Retry
اهمیت استفاده از خبرنامه در وردپرس -email

سلان دوستان؛. اساساً لیست ایمیل ابزار ارتباطی شماره یک شماست. هیچ‌گاه نباید به بازدید کاربران ثابت قانع بود زیرا ممکن است زمان بازگشت کاربران ثابت، طولانی شود. بنابراین بهترین راه‌کار، استفاده از خبرنامه در وردپرس و اطلاع‌رسانی به کاربران مبنی بر درج مقالات جدید و معرفی محصولات در وب‌سایت است. این کار روشی عالی برای معرفی نام تجاری و کسب‌وکار شما و معرفی محصولات و بهبود فروش است. به همین دلیل همیشه پیشنهادهایی مبنی بر خدمات ایمیل مارکتینگ جهت ارسال ایمیل دریافت خواهید کرد. در این مقاله قصد بررسی اهمیت خبرنامه و معرفی بهترین افزونه‌ها برای آن را داریم.

خبرنامه در وردپرس چیست؟

همان‌طور که می‌دانید وردپرس دارای یک‌سری ویژگی‌های داخلی است که از توابع php برای ارسال ایمیل‌ها کمک می‌گیرد. به‌عنوان‌ مثال یک اکانت کاربری ایجادشده در وردپرس، امکان درج دیدگاه و گرفتن پاسخ را دارد که این روند ارسال و دریافت پاسخ از همان توابع استفاده می‌کنند. افزونه‌های خبرنامه نیز برای ارسال و دریافت ایمیل از توابع مشابه این مورداستفاده می‌کنند.

دلیل اهمیت استفاده از خبرنامه در وردپرس

مهم‌ترین دلایل استفاده از افزونه‌های خبرنامه در وردپرس، قابلیت اطمینان و عدم محدودیت در تعداد ایمیل‌های ارسالی است.

منظور از محدودیت، محدودیت‌هایی است که ارائه‌دهنده خدمات میزبانی بر تعداد ایمیل‌هایی که می‌توانید ارسال کنید، اعمال می‌کنند. درصورتی‌که تعداد ایمیل‌های شما زیاد باشد این محدودیت مشکل‌ساز خواهد شد و در روند ارسال مشکلاتی رخ می‌دهد ازجمله این‌که تعدادی از ایمیل‌ها ارسال نخواهند شد یا عمل ارسال به‌کندی انجام می‌شود.

دلیل دیگر، قابلیت اطمینان است. هنگامی‌که نسبت به ارسال ایمیل به مشترکین خود اقدام می‌کنید، باید گزارش ارسال را چک کنید و مطمئن باشید که ایمیل‌ها به‌درستی ارسال شوند. گاها ایمیل‌های ارسالی در پوشه‌های هرزنامه قرار می‌گیرند. یکی از دلایل این امر این است که ابزارهای جاسوسی هرزنامه، آدرس IP شما را در پایگاه داده خود بررسی می‌کنند. اگر شما در یک حساب میزبانی مشترک باشید و شخص دیگری از حساب میزبانی برای ارسال هرزنامه استفاده کند، احتمالاً آدرس IP مشترک علامت‌گذاری می‌شود و ایمیل‌های شما به مشترکان نمی‌رسد. در اینجا  قربانی خواهید شد! بنابراین انتخاب ابزاری که بتواند دقت و عملکردی قوی در ارسال ایمیل داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.

ابزارهای پست الکترونیکی بهترین روش برای کنترل کامل  و نظارت بر ارسال ایمیل‌ها هستند. ابزارهای متعددی در این زمینه طراحی‌شده‌اند مانند افزونه میلستر که شما را برای ارسال خبرنامه در وردپرس یاری می‌کنند.

جمع‌بندی نهایی

اطلاع‌رسانی به کاربران در مورد جدیدترین مقالات منتشرشده، معرفی محصولات و خدمات و… جزء جدیدترین متدهایی است که طرفداران بسیاری دارد و در جذب بازدیدکننده و بازگشت مجدد کاربران نقش مهمی دارد. اصولاً صاحبان وب‌سایت‌ها در انواع کسب‌وکار، نسبت به استفاده از خبرنامه در وردپرس اقدام می‌کنند. در این مقاله دلایل و اهمیت استفاده از خبرنامه در وردپرس را بررسی کردیم که به کمک آن‌ها قادر به انتخاب ابزاری مناسب برای ارسال ایمیل‌های خود به مشترکین خواهید بود.

پایدارباشید.

دیدگاه‌ها

Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *