Retry

امروزه با افزایش تبلیغات و رشد کسب و کارها، پیدا کردن روشهای منحصر به فرد برای ارائه محصول یا خدمات و جلب توجه مشتریان شما، امری حیاتی است.

در دنیای شلوغ امروزی مردم اغلب یک فیلم دو دقیقه ای را در مقایسه با ۱۵ دقیقه برای خواندن همان اطلاعات ترجیح می دهند

بدون شک، بازاریابی ویدئویی با آنچه در گذشته وجود داشته بسیار متفاوت شده است واگر کسب و کارها از ویدئو در برنامه های بازاریابی خود استفاده نکنند کم کم از دور رقابت حذف می شوند. اما ممکن است از خود سوال کنید آیا واقعاً استفاده از فیلم برای تبلیغات خود ارزش دارد؟ آیا منابع کافی برای ایجاد و استفاده از محتوای ویدیویی در بازاریابی خود دارید؟

پاسخ ساده است: بله، ارزشش را دارد. نه تنها به این دلیل که همه این کار را انجام می دهند بلکه به این دلیل که ویدئو یکی از متنوع ترین و سودآورترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال است. برای این کار شما می توانید با سفارش خدمات تولید محتوا در سایتهای معتبر انواع محتواهای متنی و یا ویدئویی را برای سایت خود سفارش دهید .

این روزها شاهد این هستیم که اکثر کسب و کار برا رونق کار خود از محتوای ویدئویی استفاده می کنند. اما چرا اکثر کسب و کار ها روی ویدیو ها سرمایه گذاری می کنند؟ آیا مشتریان واقعاً ارزش کار شما را درک می کنند؟ ما در این مقاله برای شما 50 تا از مزیت های تولید محتوای ویدئویی را آورده ایم.

البته قبل از آن لازم است بگوییم که بازاریابی ویدئویی با آن چه در گذشته وجود داشته بسیار متفاوت شده  است و نشانه ی بارز آن انتخاب شدن یوتیوب به عنوان دومین موتور جستجوی پرطرفدار بعد از گوگل است.پس در ادامه بیایید مزایای این نوع تولید محتوا را باهم بررسی کنیم.

چرا باید از ویدئو مارکتینگ استفاده کنیم؟

خدمات تولید محتوا

ویدئو ها به دلیل کوتاه بودن و به یاد ماندنی شدن، استراتژی مهمی برای محتوای شما محسوب می شوند. به علاوه داشتن قالب کوتاه و جذاب آن ها، ویژگی های بازاریابی بی نقض را برای برند ها فراهم می کنند.

همچنین می توانید با استفاده از ویدئو ها مفاهیم پیچیده را با جذاب ترین حالت بصری به کاربران آموزش دهید.

اما فراتر از توانایی های منحصر به فرد ویدئو، این رسانه به نوعی بازاریابی داده محور(Data Driven Marketing) نیز محسوب می شود. دلیل این امر امکان ردیابی و اندازه گیری میزان انگیجمنت مخاطبین شما با ویدئو است.

مزایای ویدئو مارکتینگ

1- تاثیر گذاری ویدئو نسبت به محتوای متنی در ایمیل ها بیشتر است

تولید محتوای ویدئویی
همه ما روزانه ایمیل های تبلیغاتی بسیاری دریافت می کنیم اما ارسال ایمیل جذابی که مخاطب آن را باز کند، این موضوع را به یک چالش تبدیل می کند. استفاده از فیلم در ایمیل مارکتینگ می تواند با افزایش200-300 درصدی نرخ کلیک(CTR) و کاهش نرخ لغو اشتراک، باعث جذب مخاطبان بیشتری به محتوای شما شود. در حالی که ویدیوهای نحوه ی استفاده از یک محصول تاثیر پذیری بیشتر از این مقیاس هم دارند.

در حالی که هر کس دیگری بودجه خود را برای ارسال نامه های متنی ساده افزایش می دهد ، شما می توانید با ارسال ایمیل های ویدیویی در این زمینه تاثیر بیشتری بر روی مشتری بگذارید. این موارد می توانند بسیار شخصی شده باشد و ایمیل شما نسبت به سایر ایمیل های تبلیغاتی تاثیر بیشتری خواهد داشت

ویدئو بهترین روش برای ایجاد ارتباط با مخاطبین و جلب اعتماد آن ها برای شماست. اعتماد سازی را برای خود یک هدف در نظر بگیرید و صرف نظر از فروش، اجازه دهید افراد برای ارائه اطلاعات جالب و مفید به شما مراجعه کنند.

امروزه برخی از مشتریان به دلیل کلاهبرداری و تقلب در فضای مجازی، برای خرید محصولات و دریافت خدمات در اینترنت تردید دارند. به همین دلیل ۹۰٪ از کاربران فیلم های یک محصول را در روند تصمیم گیری مفید و موثر می دانند. بنایراین هرچه فیلم های بیشتری برای معرفی محصول، آموزش و یا آگاهی دادن به مشتریان ارائه دهید، اعتماد بیشتری به وجود می آورید.

2-تاثیر گذاری بیشتری بر ذهن مخاطب دارد

ثابت شده است که ترکیبی از صوت و تصویر بیش از هر متنی که بخوانیم بر روی ذهن مخاطبان تاثیر بیشتری دارد . تولید محتوای ویدئویی و فیلم ها فرصتی برای شما هستند که در ذهن مصرف کنندگان باقی بمانید.

3-تولید محتوای ویدئویی در مسیر آینده ارتباطات است

ایمیل های ویدئویی و فیلم های آنلاین ، آینده ارتباطات هستند. استفاده از آن ها با گذشت زمان افزایش می یابد ، بنابراین هر چه زود تر متوجه این موضوع شوید ، و استفاده از آن برای شما سود آور خواهد بود. مصرف کنندگان انتظار دارند که مشاغل نو آور بوده و به جلو حرکت کنند. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این انتظارات را برآورده می کنید؟

4- باعث پیشی گرفتن از رقبا می‌شود

حتی اگر ویدئو های وب به راحتی توسط مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند ، همه توانایی بالقوه خود را درک نکرده اند و هنوز در بازار های اصلی حضور ندارند. و این شانس شما است که می توانید از سایر رقبای خود پیشی بگیرید و با تولید محتوای ویدئویی نشان دهید چرا تجارت شما نسبت به بقیه تفاوت دارد.

5- باعث برقراری ارتباط نزدیک می‌شود

همه نامه های الکترونیکی نوشته شده توسط مدیران یک شرکتف جمعا به اندازه یک ویدئو تاثیر گذار نیستند. ویدئو ها تاثیر بیشتری دارند و باعث می شود به عنوان مثال عظمت یک شرکت بیشتر نشان داده شود

فیلم های موجود در ایمیل به مردم این فرصت را می دهد که آن ها را بشناسید و به افراد احتمالی این شانس را می دهد که قبل از ملاقات با شما ، شما را بشناسند.

6-عظمت تیم شما را به دیگران نشان می دهد

ممکن است مطالب و نکات زیادی در متن های خود آورده باشید که خواندن آن ها بیش از حد کسل کننده است. در حالی که اگر وقت خود را صرف تولید محتوای ویدئویی به صورت ضبط یک فیلم با تیم خود کنید، می توانید به مخاطبان نشان دهید تیم شما به بهترین نحو برای ارائه خدمات کار می کند.

7-اعتبار شما را افزایش می دهد

باور کنید یا نه، فیلم ها بیشتر از هر رسانه دیگری قابل اعتماد هستند. وقتی افراد در حال تماشای ویدیوی شما هستند و شما در حال صحبت در مورد مزایای محصولات و خدمات هستید، احتمال اعتماد به شما بیشتر می شود. و همه ما می دانیم که اعتماد در فروش مهم است.

شما می توانید فیلم های مقدماتی ایجاد کنید که به آن ها درباره کسب و کار خود بگویید و سایر فیلم هایی که درباره نوع کار شما صحبت می کنند. افزودن چند نقل قول از مشتریانی که قبلاً راضی بوده اند، حتی بیشتر کمک خواهد کرد.

8-با اطمینان تبلیغ کنید

ویدئو ها هر بار به بهترین نتیجه می رسند. تنها چیزی که باید نگران آن باشید این است که بار اول آن ها را به بهترین شکل ضبط کنید و پس از آن می توانید با آرامش بخوابید و مطمئن باشید با تولید محتوای ویدئویی پیام شما مطابق با خواسته شما ارسال می شود ، بدون اینکه خطرات سو برداشتی داشته باشد.

9-منظور شما را به درستی انتقال می دهد

از طریق ویدئو، محصول و یا خدمات جدید را به کاربران معرفی کنید. امروزه بیشتر کاربران، از ویدئو ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول و یا خدمات جدید استفاده می کنند. به همین دلیل، 45٪ از مشاغل که به شیوه ی  بازاریابی ویدئویی عمل می کنند، در صفحه اصلی خود ویدیوهای توضیحی دارند.

همچنین برای توضیح مفاهیم دشوار می توانید از انیمیشن استفاده کنید. انیمیشن به راحتی می تواند مفاهیم پیچیده و دشوار را به سادگی به مخاطب منتقل کند و از خسته کننده شدن یک موضوع برای مخاطب جلوگیری می کند. به طوری که باعث انتقال مفاهیم، به صورت ساده و سرگرم کننده به مخاطب می شود.

10-باعث ارئه پشتیبانی سریع به مشتریان می شود

پاسخ به تماس های تلفنی یا نوشتن پاسخ ایمیل به سوالات مشتری پرهزینه و زمان بر است ، به ویژه هنگامی که ممکن است تیم کم تری داشته باشید. از طرف دیگر ، فیلم ها جایگزین ارزان تر و موثر تری را برای ارائه این قسمت اساسی خدمات ارائه می دهند.

برای مشتریان بسیار آسان تر است که یاد بگیرند چگونه یک محصول را با دیدن یک محتوای ویدئویی عیب یابی کنند یا از آن استفاده کنند.

11-در هر زمان و هر مکان با چشم اندازها ارتباط برقرار کنید

کلیک و ارسال فیلم ها به راحتی یک ایمیل متنی معمولی است. برای تعامل با چشم اندازهای سایر مناطق جهان لازم نیست ساعت های کار کنید. شما می توانید به راحتی آن ها را در اختیار افراد قرار دهید.

12-تماس های پشتیبانی مشتری را کاهش می‌دهد

هنگامی که مشتریان پاسخ سوالات خود را به صورت آنلاین پیدا نمی کنند، با شما تماس می گیرند. با استفاده از تولید محتوای ویدئویی می توانید حجم تماس ها را کاهش دهید. زیرا فهم ویدئو ها آسان تر است و در پاسخ به سوالات مشتری بسیار موثر تر هستند.

شما می توانید برای هر یک از درخواست های آن ها فیلم تهیه کنید و آن ها می توانند به همان اندازه برای هزاران مشتری دیگر که ممکن است با همان مسئله درگیر شوند مفید باشند.

13-ثابت قدم بودن شما را نشان می ‌دهد

سازگاری و ثابت قدم بودن در یک پیام بازاریابی مهم است. با استفاده از ویدیو هایی که به صورت آنلاین به نمایش می گذارید یا با ایمیل ارسال می کنید ، به مرور کتابخانه ای ایجاد می کنید که می توانید قبل از ضبط فیلم جدید، محتوای ویدئویی پیشین خود را بررسی کنید.

با این کار از ثبات یکسان بودن پیام خود برای مصرف کنندگان ، هر بار اطمینان حاصل خواهید کرد.

14-باعث افزایش آگاهی مشتریان می شود

فیلم ها ابزاری با ارزش برای آگاهی و آموزش مشتریان احتمالی در مورد مثال مختلف هستند. با تولید محتوای ویدئویی به آن ها آن چه را که نیاز دارند و مهم تر از همه ، آن چه را از دست می دهند نشان دهید.

می توانید از مشتری های قبلی خود مثال بزنید و به آن ها نشان دهید چه کاری انجام داده اید تا آن ها را راضی کنید. اگر این کار به درستی انجام شود ، می توانید بدون اینکه کار خاصی انجام دهید برای آن ها پیام جذاب ارسال کنید.

15-ارتباط با مصرف کنندگان جوان را فراهم می کند

اکثر قشر جوان برای ارتباط و یا خرید یک محصول از یک فایل ویدئو استفاده می کنند و کم تر متن می خوانند. اطمینان حاصل کنید که در زمینه تولید محتوای ویدئویی برای جوانان به خوبی فعالیت می کنید و محتوا را به روشی که مصرف کنند بیشتر دوست دارند ، ارائه می دهید.

16-فوریت ایجاد می کند

محتوای ویدئویی چیستهنگام استفاده از فیلم ها ، این گزینه را دارید که پیام را تعاملی کنید. با قرار دادن پیوند هایی به پیشنهادات “زمان محدود” ، می توانید پیام را بسیار جذاب تر و فوری تر کنید. شما با این کار در حال ایجاد تقاضا هستید.

17-روند فروش را ساده می کند

یک گام مهم در هر فرآیند فروش این است که مشتری، شخصیت واقعی شما را بشناسد. می توانید فیلم ها را برای افراد احتمالی ارسال کنید تا آن ها حتی قبل از ملاقات با شما ، شخصیت شما را بشناسند. وقتی ما نمی توانیم مانند گذشته به چشم اندازهای دیگری برسیم این امر بسیار مهم است .

18-بی عیب و نقص است

با استفاده از ویدیو ها ، این فرصت را دارید که بدون نوشتن حتی یک کلمه ، یک پیام کامل را در یک ایمیل ایجاد کنید. نسبت به کسانی که هنوز با استفاده از محتوای متنی ایمیل ارسال می کنند، تولید محتوای ویدئویی یک روش بی عیب و نقص برای شما است.

19-هزینه های آموزش را کاهش می دهد

فیلم ها برای آموزش افراد تازه کار فوق العاده هستند. بانکی از منابع ایجاد کنید و از آن ها بخواهید حتی قبل از ورود به آموزش با برنامه کاری شرکت شما آشنا شوند. بگذارید از خانه و در وقت شخصی خود به این موارد دسترسی پیدا کنند.

این بدان معناست که شما نیازی به آموزش اصولی آن ها ندارید و آن ها از قبل تصوری از انتظارات شما از آن ها دارند.

20-مکالمات تکراری را حذف می کند

ما اغلب به سوالات تکراری مشتریان پاسخ می دهیم. با استفاده از تولید محتوای ویدئویی، می توانید پاسخ های خود را ضبط کرده و مستقیماً برای هر مشتری که سوال مشابه را می پرسد ارسال کنید. با استفاده از مجموعه فیلم های پاسخ خود ، به موقع همه پاسخ ها را خودکار خواهید کرد.

21-توجه به مطالب افزایش می یابد

فیلم ها انتقال افکار پیچیده و توضیحات طولانی را ساده و سرگرم کننده تر می کنند. نمایش اطلاعات از طریق ویدئو ها بسیار ساده تر از نوشتن است.

فیلم ها می توانند از محتوای طولانی مدت شما پشتیبانی کرده و خوانندگان را درگیر خود کنند.

22-باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود

شما می توانید با استفاده تلفن همراه خود فیلم خود را ضبط کنید. هزینه های تولید محتوای ویدئویی ارزان هستند و ماندگاری مطالبی که با فیلم ها انتقال پیدا می کنند بیشتر است، و همین باعث می شود آن ها را به ابزاری ضروری برای بازاریابی تبدیل می کند. و این کار به شما کمک می کند تا بتوانید هزینه پس انداز شده را در مکانی دیگر خرج کنید.

23-با مشتریان ارتباط شخصی برقرار می کنید

روابط با گذشت زمان ایجاد می شود و فیلم ها می توانند از این همکاری شکوفا پشتیبانی کنند. فیلم ها به شما این امکان را می دهند که برای هر پیام یک ارسال شخصی ایجاد کنید. می توانید مکالمه را به سادگی با افزودن یک ویدیو شخصی کنید ، خواه استقبال از مشتریان جدید باشد و خواه تشکر از مشتریان موجود

برای مشتریان پیام تبریک تولد ارسال کنید و آن را شخصی کنید یا فقط به آن ها مژده دهید. در هر صورت ، آن ها بخشی از سازمان شما هستند .

24-CRM خود را با فیلم پیوند دهید تا از جوایز خودکار بهره مند شوید

سیستم های CRM ناجی های کوچکی هستند که به طور غیر قابل انکاری کارایی شما را بالا می برند. وقتی با CRM خود با ویدیو ها ارتباط برقرار می کنید ، به صورت خودکار شخصی تر می شود. فقط منتظر یک چشم انداز جدید برای ثبت نام در وب سایت خود باشید و ببینید که پیام ویدیویی شخصی شما مستقیماً به صندوق ورودی آن ها تحویل داده می شود.

بدون فشار دادن یک دکمه ، فقط کافی است که پیش فرض های خود را تایین کنید

25-ارتباط انسانی را حفظ می کند

حتی با دنیایی که هر روز در حال پیشرفت است، همیشه کسانی پیدا می شوند که دوست دارند به سبک قدیمی تجارت را انجام دهند. آن ها به راحتی توسط پیام های خودکار و متون مکانیزه از بین خواهند رفت. با افزودن یک ویدیو به پیام خود، می توانید برخلاف هر رسانه دیگری، ارتباط انسانی را اضافه کنید.

26-باعث محکم سازی روابط تجاری می شود

تعاملات منظم برای هر رابطه تجاری سالم مهم است. از تولید محتوای ویدئویی در وب سایت برای تعامل با شرکا و مشاغل مشترک خود استفاده کنید. به آن ها نشان دهید که اخیرا چه کاری را پشت سر گذاشته اید و از آن ها بپرسید که در این باره چه نظری دارند. از اینکه چقدر پس از تماشای فیلم شما درگیر می شوند تعجب خواهید کرد.

27-قدردانی از مشتری را انجام دهید

از مشتریان خود قدر دانی کنید ، و همه کارها را با ایمیل های ویدیویی شخصی انجام دهید. آن را با همان فیلم ها برای هر مشتری جدید تکرار کنید.

به آن ها نشان دهید که چقدر به آن ها اهمیت می دهید، بدون اینکه بیشتر از وقت خود را اختصاص دهید.

28-تولید محتوای ویدئویی مقرون به صرفه است

فیلم ها می توانند به راحتی هر استراتژی بازاریابی موثر را به استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه تبدیل کنند. فاکتور قابلیت استفاده مجدد فیلم ها را در نظر بگیرید و هزینه تولید را کاهش دهید.

29-پاسخ های سوالات متداول را شخصی سازی کنید

اگر برای پاسخگویی به هر گونه سوالات متداول از تولید محتوای ویدئویی استفاده کنید، می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. با محصولات و خدمات یکسان ، مشتریان مختلف ممکن است سوالات یکسان را بپرسند. پس چرا باید هر بار به صورت جداگانه به آن پاسخ دهید؟ یک پاسخ ویدئویی مناسب بگیرید و به همه اجازه دهید از آن یاد بگیرند.

30-به محیط زیست کمک میکند

فیلم برداری و استفاده مجدد با فیلتر کردن چشم انداز ها زندگی شما را بسیار آسان می کند ، بدین معنی که دیگر مجبور نیستید به جاهایی که علاقه مند به پیشنهاد شما نیستند سفر کنید. این امر به محیط زیست نیز کمک می کند زیرا برای پاسخگویی به چشم انداز های واقعی فقط نیاز به مسافرت و صرف هزینه و انرژی ندارید.

31-کارایی را افزایش دهید

تولید محتوای ویدئویی به شما امکان می دهد چندین کار را همزمان انجام دهید – به صورت شبانه روزی با مشتریان صحبت کنید ، افراد تازه استخدام شده را آموزش دهید و به سوالات مشتری پاسخ دهید. این بدان معنا است که می توانید زمان بیشتری را به امور مهم تجاری اختصاص دهید یا به آرامش بپردازید. کاملاً به خود شما بستگی دارد.

32-کار خود را کار آمد تر کنید

ایجاد یک پاسخ ویدئویی کامل گامی در جهت کامل کردن کل روند کسب و کار شما است. پس از ایجاد یک ویدیوی بی عیب و نقص ، می توانید در آینده برای همیشه از آن استفاده کنید. ویدیو های قابل استفاده مجدد ایجاد کنید تا کاملاً برای کسب و کار خود کارآمد باشد.

33-دلربایی را به استراتژی بازاریابی خود اضافه کنید

مشتریان خود را با فیلم های براق و جدید هیجان زده کنید و بر خلاف هر نوع ارتباط دیگر ، آن ها را مجذوب خود کنید. این یک راه برای توسعه استراتژی بازاریابی خود به صورت موثر تر است.

34-به عنوان یک فرد کاملاً حرفه ای دیده می شوید

پاسخ های سریع ویدیویی و پاسخ های از پیش ضبط شده به سوالات متداول ، به مشتریان شما نشان می دهد که شما یک فرد کاملاً حرفه ای هستید که می داند در حال انجام چه کاری هستید. این به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود معرفی کنید.

35-تبلیغ توسط مشتریان را دست کم نگیرید

فیلم های وب هنوز به طور کامل وارد جریان اصلی تبلیغات نشده اند. وقتی افراد ویدیوی جالبی را در ایمیل خود دریافت می کنند ، علاقه دارند شوند آن را به دیگران نشان دهند.  تولید محتوای ویدئویی می تواند به اندازه کافی از طریق دهان به دهان برای تجارت شما ایجاد سر و صدا کند.

36-هزینه کمتر نسبت به تبلیغات تلویزیون

فیلم های وب مزایای یک تبلیغ در تلویزیون را دارند اما هزینه آنچنانی ندارند. آن ها تقاضای زیادی دارند و بیشتر از هر تبلیغ تلویزیونی مخاطب جذب می کنند. با این کار می توانید برای خود پس انداز کنید و با آن چه دارید خلاقیت به خرج دهید. شروع به کار رایگان است .

37-ایمیل های خودکار را آموزنده و سرگرم کننده تر کنید

ایمیل های خودکار بعضی اوقات ممکن است از جنبه شخصیتی که همه ما به عنوان مشتری می خواهیم برخوردار نباشند. وقتی بخشی از یک گردش کار کاملاً مکتوب باشد ، می تواند منجر به ایجاد مشتری شود. هنگامی که یک ویدیو را با هدف خاص ارسال می کنید ، به آن ها بهترین فرصت را برای تبدیل به مشتری ثابت می دهید.

38-امکان پیگیری نتایج را دارد

وجود سرویس های تحلیلی پیشرفته ، مانند ابزار ‘Analytics’ یوتیوب ، به همه کمک می کند تا در جریان آمار ها باشد. دانستن اینکه چه کسی فیلم شما را تماشا می کند ، و هم چنین چه مدتی آن را تماشا می کند برای روند تولید محتوای ویدئویی شما بسیار ارزشمند است.

شما می توانید هزینه های خود را پیگیری کنید در حالی که استراتژی تولید محتوای خود را حفظ می کنید

39-چرخه فروش حلقه ای ایجاد کنید

با استفاده موثر از فیلم های پخش شده در سراسر پیام فروش خود ، می توانید مصرف کنندگان را از مراحل مختلف چرخه فروش به یک خرید واقعی هدایت کنید.

یک مثال خوب می تواند پیوند یک فیلم به متن و ایجاد یک فوریت برای خرید فیلم با لینک مستقیم به صفحه “خرید” باشد.

40-اجازه ندهید مشتریان شما را فراموش کنند

ویدئو ها به شما آزادی ایجاد و استفاده مجدد از یک محتوا را بارها و بارها می دهند ، وقتی بخواهید برند مارک تجاری یا پیام فروش خود را تکرار کنید ، بدون اینکه هزینه خود را از طریق کانال های مختلف رسانه های آنلاین به مشتری برسانید ، می توانید به راحتی آن ها را از طریق ویدئو ارسال کنید تا شما را فراموش نکنند.

41-تبلیغ کلامی توسط مشتری

تبلیغات دهان به دهاناستفاده از فیلم های جذاب ، آموزنده و سرگرم کننده در استراتژی بازاریابی ، کاری می کند که شما حرفه ای به نظر برسید ، مشتریانی که نمی توانند برا رسیدن به پاسخ منتظر بمانند ، نظر مثبتی در مورد شما خواهند داشت که به احتمال زیاد با دیگران به اشتراک می گذارند. به این کار بازاریابی دهان به دهان می گویند.

42-حاشیه سود خود را افزایش دهید

اگر تلاش خود را بر روی تولید محتوای ویدئویی آنلاین متمرکز کنید ، احتمال هدر رفتن آن ها کمتر است. با یک بار سرمایه گذاری ، فیلم های وب سود بسیار زیادی را برای شما ایجاد می کنند. وقت کافی برای تمرکز بر مشتریانی خواهید داشت که در واقع هزینه های شما را ذخیره می کنند در حالی که ویدیو های وب بقیه موارد را برای شما فیلتر می کنند.

43-مشتری های وفادار بیشتری داشته باشید

مشتری ها وقتی به موقع به سوالاتشان پاسخ می دهند خوشحال می شوند. آن ها همچنین وقتی همه سوالات آن ها پاسخ داده می شود خوشحال می شوند و می دانند که شما به کار آن ها اهمیت می دهید.

همچنین ، نمایندگان خدمات مشتری شما حتی اگر درگیر همان سوالات تکراری نباشند ، با خوشحالی بیشتر به سوالات پاسخ می دهند. با خدمات مناسب مشتری ، اطمینان حاصل خواهید کرد که مشتریان شما دلیلی برای جست و جوی سایر مشاغل در زمینه شما ندارند.= و باعث افزایش وفاداری مشتری می شوید.

نیمی از خریداران، ویدیو آنلاین را عاملی حیاتی برای خرید از یک برند یا محصول جدید عنوان کرده اند. یک ویدیو جذاب به همراه راهنمایی نحوه خرید محصولات، می تواند آگاهی افراد از برند شما را بطور چشمگیری افزایش دهد.

44-صفحه فرود را بهبود ببخشید

طبق تحقیقات، قرار دادن یک فیلم در یک صفحه فرود می تواند 80٪ تبدیل را افزایش دهد. تماشای یک سخنران جذاب در ویدئو می تواند کاملاً بر رفتار خرید تأثیر بگذارد و بازدید کننده را ترغیب کند که به مشتری ثابت تبدیل شود.انتشار یک محتوا به شکل ویدیو می تواند مستقیماً به فروش نیز منجر شود. مطالعات نشان می دهد که %74 از کاربرانی که ویدیو بازاریابی درباره یک محصول را مشاهده کرده اند،در ادامه آن را خریداری می کنند. بنابراین بهتر است هم اکنون فیلم های هیجان انگیز محصول خود را تهیه کنید!

45-موتور های جست و جو به فیلم ها بها می دهند

موتورهای جستجو به دنبال محتوایی برای درگیری بیشتر مخاطبان هستند. همچنین ویدیو با افزایش مدت زمانی که هر کاربر در صفحه شما صرف می کند، باعث بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل و به طور کلی صفحات موتور جستجو (SERP) می شود. به گفته Mist Media، یک کاربر به طور متوسط 88٪ زمان بیشتری را در وب سایتی که شامل فیلم است می گذراند.

در این راستا یوتیوب به عنوان دومین موتور جستجو بعد از گوگل نیز شناخته می شود. به همین دلیل می توانید با انتشار ویدیو خود در YouTube و وب سایت خود، قابلیت مشاهده و میزان جست و جوی آن را افزایش دهید. برای دستیابی به این نتایج از بهینه سازی فیلم های خود در  Youtube اطمینان حاصل کنید. همچنین عنوان جالب بنویسید و لینک ویدئو را به وب سایت، محصولات و خدمات خود اضافه کنید.

طبق تحقیقات انجام شده، وب سایت هایی که از ویدئو استفاده می کنند ۵۳ برابر احتمال قرار گرفتن سایت خود را در صفحه اول Google افزایش می دهند.

بنابراین، صرف نظر از افزایش زمانی که کاربران در سایت شما صرف می کنند، داشتن یک ویدیو احتمال حضور شما را در موتورهای جست و جو( (SERP را افزایش می دهد.

46- یک احساس اجتماعی ایجاد کنید

ویدئوها محبوب ترین محتوای شبکه های اجتماعی محسوب می شوند.در همین راستا شبکه های اجتماعی نیز با ویژگی های جدید خود، کاربران را تشویق به ایجاد محتوای ویدئویی می کنند. فیس بوک به تازگی 3600 ویدئو، ویدئو لایو و لایف استیج (یک برنامه ویدیو محوری برای نوجوانان) راه اندازی کرده است. همچنین اینستاگرام نیز ویدئو های 60 ثانیه ای و استوری را ارائه می دهد.

با این حال، نوع ویدئو هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند اندکی متفاوت هستند. اکثر کاربران در این برنامه ها، جنبه سرگرمی و احساسات را در ویدئو های خود صرف نظر از واقعیت به اشتراک می گذارند. به طور کلی، ویدئو های جذاب و سرگرم کننده ی برند ها به سرعت به اشتراک گذاشته می شوند و یا در اصطلاح وایرال می شوند. بنابراین برای تشویق به اشتراک گذاری های اجتماعی، فیلم های سرگرم کننده بسازید. همچنین به اشتراک گذاری محتواهای یک برند، منجر به افزایش آگاهی از برند شما هم می شود.

این عصر فیلم های ویروسی است. علاوه بر این ، 92٪ از مصرف کنندگان ویدیوی تلفن همراه فیلم ها را با دیگران به اشتراک می گذارند. این فرصتی است که می توانید معروف شوید و واقعاً نشان می دهید شرکت شما در چه زمینه ای فعالیت دارد. شاید حتی ویروسی شوید.

47-به فیلم ها برند خود را اضافه کنید

همه ویدئو ها درمورد کسب در آمد یا جلب نظر نیستند ، تولید محتوای ویدئویی می تواند به صدای برند شما کمک کند. این یک روش عالی برای آشنایی بیشتر با شرکت ، کارمندان ، محیط و نام تجاری شما است.

48-یک تجربه عالی وب سایت ایجاد کنید

وب سایت ها دیگر دارای محتوای ثابت نیستند. مشاغل موفق از وب سایت خود برای ایجاد تجربیات جذاب در مورد نام تجاری خود استفاده می کنند و فیلم ها می توانند این کار را انجام دهند. مطالعات موردی ، نمایش محصولات ، به اشتراک گذاری بینش و داستان – این ها به بازدید کننده ارزش افزوده و آن ها را در صفحه نگه می دارد.

حتی مطالعات نشان داده است که  72٪ از مشتریان  ترجیح می دهند از طریق فیلم با کالایی یا خدماتی آشنا شوند.

49-جذب استعداد های برتر برای استخدام

برای داوطلبانی که به دنبال محل کار جدیدی و شرایط دور کاری هستند ، وب سایت شما اولین مکانی است که برای شکل گیری تصمیم خود به آنجا می روند. اولین تعداد برداشت – اگر می توانید علاقه آن ها را در اینجا جلب کنید و واقعاً نشان دهید که چرا آن ها باید برای شما کار کنند ، شما برنده خواهید شد.

این همچنین یک روش عالی برای راحت کردن آن ها و حذف هر گونه سو برداشت است. آن ها قبلاً احساس می کنند با شما و تیم گسترده تری ملاقات کرده اند.

50-پایه ای محکم برای رشد تجارت خود بگذارید

با استفاده از بازاریابی ویدئویی ، پایه محکمی برای رشد تجارت خود ایجاد خواهید کرد. همراه با سیستم های CRM ، فیلم ها به صورت شبانه روزی یک کانال ارتباطی شخصی سازی شده شخصی را برای همه چشم اندازهای جدید حفظ می کنند ، بنابراین شما هیچ فرصتی را از دست نمی دهید.

فیلم های وب سایت بیشتر نیاز های شما از جمله آموزش کارمندان ، پاسخگویی به سوالات مشتری و همچنین فیلتر کردن چشم اندازهای بی کیفیت را برطرف می کنند. هنگامی که ویدئو ها را آماده کردید ، آماده خواهید بود تا با تعداد نیروی کار یکسان ، تعداد مشتریان جدید را اداره کنید.

بازاریابی ویدئویی به پیشرفت ادامه می دهد و شما فقط باید این موارد را تحلیل کنید.

خدمات تولید محتوا ژاکت سرویس

آیا می خواهید درباره ویدیو و نقش حیاتی آن بیشتر بدانید؟

طبق بررسی ها، ۹۰٪ از کاربران تلفن همراه زمان زیادی را صرف تماشای ویدئو می کنند. از سه ماهه سوم سال 2013، بازدیدهای ویدیویی کاربران موبایل بیش از 233 درصد رشد داشته است. همچنین طبق گزارش You Tube، هر ساله مخاطبین ویدئو از طریق موبایل 100٪  افزایش می یابند. از آنجایی که مردم در حین انجام کارهای روزمره، دوست دارند ویدیوها را تماشا کنند و کاربران تلفن های هوشمند روز به روز در حال افزایش هستند، ویدئو مهم ترین عامل رشد و تاثیرگذاری محتوای شما محسوب می شود.

همچنین بر اساس نتایج گوگل، کاربران تلفن های هوشمند دو برابر بیشتر از بینندگان تلویزیون و 1.4 برابر بیشتر از کاربران دسکتاپ، با محتوای ویدیویی یا تبلیغات در تلفن های همراه خود ارتباط برقرار می کنند.

در پایان، رشد ویدئو در تلفن های همراه به این معناست که برند ها باید نسبت به تجربه شخصی افراد در موبایل هوشمندانه تر عمل کنند و محتوای ویدیویی جذاب تری را در دسترس کاربران قرار دهند.

تولید محتوای ویدئویی می تواند کل استراتژی بازاریابی شما را تکمیل کنند. بیش از نیمی از مشتریان  مایل به دیدن فیلم از مارک های مورد علاقه خود هستند و پیش بینی می شود که  82٪ از کل ترافیک اینترنت تا سال 2021 مربوط به ویدئو ها باشد . قبل از این که از این روش عقب بیوفتید ، وقت آن است که ویدیوی ورودی را به تلاش های فعلی بازاریابی خود اضافه کنید.

امیدواریم شما با مطالعه این مقاله با مزایا استفاده از محتوای ویدئویی آشنا شده باشید و هر چه سریع تر این روش بازاریابی را به کسب و کار خود اضافه کنید. در آخر پیسنهاد ما برای یک تولید محتوا بهینه استفاده از انواع سایت های تولید محتوا مانند ژاکت سرویس برای سفارش خدمات تولید محتوا می باشد تا در سریع ترین زمان ممکن بهترین محتوا را برای سایت خود دریافت کنید .

ژاکت را دنبال کنید

ژاکت در اینستاگرام

ژاکت در فیسبوک

ژاکت در لینکدین

ژاکت در توییتر

دیدگاه‌ها

Comments
  • وحید عامل ذاکر

    هرچند که مطلب بلند بالا و طولانی بود اما تقریبا 80 درصد مقاله ارتباط درستی با موضوع نداشته و تنها برای جامع شدن مطلب استفاده شده و اصلا از مزایا تولید محتوا ویدئویی نیست
    همچنین بعضی از جمله ها به شکل های مختلفی 10 بار نوشته شده که واقعا جالب نیست

    (2/5)

امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *