Retry

آمار نشان می دهد که نوجوانان و دانشجویان در مقایسه با نسل های قدیمی و مسن تر بیشترین فعالیت را در بازار آزاد دارند. دلیل آن این است که آن ها در عصر دیجیتال روی کار آمده اند، جایی که دسترسی به اینترنت به اندازه دسترسی به اکسیژن مهم است.در این مقاله 10 ایده برای کار اینترنتی برای دانشجویان را بررسی خواهیم کرد.

به عنوان عضوی از این گروه های سنی، ممکن است در حال تحصیل و همچنین کار نیمه وقت باشید.

به جای بردن غذا در محل غذاخوری محلی یا صرف ساعت ها نگهداری از کودک، چرا کار آزاد انجام نمی دهید؟ در حین تحصیل در دانشگاه و زندگی اجتماعی، کار اینترنتی برای دانشجویان یک شغل پاره وقت مناسب است.

شما می توانید از هر کجا که هستید، آزاد باشید و حتی برخی از هزینه های دانشگاه خود را پرداخت کنید. هر کجا که باشد، مشاغل آزاد به صورت آنلاین، راهی آسان برای کسب درآمد و یادگیری یک مهارت جدید است.

اکنون، شما تعجب می کنید، “این مشاغل چیست و کجا می توانم آن ها را پیدا کنم؟”

در اینجا بهترین کسب و کار های آنلاین برای دانشجویان وجود دارد.

کار اینترنتی برای دانشجویان

 

10 شغل و کار اینترنتی برای دانشجویان

شبکه های کار مجازی مشاغل آنلاین هستند که شامل ایجاد محتوا برای مشتریان هستند. یافتن شغل آنلاین و کار اینترنتی برای دانشجویان با تعداد زیادی وب سایت فریلنسینگ بسیار آسان است. وب سایت های کاریابی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا در محدوده توانایی های خود شغل پیدا کنید.

همچنین صدها برنامه برای کمک به شما در انجام کارهای مختلف در این زمینه نیز وجود دارد. پس از ایجاد رزومه، در این مشاغل که به نسبت کار بسیار خوبی می کنند، مرور کنید و ببینید آیا موردی جلب توجه می کند.

1. مدیر رسانه های اجتماعی

اولین کار اینترنتی برای دانشجویان که در این مقاله به آن اشاره شده، مدیر شبکه های اجتماعی است. بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای کسب و کارهایی که به دنبال بازاریابی آنلاین خود هستند، بسیار محبوب است.

اگر در شبکه های اجتماعی فعال هستید و توانایی تبلیغ کالاها و خدمات را دارید، این وظیفه شماست. مشاغل محلی را در منطقه خود هدف قرار دهید و در صدد برون سپاری خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی هستید.

درآمد احتمالی: در ماه بسته به تعداد مشتریانی که دارید می تواند رنج متفاوتی داشته باشد و تا چند میلیون هم برود.

شروع به کار: نکات ارائه شده در مورد مدیریت شبکه های اجتماعی را دنبال کنید. آن ها به شما کمک می کنند کار مدیریت رسانه های اجتماعی را شروع کنید.

2. نویسنده مستقل

این یکی از محبوب ترین مشاغل کار اینترنتی برای دانشجویان که علاقه مند به نوشتن هستند، اما توانایی ایجاد یک وبلاگ را ندارند، می باشد.

شما می توانید خدمات خود را به شرکت هایی که به دنبال محتوا هستند، بفروشید یا از طریق سیستم عامل های فریلنسینگ که برنامه های نوشتاری را تبلیغ می کنند، اقدام کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید و خدمات خود را ارائه دهید.

درآمد احتمالی: بسته به نوع مقالاتی که می نویسید، نرخ ها در هر صفحه متفاوت است.

کار اینترنتی برای دانشجویان

3. دستیار مجازی

یک دستیار مجازی پشتیبانی اداری را به مشاغل ارائه می دهد. این کارها معمولاً در یک دفتر انجام می شود، اما شرکت ها دستیاران از راه دور را انتخاب می کنند. VA اساساً دبیران اجرایی اقتصاد کنفرانس اقتصادی هستند.

این وظایف شامل مدیریت ایمیل، دفترداری، مدیریت برنامه ها و ورود اطلاعات است. شرح شغل گسترده است و شما باید رزومه ای ایجاد کنید که نشان دهنده کار شما باشد.

شروع به کار: با کمی تحقیق می توانید انبوهی از نکات و توصیه های مفید در مورد چگونگی تبدیل شدن به VA را پیدا کنید.

4. تصحیح کننده یا ویراستار

تصحیح کننده یک کار اینترنتی برای دانشجویان و یکی از محبوب ترین مشاغل آنلاین برای آنها است. اگر هنگام مطالعه مرتباً خطا می گیرید، این شغل برای شما مناسب است.

بسیاری از شرکت ها که به دنبال ویرایشگر آنلاین هستند، تصحیح کننده های زیادی دارند.

5. رونویسی

رونویسی شامل تبدیل ضبط صدا به متن است. اگر می توانید هنگام گوش دادن به یک ضبط به طور دقیق تایپ کنید، این می تواند یک کار نیمه وقت ایده آل برای شما باشد.

این یکی از ساده ترین مشاغل آنلاین برای دانشجویان است، به ویژه برای کسانی که مهارت گرافیکی یا نوشتاری ندارند.

6. طراح گرافیک

اگر شما با ابزارهای طراحی مانند InDesign ،Illustrator و Photoshop تجربه دارید، طراحی گرافیک کار شماست.

اگر هنوز آماده نیستید، اما مایل به یادگیری هستید، سایت هایی هستند که با برگزاری دوره های آنلاین می توانند شما را به یک طرفدار طراحی تبدیل کند.

توصیه می شود نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید. این به مشتریان بالقوه نشان می دهد که توانایی انجام چه کارهایی را دارید و به شما امکان می دهد برای نرخ های بالاتر مذاکره کنید.

7. طراح وب

راه اندازی یک وب سایت به شخصی نیاز دارد که خلاق باشد و از مهارت های فنی لازم برخوردار باشد. شما باید بتوانید در یک جدول زمانی مشخص وب سایتی زیبا، اما در عین حال کاربردی ایجاد کنید.

این سایت نیاز به نمایش تصویر از شخص یا کسب و کار و تمام اطلاعات لازم دارد. شما می توانید این مهارت را به صورت آنلاین فرا بگیرید و خود شما برای افرادی که به وب سایت نیاز دارند بازاریابی کنید.

طراحی وب به عنوان یک کار اینترنتی برای دانشجویان شغل بسیار مناسبی است. اگر به فکر کسب درآمد از طراحی سایت هستید، راهنمای جامع آموزش راه اندازی کسب و کار طراحی وب را دنبال کنید.

کار اینترنتی برای دانشجویان

8. وبلاگ نویسی

ایجاد یک وبلاگ می تواند برای شما درآمد منفعل داشته باشد. با کسب درآمد از تبلیغات در سایت خود، وبلاگ نویسان با کلیک یا مشاهده تبلیغات، درآمد کسب می کنند و وبلاگ نویسی یک مورد بسیار خوب رای کار اینترنتی برای دانش

وبلاگ نویسی وب سایت طراحی آنلاین صفحه وب به صورت با معنا است.

هنگامی که تصمیم گرفتید در مورد چه چیزی می خواهید وبلاگ بنویسید، سعی کنید مرتباً محتوا بنویسید. محتوا را به خوانندگان خود مرتبط کنید و به نوبه خود باعث درآمد شما خواهد شد. قبل از شروع وبلاگ نویسی، نکات مهم در این زمینه را حتما در بلاگ ژاکت بخوانید.

درآمد احتمالی: این کاملا به ترافیکی که وبلاگ شما دریافت می کند، بستگی دارد.

اگر با وبلاگ آشنایی ندارید، مقاله وبلاگ چیست و چه کاربرد هایی دارد را می توانید مطالعه کنید.

9. ویرایشگر فیلم

محتوای ویدئویی برای بازاریابی آنلاین و ایجاد محتوا تقاضای زیادی دارد. این بدان معنی است که این شغل دارای درآمد بی حد و حصر برای فریلنسرها و یک کار اینترنتی برای دانشجویان است.

اگر شما می توانید با خلاقیت از فناوری دیجیتال و برنامه ها برای ویرایش فیلم ها استفاده کنید، این یک روش مطمئن برای کسب درآمد اضافی است.

10. یک کانال YouTube راه اندازی کنید.

درست کردن ولاگ یا Vlogging، که می تواند به عنوان نسخه تصویری وبلاگ نویسی توصیف شود، یک محتوای تصویری است که برای آگاهی و سرگرمی مخاطبان ساخته شده است.

به همان روشی که وبلاگ ها از طریق تبلیغات کسب می کنند، می توانید به YouTube Partner Program بپیوندید و از هر بازدید درآمد کسب کنید و به عنوان یک کار اینترنتی برای دانشجویان بسیار مناسب است.

اولین قدم را برای تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق بردارید.

شما ممکن است به این مشاغل نگاه کنید و فکر کنید، “من می توانم این کارها را انجام دهم، اما آیا من مهارت دارم؟ ”

شما ممکن است یک نویسنده طبیعی یا یک طراح خلاق باشید اما هنوز استعدادهای خود را برآورده نکرده اید. بنابراین ابتدا بر روی مهارت خود تمرکز کنید و آن را افزایش دهید و یا مسیر خود را مشخص کنید و شروع به فعالیت کنید ممکن است در ابتدای کار در امد قابل توجهی نداشته باشید اما پس از این که به اندازه کافی برای خود مشتری تولید کردید می توانید در کنار سایر کار ها و فعالیت های خود به کسب و کار خود برسید و از این طریق برای خود در امد کسب و کنید و حتی از این در امد برای پرداخت شهریه دانشگاه یا خرج های شخصی خود استفاده کنید.

برای شروع پیشنهاد می کنیم در سایت ژاکت سرویس ثبت نام کنید و به عنوان فریلنسر در هر زمینه ای که تخصص دارید، شروع به کار کنید.

امیدواریم شما با خواندن مقاله کار اینترنتی برای دانشجویان با 10 تا از بهترین مشاغل آنلاین برای دانشجویان آشنا شده باشید و بتوانید با شروع فعالیت در یک زمینه و افزایش توانایی های خود در دوران دانشجویی خود درآمدی کسب کنید و بتوانید بخشی از مخارج زندگی خود را مدیریت کنید و یا اگر کمبودی در این زمینه ندارید می توانید آن را ذخیره کنید و در سال های آینده که نیاز دارید از ان به عنوان پس انداز استفاده کنید.

ژاکت را دنبال کنید

ژاکت در اینستاگرام

ژاکت در فیسبوک

ژاکت در لینکدین

ژاکت در توییتر

دیدگاه‌ها

Comments
امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *