام را با نرخ کلمه ای 60 تومان بنویسید. همچنین می توانید به دنبال آگهی های استخدام نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا در سایت های کاریابی نیز باشید. سایر وبسایت های ایرانی نیز که چنین خدماتی را ارائه می دهند عبارتند از: پاسکدرز، نوسین و …

راه اندازی وبلاگ خودتان هم روش دیگری برای کسب درآمد است. فقط توجه داشته باشید که قبل از شروع به کسب درآمد از طریق تبلیغات، شرکت های وابسته و یا حمایت کننده مالی، برای ایجاد مخاطب وقت و تلاش زیادی لازم است. شروع وبلاگ نویسی موفقیت آمیز به استراتژی هایی مانند SEO و یا بهینه سازی موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی احتیاج دارد، بنابراین با خود صادق باشید و برای پیشرفت خود زمان بگذارید.

 1. کلاس های ورزش و تناسب اندام برگزار کنید

شرایط سنی: 13 سال به بالا

این روز ها با شیوع کرونا دوره های تناسب اندام معمولا به صورت آنلاین و مجازی برگزار می شود تا مشتریان از این بیماری در امان باشند. اگر شما یک دانش آموز ورزشکار یا رقصنده هستید و یا دوره های تناسب اندام دارید، یکی از راه های کسب درامد اینترنتی برای نوجوانان برگزاری کلاس های ورزشی آنلاین است.

یکی از بهترین شغل های آنلاین برای نوجوانان که دستمزد خوبی دارد، آموزش تناسب اندام می باشد. شما می توانید یک کانال YouTube ایجاد کنید و کلاس های خود را در آن برگزار کرده و در صورت افزایش بازدید ویدئو هایتان از یوتیوب هم کسب درامد کنید.  برای افزودن اعتبار به کلاس های خود و جذب راحت تر هنرجو، می توانید گواهینامه رسمی مربی گری را نیز در نظر بگیرید (حتما حداقل شرایط سنی را بررسی کنید). این مدرک همچنین می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که حرکات نامناسب را نیز آموزش نمی دهید و باعث آسیب های ورزشی نمی شوید.

همچنین می توانید کلاس های خود را در سایت آپارات هم به اشتراک بگذارید و به عنوان تولید کننده محتوا از سیستم درامد زایی آپارات کسب درامد کنید.

 1. تدریس کنید

تدریس آنلاین شغلی مناسب برای نوجوانانشرط سنی: 13 سال به بالا

اگر در یک یا چند موضوع آکادمیک عالی باشید، ممکن است قبلاً تجربه آموزش دادن به همکلاسی های خود را داشته باشید. تدریس خصوصی یکی از بهترین مشاغل آنلاین برای دانش آموزان و به خصوص دبیرستانی ها است. شما می توانید خدمات خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید. اگر 18 سال یا بیشتر دارید، ممکن است بتوانید از طریق یک سایت تدریس خصوصی مشتری پیدا کنید. این سایت ها با اتصال مدرسان به مشتریان، به شما اجازه می دهند تا تخصص خود را انتخاب کرده و نرخ ساعتی تدریس را تعیین کنید.

 1. پشتیبانی مشتریان را امتحان کنید

شرایط سنی: 16 سال

یکی از معدود مشاغل خانگی برای دانش آموزان دبیرستانی ارائه خدمات به مشتری یا پشتیبانی است. این موقعیت ها به طور معمول در دسترس افراد بالای 16 سال و بالاتر است و نیاز به یک هدست، USB و اینترنت پرسرعت دارد و کار آن در واقع کمک به مشتریان با نگرانی های مختلف است.

با تماس با افراد و مشاغل مختلف می توانید مهارت های خود را برای حل مسئله و ارتباطات شفاهی اجتماعی توسعه دهید. با این شغل آنلاین برای نوجوانان این فرصت را دارید که از طریق پاداش هایی که شرکت ها برای پشتیبانی در نظر می گیرند، درامد خود را افزایش دهید.

 1. صدا پیشه و یا گوینده شوید

شرایط سنی: 13 به بالا

آیا صدای دلنشینی دارید؟ آیا می توانید با لهجه های مختلف صحبت کنید و “شخصیت” های مختلف را ادا کنید؟ در این صورت، می توانید به عنوان صداپیشه خدمات خود را ارائه دهید. این دسته از مشاغل معمولاً برای مواردی مانند تبلیغات تجاری، فیلم، کتاب صوتی، بازی و موارد دیگر به صداپیشگان نیاز دارند.  گویندگی یکی از راه های کسب درآمد برای نوجوانان از اینترنت است که برای آن احتمالاً نیاز به خرید تجهیزات ضبط حرفه ای خواهید داشت، بنابراین قبل از سرمایه گذاری در تجهیزات، حتماً در مورد تقاضا و سودآوری صدای خود تحقیق کنید. کافی است برای شروع در تست های گویندگی موسسه های مختلف شرکت کنید تا میزان مهارت خود را بسنجید.

 1. پروژه های برنامه نویسی انجام دهید

برنامه نویسی برای نوجوانان

شرایط سنی: 13 سال به بالا

نوجوانان ممکن است بخواهند به عنوان یک برنامه نویس کار خود را دنبال کنند. اگر در HTML 5 ، CSS ، Java ، Python و یا زبان برنامه نویسی دیگری مهارت دارید، از مهارت خود در برنامه نویسی استفاده کنید. شما می توانید مهارت های خود را درسایت های کاریابی مثل پارس کدرز اعلام کنید و پروژه بگیرید.

در حالی که میزان حقوق شما برای این شغل آنلاین برای نوجوانان بسته به میزان مهارت و تجربه شما بسیار متفاوت است، نوجوان برنامه نویس می توانند به راحتی درآمد کسب کنند. حتی ممکن است بتوانید به عنوان یک کارآموز کار انجام دهید. این کار به شما این امکان می دهد که کار را بصورت آنلاین در دوران کرونا انجام دهید.

 1. لوازم قدیمی خود را بفروشید

شرایط سنی : 13 سال به بالا

پتانسیل درآمد: نامحدود

آیا اتاق زیر شیروانی یا انباری شما مملو از وسایلی است که خانواده شما دیگر از آن استفاده نمی کنند؟ در این صورت، ممکن است بتوانید این محصولات را به صورت آنلاین بفروشید و از سود حاصل از فروش آن درامد کسب کنید. فروش این محصولات در شبکه های اجتماعی و سایت هایی مثل دیوار، کمدا و … می تواند یک شغل برای افراد زیر ۱۸ سال باشد که این امکان را می دهد که خریدار همه وسایل از وسایل الکترونیکی گرفته تا وسایل موسیقی ، کنسول بازی های ویدیویی ، تجهیزات ورزشی و کتاب های کمیاب را پیدا کنند.

از آنجایی که این کار به یک فروشنده نیاز دارد تا برای تحویل کالا شخصاً با خریداران ملاقات کنند، بنابراین احتیاط لازم است. سعی کنید هنگام مبادله کالا، یک فرد بزرگسال را با خود ببرید و از ملاقات با افراد در مکان های نا امن خودداری کنید.

اگر نمی خواهید به صورت حضوری با خریداران ملاقات کنید، می توانید سیستم عامل ها و پلتفرم های مختلفی را نیز امتحان کنید و اقلام فروخته شده را به بازار عرضه کنید. مثلا اپلیکیشن کمدا با پیک محصولات را تحویل گرفته و به دست خریدار می رساند.

 1. فیلم ها را نقد کنیدشغل برای افراد زیر ۱۸ سال

شرایط سنی: 13 سال به بالا

اگر شنونده خوبی هستید و یا عاشق فیلم تماشا کردن هستید، یک شغل آنلاین برای نوجوانان این است که فیلم ها را نقد و بررسی کرده و در سایت های مرتبط سینمایی درباره ی آن ها محتوا تولید کنید. مردم معمولاً به مواردی مانند سخنرانی ، فیلم ، وبینار یا مصاحبه نیاز دارند. اگر به زبان دیگری صحبت می کنید ، می توانید مطالب خود را به آن زبان تولید کنید. حتی می توانید برخی کارهای ترجمه را انجام دهید و مهارت های خود را اینگونه تقویت کنید.

 1. دستیار مجازی باشید

شرایط سنی: متفاوت است.

آیا با شبکه های اجتماعی آشنا هستید؟ آیا در بازاریابی یا طراحی وب مهارت دارید؟ در این صورت، ممکن است بتوانید به عنوان یک دستیار مجازی برای یک کسب و کار کوچک یا شخصی درامد کسب کنید. در حالی که برخی از شرکت ها دستیار مجازی را برای پروژه ها و یا کارهای کوتاه مدت استخدام می کنند ، برخی دیگر به کمک دائمی نیاز دارند. بعلاوه، ممکن است شرکت ها به یک دستیار مجازی موقت برای جایگزینی یک شخص بیمار یا مرخصی زایمان نیاز داشته باشند.

 1. کسب درامد از ژاکت

شرایط سنی : 13 سال به بالا

حتما نباید برنامه نویس باشید تا بتونید از ژاکت کسب درامد کنید شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می توانید به درامد های بالایی دست پیدا کنید. برای این کار کافی است HTML و CSS را یاد بگیرید تا قالب های چپ چین را راستچین کنید. بسیاری از فروشنده های ژاکت سن پایینی دارند و با این جنس از فعالیت، درامدی بالای 10 میلیون تومان دارند!

توجه: اگه به دنبال پول بیشتری هستید و دوست دارید درامد بیشتری داشته باشید باید روی مهارت ها و تخصص های خود بیشتر سرمایه گذاری کنید. به طور مثال به دنبال یادگیری زبان های برنامه نویسی مرتبط و مناسب طراحی قالب وردپرس باشید تا بتوانید قالب های ایرانی خود را در ژاکت منتشر کنید.

شاید بپرسید چرا باید قالبی را که طراحی و یا راستچین کرده ام در Zhaket بفروشم؟ جواب این سوال واضح است. زیرا ژاکت یکی از پیشروها در حوزه فعالیتی خود است و شما می توانید به راحتی فروشگاه خود را در ژاکت راه اندازی کنید و به این ترتیب محصولات شما به بهترین شکل در مقابل چشم خریداران قرار خواهد گرفت.

راستی تیم پشتیبانی ژاکت در تمامی مراحل در کنار شماست تا مسیر کسب درامد را برای شما هموار کند. تسهیلات ژاکت برای توسعه‌دهندگان شامل تبلیغات گسترده برای محصولات با کیفیت و مشاور منظم در راستای بهبود کیفی است.

آیا شغل اینترنتی برای نوجوانان بر دانشگاه تأثیرگذار است؟انواع شغل های اینترنتی برای تینیجر ها

دانش آموزان دبیرستانی غالباً تعجب می کنند که آیا واقعاً واجد شرایط شغل آنلاین برای نوجوانان و مشاغل پاره وقت و مجازی هستند یا خیر. به عنوان یک قانون کلی، هر فعالیتی که در خارج از کلاس انجام می دهید ، ممکن است به عنوان برنامه درسی فوق العاده و اضافی شناخته شود. با این حال، متقاضیان باید توجه داشته باشند که برنامه های درسی فوق العاده برای پیشرفت شما به عنوان یک دانشجو یا یک فرد ارزشمند است.

دانشگاه ها به طور کلی کلاس های فوق برنامه را به چهار طبقه تفکیک می کنند ، طبقه اول نمایانگر نادرترین و چشمگیرترین فعالیت ها و طبقه چهارم نمایانگر فعالیت های متداول است. با توجه به این موضوع، مشاغلی که کارآفرینی را نشان می دهند – مانند فروش صنایع دستی یا راه اندازی کسب و کار – احتمالاً تأثیر عمیق تری در تبلیغات خواهند داشت. بعلاوه، دانش آموزانی که برای کمک به تأمین هزینه های خانواده خود به صورت نیمه وقت کار می کنند، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

شغل آنلاین برای نوجوانان معمولاً باعث می شود که امتیاز کسب کنند. به عبارت دیگر ، ممکن است شما یک مدیر یا سرپرست نداشته باشید که از تلاش های شما گزارش دهد یا موفقیت های شما را تحسین کند. برای این منظور، دانشجویانی که مشاغل آنلاین دارند، باید سعی کنند تا حد امکان دستاوردهای کاری خود را برای برنامه های دانشگاهی خود اضافی کنند. به عنوان مثال، اگر کار شما فروش آثار هنری است، به انجمن های مربوطه در دانشگاه اطلاع دهید که سالانه چه تعداد پیراهن و برچسب فروخته اید. از طرف دیگر ، متقاضیان کانال YouTube می توانند تعداد مشترکین و دنبال کننده های خود را ذکر کنند. هدف این است که به دانشکده ها نشان دهید چگونه ابتکار عمل را به دست آورده و از اشتیاق و خلاقیت خود درآمد کسب کرده اید.

رقابت برای ورود به دانشگاه از هر زمان دیگری چالش برانگیز تر شده است. در نتیجه، دانش آموزان دبیرستانی باید در حین انجام دادن کارهایی مانند مقاله نویسی، آزمون گرفتن، مصاحبه و …، موارد دیگر را نیز در نظر بگیرند و ابعاد مختلف زندگی خود را تنها برای کسب درآمد فراموش نکنند.

ژاکت را دنبال کنید

ژاکت در اینستاگرام

ژاکت در فیسبوک

ژاکت در لینکدین

ژاکت در توییتر

دیدگاه‌ها

Comments
 • رضا

  عالی بود دمتگرم

   • پروین احمدی

    سلام من خوب بلدم محصول تبلیغ کنم

    • Parisa

     سلام من دلم میخواد یه شغل اینترنتی پر درآمد داشته باشم ولی دوست ندارم برای کلاس برنامه نویسی هزینه کنم چیکار کنم

     • کیانا مهدی نژاد

      سلام و وقت بخیر
      شما می تونین از سایر شغل های اینترنتی درامد کسب کنید و یا اگه به برنامه نویسی علاقه دارید، منابع آموزشی آنلاین رایگان زیادی وجود دارند که می تونید با جستجو در گوگل اون ها رو پیدا کنید.

 • خرقانی

  سلام من فتوشاپ رو کامل بلدم
  و کلیپ می تونم بسازم
  ولی نمیدونم چیجوری استفاده کنم

  • MohammadMokhtarifard

   سلام
   شما میتونی از سایتی مثل پونیشا پروژه فوتوشاپ بگیری

   • محسن حاتمی

    سلام ببخشید چطور میشه پروژه گرفت من یاد ندارم

    • کیانا مهدی نژاد

     کافرما ها پروژه های خودشون رو در سایت هایی مثل سایت پونیشا میذارن و شما می تونید به عنوان فریلنسر اون پروژه ها رو انجام بدید و دستمزد دریافت کنید

  • م

   سلام اگه دوست داشتید تماس بگیرید درموردش صحبت کنیمحمد

 • Maryam

  من احساس میکنم هیچکدوم ازین کارارو نمیتونم انجام بدم و حتی نمیدونم از کجا باید شروع کنم 😐

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   معلومه که می تونید! الان با وجود اینترنت می تونید همه چیز رو آنلاین یاد بگیرید. فقط باید حوزه ای رو که بهش علاقه دارید سرچ کنید و کلی منبع آموزشی پیدا می کنید

 • Amirali

  بله اگه آدم به چیزی علاقه داشته باشه به دونبالش میره ویاد میگیره

 • سومیا

  سلام من ۱۴ سالمه دنبال یه کار آنلاین هستم من مترجم رو انتخاب کردم اما نمیدونم میتونم با این سن یا نه یا اینکه اگه میتونم از کجا شروع کنم میتونم به زبان کره ای و ژاپنی و اینیگلیسی صحبت کنم .
  آیا میتونم ؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و روز بخیر
   بله می تونید به صورت فریلنسری کار کنید و از سایت هایی مثل کارلنسر، ترجمیک، پونیشا و … پروژه بگیرید.

 • ARI

  سلام. ببخشید الان شما خودتون دسیار لازم ندارید؟🙃 من 14 سالمه هر کاری هم که بخواید مثل تحقیقات و ادیت فیلم و عکس رو خیلی خوب می تونم انجام بدم.

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   در حال حاضر نه متاسفانه ولی شبکه های اجتماعی مارو دنبال کنین، موقعیت های شغلی رو اونجا میذاریم میتونین رزومه و نمونه کار هاتون رو بفرستین

 • مریم کیخسروی

  سلام من به گویندگی علاقه دارم چجوری باید کسب درآمد کنم

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   پیشنهاد می کنم سری به سایت آکادمی گویندگان بزنید. یا می تونید به دفتر های صدا و سیما مراجعه کنید و درخواست کار بدید

 • احمد سلطانی

  سلام
  من فرزندم نوجوانه و علاقه به کامپیوتر و اینترنتی خیلی داره و همش سرش تو گوشیه و اینا
  چه شغلی براش مناسبه که توی تابستون یا در کنار درسش ازش کسب و درآمد کنه؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   طراحی سایت با وردپرس می تونه شغل مناسبی برای فرزندتون باشه و درامد خوبی هم داره

 • medina

  سلام
  من ۱۶ سالمه رشتمم تجربیه میخواستم بدونم اگه برنامه نویسیو شروع کنم از پایه به یادگیری ارزششو داره ؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   بله برنامه نویسی از شغل های پر درآمده و اگه بهش علاقه داشته باشین میتونین به جایگاه خوبی برسین

 • اسرا

  بی زحمت میشه سایت های معتبر برا کسب در امد رو معرفی کنید

 • محمدامین

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید برای گزینه ۴، چه سایت هایی هست که میتونم درش به عنوان معلم خصوصی تدریس کنم؟
  بیزحمت مثال میزنید؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   سایت هایی مثل استاد سلام برای چنین کاری مناسب هستند

 • Samin

  سلام ببخشید من در کلیپ ساختن و ادیت عکس خیلی خوبم و حتی در یک مسابقه ساخت کلیپ برای سلامت هم رتبه آوردم میخواستم ببینم چجوری می تونم کسب در آمد بکنم از این روش

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   با یک جستحوی ساده در گوگل می تونید شغل هایی رو در این مورد پیدا کنید و رزومه تون رو براشن ون بفرستید. و اگر رزومه ندارید می تونید مدتی به عنوان کاراموز کار کنید و یک رزومه قوی بسازید

 • Samin

  سلام ببخشید من سریع تایپ میکنم میخواستم ببینم میتونم در این مورد کسب در آمد بکنم ؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   بله در سایت هایی مثل پونیشا، تایپسرا، کارلنسر و … می تونید پروژه های تایپ رو پیدا کنید و انجام بدید و درامد کسب کنید.

 • سلام. خسته نباشید. ببخشید؛ من چند مدتی به عنوان کسب و کار اینترنتی، در کار تیزر سازی و چند فعالیت اینترنتی دیگر بودم ولی متاسفانه خواهان نداشت و لغو شد. الان میخواهم اگر ممکن است، چند سایت به بنده معرفی بفرمایید تا فعالیت لازم را در ان سایت انجام. البته سایت داری امنیت بالا، قابل کسب و کار و کسب درامد خیلی خوب و واقعی باشد.
  با تشکر از شما.

 • من

  من نقاشیم حرف نداره ب زبان انگلیسی هم مسلط ام و حدود یک سال دیگه مدرکم رو میگیرم تا حدودی هم روسی بلدم کلیپ هم میتونم درست کنم وعکس نوشته و افکت روی عکس انجام بدم
  شنا و والیبال هم خیلی خوب بلدم و توی کلاس های المپیاد شرکت دارم و آموزش دروس ریاضی شیمی زیست و فیزیک میبینم و در حال حاضر اطلاعات خوبی دارم از این چهار رشته
  از نظر قیافه هم الکی تعریف نمیکنم همه میگن خیلی خیلی خیلی جذابم و خودمم اینو قبول دارم ک خیلی خوشگلم بخاطر همین میخواستم مدل بشم ولی چون جای مطمن نمی‌شناختم سرم ی بار کلاه رفت
  ی جا مطمن هم هست آژانس مدلینگ فرشتگان ولی من اصفهانم اونا تهران بنابراین قرار ملاقات کنسل شد
  در کل استعداد هام و توانایی هام رو گفتم
  این آخری هم برای این بود ک اگ شما جا مطمن توی اصفهان میشناسید معرفی کنید
  دختر هستم چهارده سالمه
  این ایمیل منه پیشنهادی داشتین ایمیل بزنین [email protected]

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   امیدوارم یک شغل مناسب با شرایطتون پیدا کنید ☺️

 • فاطی

  سلام
  ممنون از مطالب جامع و کامل تون.بسیار مطالب خوبی بود..*_*

 • ابوالفضل

  سلام و وقت یه خیر من ۱۵ سالمه و علاقه زیادی به این دارم که در فضای مجازی چیزی را به بفروشم یا به قول معروف بازار یابی کنم ولی چیزی ندارم که بخوم بفروشم میخوم بدونم که با توجه به اینکه وسیله ای برای فروش ندارم چگونه میتونم برای یه شخصی چیزی بفروشم و پولی دریافت کنم با تشکر

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقتتون بخیر
   یکی از کار هایی که میتونید بکنید اینه که با شرکت های همکاری در فروش، همکاری کنید. در واقع محصول اون ها رو در کانال های خودتون بفروشید و کمیسیون دریافت کنید. پیشنهاد می کنم نگاهی مقاله ما درباره همکاری در فروش بندازید.

 • Fatima

  سلام من 14 سالم ویدیو درست میکنم حتی یه پیج تو اینستا دارم اما چطوری میشه از این راه کسب در آمد کرد ؟؟؟؟؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   یکی از راه ها اینه که ویدئو هاتون رو در یوتیوب به اشتراک بذارید و با افزایش دنبال کننده ها و تعداد بازدید، به درامد دلاری از یوتیوب برسید

 • mmmmm

  سلام من ۱۴ سالمه و تولید محتوا رو خوب بلدم مخصوصا با پاور پوینت البته می تونم وسایل نمدی هم درست کنم و می خوام برای تابستون یه کاری انجام بدم و در آمد کسب کنم اما نمی دونم چی کار کنم میشه راهنماییم کنین؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقتتون بخیر
   برای تولید محتوا می تونید با آژانس های تولید محتوا و سایت هایی که کارفما ها در اون پروژه هاشن رو می ذارن همکاری کنید.
   برای فروش صنایع دستیتون هم بهترین کار راه اندازی یک پیج اینستاگرامیه

 • ستایش

  سلام من 16 سالمه و پایه دهم تجربی هستم. میخواستم توی تابستون ی کاری انجام بدم که هم یکم تجربه کسب کنم هم پول تو جیبی داشته باشم تا بعد از کنکور و زمان تحصیل در دانشگاه در کنار درس شغل مناسب خودم رو پیدا کرده باشم و مستقل باشم. کار ادیت و عکاسیم خوبه به زبان انگلیسی هم مسلطم و تا 9 ماه دیگه مدرکم رو میگیرم. برای اینا به سایت پونیشا که معرفی کردین سر زدم اما قوانینش رو ک خوندم نوشته بود فقط افراد بالای 18 سال میتونن فریلنسر بشن. خواستم بپرسم شما سایت هایدیگه ای رو برای این کار میشناسین؟ یا اگه بخوام توی اینستا پیج داشته باشم انتخاب خوبیه یا خیر؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   بله از طریق اینستاگرام هم می تونید به درامد برسید، فقط باید مداوم محتوا تولید کنید و پیجتون رو فعال نگه دارید تا فالوئرها رو جذب خودتون کنید.
   برای سایت پونیشا هم می تونید با نام یکی از نزدیکانتون که بالای 18 سال هستند ثبت نام کنید

 • مجتبی

  سلام من دنبال یه کاری هستم تا درامد زایی کنم
  من به بورس و فارکس علاقمند هستم
  ولی به من میگن این کارها خوب نیست
  من از شما میخواهم تا به من کاری پیشنهاد بدهید تا بتوانم درامد زایی کنم لطفاً کاری پیشنهاد بدهید

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   پیشنهاد می کنم دنبال چیزی که بهش علاقه دارید برید و دانش خودتون رو در اون زمینه زیاد کنید. تا بتونید به درامد برسید. منابع بسیار زیادی برای یادگیری در اینترنت هست.

 • ایلین

  سلام من ۱۴ سالمه به طراحی و عکاسی و کارای هنری علاقه دارم چه کاری برای من مناسبه و چطوری باید انجام بدم و چیکار باید بکنم ؟؟

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام و وقت بخیر
   اگه مهارت تخصصی دارید می تونید در سایت هایی که مخصوص این کار هستند، پروژه بگیرید.
   راه اندازی صفحه اینستاگرام هم می تونه ایده خوبی باشه که بتونید از هنرتون درامد کسب کنید ولی باید روی پیجتون وقت بذارید و روش کار کنید تا به نتیجه برسید

 • مهدی

  سلام، من 13 سالمه و به وبلاگ نویسی علاقه دارم ولی نمی‌دانم چگونه شروع کنم و چکار کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   اول از همه باید درباره قواعد نوشتن اطلاعات کامل به دست بیارید، بعد می تونید در بلاگ های معروف یا در سایت هایی مثل ویرگول شروع به نوشتن کنید و تمرین کنید. یا می تونید با وردپرس سایت و بلاگ خودتون رو راه بندازید. همچنین میتونید به عنوان نویسنده محتوا با شرکت های مختلف همکاری کنید.

 • Xtreme

  سلام من می خوام یه عکاس بشم باید چیکار کنم لطفاً راهنمایی کنید🙏🏻

  • کیانا مهدی نژاد

   سلام
   از منابع آنلاین استفاده کنید تا اطلاعات درستی درباره این کار به دست بیارید و با مشورت یک متخصص دوربین بخرید و در اینستاگرام و پلتفرم های عکاسی فعالیت کنید

 • saba

  سلام من ۱۷ سالمه و علاقه زیادی به سفالگری دارم و کارم عالیه ولی متاسفانه بخاطر شرایط کرونا و بسته شدن کارگاهی که کار میکردم نمیتونم و نمیدونم چیکار کنم 😕
  خیلی دوست دارم از این طریق کسب در آمد داشته باشم میشه راهنماییم کنید چکار کنم؟

  • بنیامین خلیلی

   سلام و وقت بخیر سفالگری یکی از هنرهای ماندگار انسان از دوره های باستان تا به امروز است اگر در این حوزه فعالیت داشتید قطعا تجارب با ارزشی دارید که می توانید در هر بستری با دیگران به اشتراک بزارید همچنین اگر بتوانید فضایی را محیا کنید با هدف ساخت اجسام مختلفی از جمله لیوان، پارچ، ظرف و.. می تونید در سایت ها و یا پلتفرم هایی که اجازه فروش محصول رو دارید محصولاتتون رو در معرض دید کاربر بزارید و با فروششان برای خودتان کسب درامد کنید. راه اندازی صفحه اینستاگرام هم می تونه ایده خوبی باشه که بتونید از هنرتون درامد کسب کنید فقط باید توجه داشته باشید کلیدی ترین نکته برای جذب مخاطب تولید محتوای باکیفیته.

 • Amir mahdi

  من برنامه نویسی رو از کجا یاد بگیرم نمی دونم الان کرونا هست آیا آنلاین برگزار میشه خوب سایت هاشو بدین

  • محمد زراعتی

   سلام
   دوره های انلاین خوبی در سطح نت هست
   مثلا دوره php همیار اکادمی یا دوره جاوا اسکریپت سون لرن خوب هستند

 • EDDIE

  سلام
  من بشخصه صدای خوبی دارم
  چجوری میتونم به نحوی صدا پیشگی کنم

  • محمد زراعتی

   سلام
   شما در درجه اول نیاز به نمونه کار دارید
   چنتا رکورد خوب از خودتون داشته باشید حتما
   بعد از اون در سایتهایی مثل انجام میدم ثبت نام کنید و با توجه به نمونه کارهاتون پروژه گویندگی بگیرید و کسب در آمد کنید.

 • معصومه

  سلام خسته نباشید
  من دانش آموزم و میخوام کار تایپ انجام بدم میشه چند سایت برا تایپ که معتبر باشه و دستمزدش خوب باشه معرفی کنید

  • محمد زراعتی

   سلام
   سایت تایپ ایران و تایپ سرا برای کسب درامد خوب هستند

 • Ftmh

  سلام من تو نوشتن استعداد دارم چطوری میتونم اقدام کنم

  • محمد زراعتی

   سلام
   نویسندگی یکی از شغل های پر درامد در حوزه محتوا هست. شما میتونید به عنوان کارشناس تولید محتوا هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری در شرکت ها استخدام بشید

 • مریم

  سلام اگر میشه سایت معرفی کنید که ما کجا و یا چگونه میتونیم برای مثال زبان تدریس کردیم ویدیوشو چجوری و یا در کجا آپلود کنیم؟؟

  • محمد زراعتی

   سلام
   سایت هایی مثل استاد بانک ، آقا اجازه و… به شما بستری برای تدریس آنلاین می دهند
   همچنین ویدئو های خود را می توانید در سایتهایی مانند poshtiban اپلود کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *