Retry
آموزش طراحی سایت آژانس مسافرتی

نرم افزار رزرو تور ، هتل و پرواز های داخلی و خارجی کوچر کاملا تخصصی برای آژانس های مسافرتی و هواپیمایی طراحی شده است. از طریق این نرم افزار آژانس می توانید بدون محدودیت تمامی مقاصد داخلی و خارجی خود را با جزئیات بسیار کامل برای یک تور اعم از مبدا، مقصد (یا مقصدها) شماره پرواز، ظرفیت، نوع و کلاس صندلی، انواع هتل، انواع اتاق، تفکیک قیمت ارزی و ریالی، کمیسیون های متفاوت، برنامه سفر، گالری، امکانات و توضیحات، قرارداد و … را وارد سیستم کرده تا همکار و مسافر بتوانند به صورت آنلاین و یا اعتباری خرید و یا درخواست خدمات نمایند.

با گسترش سیستم های آنلاین و رزرواسیون ، مسافران ترجیح می دهند به جای طی کردن مسافت و خرید حضوری از دفاتر ارائه بلیط  ، به صورت کاملا آنلاین و در کمترین زمان برای خرید خدمات مسافرتی و گردشگری از جمله رزرو پرواز ، هتل ، تور و … اقدام نموده و از وب سایت آژانس های مسافرتی این خدمات را دریافت نمایند. در نتیجه با رشد وب سایت های رزرواسیون و همچنین تغییر رفتار مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ایران نیاز به ابزارها و راه حل مناسب جهت فروش آنلاین خدمات اهمیت بسیاری پیدا کرده است .

اسکریپت آژانس مسافرتی کوچر  یک سیستم فوق العاده با امکانات بی نظیره، که برای آژانس های مسافرتی و گردشگری ، آژانس های هواپیمایی، برای رزرو هتل ، رزرواسیون تور و … مناسب است. این سیستم دارای ویژگی های بسیار و قابلیت سفارشی سازی فوق العاده ای است. پنل مدیریتی اسکریپت آژانس مسافرتی کوچر بسیار قدرتمند و ساده طراحی شده است و همه چیز را از طریق آن میتوان سفارشی سازی کرد.

شما می تونید به صورت آنلاین بلیط هواپیما یا هتل  و تور مورد نظرتون رو رزرو کنید و اطلاعاتتون رو وارد کنید و به صورت آنلاین پرداخت کنید

پس اگر قصد طراحی سایت خدمات گردشگری دارید فیلم آموزش طراحی سایت آژانس مسافرتی با کوچر را ببینید

دسته بندی: ایده کسب و کار , سایت

دیدگاه‌ها

Comments
امتیاز فراموش نشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.