Retry
آموزش قالب MasterStudy

قالب وردپرس MasterStudy ، بهترین گزینه برای ایجاد یک وب‌سایت تعاملی و آموزشی است که امکانات و ویژگی های فراوان آن، مستر استادی را از سایر پوسته های آموزشگاهی متمایز می‌کند. به دلیل امکانات زیادی که این قالب در اختیار شما قرار می دهد آموزش قالب MasterStudy اهمیت پیدا می کند.

پوسته MasterStudy تمامی امکانات و ابزار ممکن را برای طراحی سایت آموزشی حرفه ای را در اختیار شما قرار می‌دهد، امکاناتی از جمله فروش دوره آنلاین، راه اندازی مدرسه آنلاین، برگزاری آزمون ها، ارائه مدرک تحصیلی پایان دوره و … . همچنین قالب آموزشی MasterStudy سازگاری کاملی با افزونه محبوب ووکامرس دارد که شما می‌توانید با کمک آن، دوره های آفلاین خود را ایجاد کرده و به فروش برسانید.

یکی از قابلیت های مهم قالب مستر استادی اینست که شما می‌توانید بدون داشتن هیچ مهارت کدنویسی، دوره های آموزشی آنلاین خود را در پنل فرانت اند با یک ویرایشگر زنده ایجاد کرده و تغییرات را در لحظه مشاهده کنید؛ همچنین پیش نمایش های آماده این قالب بصورت کامل، راستچین و فارسی سازی شده اند که می‌توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

آموزش قالب MasterStudy | قالب آموزشی وردپرس

در ادامه به آموزش قالب MasterStudy می‌پردازیم و پس از معرفی اجمالی امکانات قالب، بخش های مختلف آن اعم از پنل تنظیمات، مراحل ساخت دوره از پیشخوان و پنل فرانت اند را بصورت کامل توضیح میدهیم.

وردپرس هر روز در حال توسعه و حرفه ای تر شدن میباشد، امروزه امکاناتی را میتوانید به تجارت الکترونیک و فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید که قطعا می‌تواند کمک زیادی برای توسعه کسب و کارتان کند، مانند راه اندازی اشتراک ویژه که میتواند درآمد شما بسیار افزایش دهد یا سیستم تیکتینگ برای ارتباط خریدارن با شما یا فروشندگاناتان جهت رفع مشکلات اختمالی بعد از خرید.

این امکانات بیشتر با پلاگین های متعدد به فروشگاه شما اضافه میشود، اما قالب مارکت ام ال ام  به تنهایی، بدون پلاگین با امکاناتی که دارد میتواند یک وبسایت حرفه ای با امکانات فراوان برایتان به ارمغان آورد.

فیلم آموزش قالب مستر استادی

در ادامه می توانید آموزش های این قالب آموزشی را به تفکیک در چهار قسمت ملاحظه بفرمایید:

معرفی امکانات قالب Master Study

معرفی تنظیمات قالب Master Study

آموزش ساخت دوره آموزشی از طریق پیشخوان قالب Master Study

آموزش ساخت دوره از طریق فرانت قالب Master Study

دیدگاه‌ها

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *