Retry
ابزارهای ضروری در وردپرس

همانطور که می‌دانید افزونه‌های وردپرس می‌توانند بعضی کارهای پیچیده را برای ما به آسانی انجام دهند. گاهی از اینکه قرار است به صورت دستی بعضی فعالیت‌ها را انجام دهیم حوصلمان سر می‌رود و نیازمند افزونه های ضروری در وردپرس هستیم. با کمک ابزارهای اتوماتیک سرعت عملکرد بالا رفته و کارایی بهتری نیز خواهیم داشت.
قبلا در مقاله ابزار وردپرس به معرفی بهترین ابزارهای مورد نیاز برای هر سایت وردپرسی پرداختیم. در این مقاله می‌خواهیم به شما چند افزونه وردپرسی را معرفی کنیم که می‌توانند بعضی کارها را برای شما به طور خودکار و به آسانی انجام دهند.

ابزارهای ضروری در وردپرس

خوشبختانه با توسعه‌ای که افزونه‌های وردپرس در چندسال اخیر داشته‌اند می‌توانند مدیریت و ساخت یک وبسایت را برای ما بسیار آسان کنند و باعث صرفه جویی در وقت شوند. به همین دلیل بسیار محبوب هستند.

افزونه انالیتیفای

برای اینکه بتوانید عملکرد سایت خود را ردیابی کنید و از طرفی به بررسی مشتریان و میزان فروش خود بپردازید و آن‌ها را تحلیل کنید به یکی از ابزارهای ضروری در وردپرس برای این منظور نیازمندید. گوگل آنالیتیکس مطمئن‌ترین سیستم تحلیل و بررسی است که با اتصال آن به وردپرس می‌توانید تمامی اطلاعات را از آن کسب کنید. این افزونه کاملا رایگان است و می‌توانید از مخزن وردپرس دریافت نمایید.

فرم ساز گرویتی فرمز Gravity Forms Farsi

gravity forms- ابزارهای اتوماتیک در وردپرس

یکی از معروف‌ترین و قدرتمندترین ابزارهای ضروری در وردپرس فرم ساز فارسی Gravity است. این افزونه دارای رابط کاربری بسیار جذاب است که می‌توانید در وبسایت خود از آن استفاده کنید. برای استفاده از این افزونه می‌توانید نسخه فارسی را از ژاکت خریداری نمایید.

افزونه نظرسنجی وردپرس TotalPoll Pro

total poll -ابزارهای اتوماتیک در وردپرس

گاهی لازم است که از یک سیستم نظرسنجی آنلاین در وبسایت خود استفاده کنید. یکی از ابزارهای ضروری در وردپرس افزونه total poll است که به شما امکان ساخت فرم نظرسنجی را می‌دهد.

افزونه iTheme Security

itheme security- ابزارهای اتوماتیک در وردپرس

این افزونه می‌تواند امنیت وبسایت شما را مدیریت و تامین کند. در واقع تمامی امکانات را برای محافظت از وبسایتتان فراهم کرده و نگرانی شما را نسبت به حملات و ورود عوامل مخرب کم می‌کند.

افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس

اسماش یک ابزار حرفه ای برای بهینه سازی تصاویر وردپرس می باشد که با استفاده از آن می توانید سئوی سایت خود را ارتقا دهید.

افزونه Yoast SEO

yoast seo- ابزارهای اتوماتیک در وردپرس

این افزونه یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین افزونه‌های وردپرس است که به شما در بهبود وضعیت سئو سایت‌تان کمک می‌کند. این افزونه با پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب و اطلاع رسانی از میزان سئو صفحات سایت به شما کمک می‌کند. جالب است بدانید بیش از 70 درصد وبسایت‌هایی که با وردپرس طراحی شده‌اند از این افزونه استفاده می‌کنند.

کلام پایانی

ابزارهای ضروری در وردپرس که معرفی کردیم می‌توانند کارها را به صورت اتوماتیک انجام دهند. اگر افزونه دیگری می‌شناسید در بخش نظرات معرفی کنید.

دیدگاه‌ها

Comments
امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *