Retry
رادار بازی، سرویس افزایش سرعت دانلود و کاهش پینگ بازی‌ها رونمایی شد

سایت و اپلیکیشن رادار بازی برای کاهش پینگ بازی ها رونمایی شد. به گفته زارع‌پور، این سرویس ضمن افزایش قابل توجه سرعت دانلود بازی‌ها، موجب کاهش چشمگیر پینگ‌بازی‌ها خواهد. وعده رفع مشکلات گیمرها و کاهش پینگ بازی‌ها به ایام انتخابات ۱۴۰۰ باز می‌گردد. پس از وعده‌های چند باره وزیر ارتباطات برای تحقق قول رئیسی به گیمرها، سرانجام از پلتفرم رادار بازی رونمایی شد.

«عیسی زارع‌پور» با انتشار پستی در کانال شخصی خود در فضای مجازی از راه‌اندازی وبسایت و اپ رادار بازی خبر داد و نوشت:

«یکی از مشکلاتی که گیمرهای کشورمان همواره با آن روبرو بودند مشکل سرعت پایین دانلود بازی ها و آپدیت آنها به همراه پینگ یا زمان تاخیر بالای بازی آنلاین بوده که باعث اختلال و تجربه کاربری نامناسب گیمرها در ایران می شد. خوشبختانه همانطور که وعده داده بوده ام برای رفع مشکل این بخش از کاربران عزیز که تعداد آنها کم هم نیست، با همکاری بخش خصوصی، بنیاد ملی بازی های رایانه ای و شرکت ارتباطات زیرساخت، سایت و اپلیکیشنی بنام “رادار بازی” راه اندازی شده است».

به گفته وی استفاده از این پلتفرم، ضمن افزایش قابل توجه سرعت دانلود بازی‌ها و آپدیت آنها، موجب کاهش چشم‌گیر پینگ بازی‌ها می‌شود و تجربه‌ای بهتر برای گیمرها رقم خواهد خورد. البته در ویدئویی که وزیر ارتباطات همراه با این پست منتشر کرده، ادعا می‌شود پینگ بازی‌ها به ۷۰ تا ۸۰ میلی‌ثانیه کاهش می‌یابد.

بنابر اعلام زارع‌پور این اتفاق از طریق انتقال CDN های این بازی‌ها به داخل کشور و کوتاه کردن مسیر دسترسی کاربران داخلی کشور به سرورهای بازی و طراحی ابزارهای خاص توسط متخصصان صورت گرفته است: «گیمرهای عزیز می توانند از طریق مراجعه به آدرس radar.game این حس خوب را تجربه کنند.»

در صفحه اول رادار بازی پیامی مبنی بر امکان مقایسه برخی بازی‌ها از لحاظ کیفیت پینگ درج شده است. وزیر ارتباطات همچنین وعده داده است به تدریج تعداد بازی‌های این سرویس افزایش خواهد یافت. گفتنی است وزیر ارتباطات از برگزاری رویدادی برای رونمایی از این سرویس خبر داده بود، اما به نظر می‌رسد با توجه به مشکلات کشور در تأمین انرژی، فعلا چنین رویدادی برگزار نشود.

 

سایت راداربازی – radar.game

دانلود رادارپلاس – نسخه ویندوز radarinstaller

دانلود رادار پلاس – نسخه اندروید RadarPlus

 

DNSهای رادار پلاس

از DNS های زیر در سیستم خود استفاده کنید تا بتوانید با سرعت بالا و بدون پکت لاس و محدودیت از بازی های پشتیبانی شده لذت ببرید

10.202.10.10

10.202.10.11

دسته بندی: اخبار , اخبار اینترنت

دیدگاه‌ها

Comments
  • فقط خدا

    من دانلود کردم رادار گین رو اصلا تعصیری. رو پینگ و پکت لاس نداره برای چی درست کردن اینو خدا میدونه

امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *